Zamknij

Konferencja i pierwszy trening Tomasza Kafarskiego (GALERIA)

19:32, 31.05.2021 | M.S.
Skomentuj
REKLAMA

Tomasz Kafarski zakasał rękawy. Nowy trener Chojniczanki wziął się do pracy od poniedziałku. Na początek spotkał się z mediami. Później przyszedł czas na rozmowę z piłkarzami w szatni i pierwszy trening na głównej płycie.

Na konferencji głos zabrali prezes Jarosław Klauzo oraz nowy szkoleniowiec MKS-u Tomasz Kafarski. – To nie była tak pochopna decyzja jak odebrali to kibice. To był przemyślany ruch. Rodziło się to w naszych głowach dużo wcześniej. Były momenty w których byliśmy niezadowoleni. Chodzi głównie o zarządzanie drużyną i zarządzanie zasobami ludzkimi. To jak ostatnio wyglądaliśmy, jak graliśmy, szczególnie w tym ostatnim spotkaniu, przelało szalę goryczy. Zmiana była gwałtowna, ale inaczej być nie mogło. Było to poparte wieloma rozmowami i analizami. Oczywiście nie wszystko wyglądało tragicznie i beznadziejnie. Cały czas walczyliśmy o drugie miejsce. Głównie dzięki GKS-owi Katowice. To był powód dla którego prędzej nie zrobiliśmy tej zmiany – powiedział Klauzo.

Jak na zwolnienie zareagował Adam Nocoń? – Trener zachował się z klasą po informacji o zwolnieniu. Oczywiście nie było to dla niego nic przyjemnego. Przyjął to z pełnym zrozumieniem – dodał.

Trener Kafarski w przeszłości był już łączony z Chojniczanką. – Rozmawialiśmy już kilkakrotnie. Zawsze czegoś zabrakło. Cieszę się, że w końcu trafiłem do Chojniczanki. Klub znalazł się w trudnym momencie. Mam nadzieję, że tą moją krótką terminową pracą dobijemy do finiszu. Bardzo szanuję pracę wykonaną przez trenera Noconia. Powiedziałem mu to w rozmowie telefonicznej w sobotę. Chcę skończyć tę pracę sukcesem. Jego wkład oczywiście będzie większy niż mój. Wszystko to co trener zostawił dobrego i miej dobrego biorę na siebie. Od pierwszego treningu postaram się to pozmieniać.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%