Bramki: 0:1 Skrzypczak 26, 0:2 Bartosiak 55, 1:2 Karbownik 59

Lech II: Bąkowski – Nawrocki, Wojtkowiak, Pingot – Kaczmarek (72 Stróźik), Białczyk (60 Szramowski), Laskowski, Smajdor (46 Malec), Kryg – Krivets (72 Yatsenko), Karbownik.

Ławka: Radliński – Wachowiak, Ratajczyk, Malec, Strózik, Ławrynowicz, Kołtański, Szramowski, Yatsenko.

Chojniczanka: Sokół – Grobleny, Grolik, Bartosiak, Mudra – Kona (84 Czajkowski), Golański (46 Rakowski) – Klichowicz (70 Napołow), Ziętarski (60 Mikołajczak), Ryczkowski – Skrzypczak (84 Oskar Nowak).

Ławka: Banach – Klescik, Oskar Nowak, Napołow, Sacharuk, Czajkowski, Rakowski, Pląskowski, Mikołajczak

Sędzia: Mariusz Korpalski (Toruń).

Żółte kartki: Białczyk, Kaczmarek, Kryg (Lech II) - Golański, Klichowicz, Mikołajczak. Skrzypczak (Chojniczanka).

Czerwona kartka:

90+5 min KONIEC! Chojniczanka wygrywa 2:1 we Wronkach i przedłuża nadzieję na bezpośredni awans.

90+2 min Chojniczanka stara się trzymać piłkę daleko od pola karnego. MKS blisko 3 punktów.

90 min Rozpoczął się doliczony czas gry.

89 min Kontra gospodarzy po stałym fragmencie. Obrona Chojniczanki zdążyła wrócić i zapobiec zagrożeniu.

88 min Korner dla Chojniczanki.

87 min Chwila przerwy. Na boisku pojawiły się służby medyczne po zderzeniu w polu karnym Lecha II.

84 min Jeszcze dwie zmiany w zespole gości. Na boisko wchodzą Nowak i Czajkowski, a zeszli Skrzypczak i Kona.

83 min Kartka dla zawodnika Chojniczanki. Ukarany Skrzypczak.

80 min Kolejny atak gospodarzy. Tym razem przed szansą Nawrocki. Sokół ponownie górą. Chojniczanka już skupiona tylko na defensywie.

78 min Próba Laskowskiego. Prosto w Sokoła.

75 min Kwadrans do końca. Jeżeli Chojniczanka nie wygra to GKS Katowice może świętować awans do I ligi. Jak dotąd święto w Katowicach odłożone.

74 min Dwie kartki dla graczy Lecha II. Ukarani Kaczmarek i Kryg.

73 min Jeszcze dwie zmiany w Lechu II.

72 min Interwencja Bartosiaka w polu karnym. Lechici szukają bramki na 2:2.

70 min Zmiana. Napołow za Klichowicza.

68 min Mocny strzał Szramowskiego. Broni Sokół.

67 min Dwie akcje MKS-u w ostępie kilkudziesięciu sekund. Po drugiej Mikołajczak "położył" się w szesnastce. Nie ma mowy o karnym. Kartka za próbę wymuszenia.

64 min Kartka dla Klichowicza. Skrzydłowy nie zagra z Górnikiem Polkowice.

61 min Po jednej zmianie w każdej z ekip. W Chojniczance Mikołajczak wszedł za Ziętarskiego.

61 min Sokół pokonany przez Karbownika, który wygrał pojedynek powietrzny z Sokołem. Asystę po golu zaliczył rezerwowy Malec.

60 min No i gol dla Lecha II. Już tylko 1:2...

56 min Strzelcem gola Mateusz Bartosiak.

55 min GOOOOOOOL!!! 2:0!!!

50 min Miejscowi będą musieli zaryzykować. Porażka może ich przybliżyć do spadku do III ligi.

48 min Rzut rożny dla gospodarzy. Zbyt mocne dośrodkowanie.

47 min Zmiana także w Lechu II.

47 min Jedna zmiana w przerwie. Rakowski za Golańskiego.

46 min Początek II połowy.

45 min Przerwa. Lech II - Chojniczanka 0:1.

45 min Sędzia doliczył 2 minuty.

44 min AJJJ!!!!! Słupek Golańskiego! Podawał Klichowicz. To mogło być 2:0!

44 min Za chwilę koniec I połowy.

41 min Dwie próby uruchomienia Ryczkowskiego. Skrzydłowy stworzył sobie okazję do strzału, lecz przy obu górą byli obrońcy Lecha II.

40 min Pięć minut do końca I połowy. Nadal 1:0 dla MKS-u po golu Skrzypczaka.

37 min Dwa ataki lechitów zatrzymane przez obrońców i bramkarza "Chojny".

34 min Przed momentem po skrzydle szarżował Klichowicz. Trzeba pamiętać, że Lech II przegrał tylko jedno z ostatnich ośmiu spotkań. W Bytowie przed tygodniem poznaniacy przegrywali 0:1, a ostatecznie wygrali 2:1.

31 min Chwila przerwy na wodę.

31 min Lech II nie "siadł" na Chojniczankę, która może być zadowolona z wyniku.

27 min Wrzutka z rzutu rożnego. Do piłki zgranej głową dopadł Skrzypczak, który zdążył jeszcze zdążył ją przyjąć i z bliska skierować do siatki. Lech II - Chojniczanka 0:1!

26 min GOOOOOOOOL!!! SKRZYPCZAK!!!

25 min Szarża Karbownika na skrzydle. Uderzenie 20-latka. Tylko boczna siatka.

23 min Kartka dla Białczyka.

22 min "Klichu" do "Skrzypy i... faul tego drugiego w ataku.

20 min Dobry moment Golańskiego. Jest aktywny zarówno w defensywie jak i ofensywie.

18 min Teraz bardzo dobra próba Golańskiego! Mocny strzał pomocnika z dystansu i Bąkowski z problemami wybija piłkę.

17 min Lech II tanio skóry nie sprzeda. Ataki Chojniczanki są stopowane daleko przed polem karnym poznaniaków.

15 min Białczyk sprawdził czujność Sokoła. Drugi celny strzał Lecha II w tym meczu. Chojniczanka nadal bez celnej próby.

13 min Wyrównane spotkanie we Wronkach. Żadna z drużyn nie wrzuciła jeszcze trzeciego biegu.

10 min Kartka dla Golańskiego.

10 min Bez goli i większych emocji we Wronkach. Lech II walczy o utrzymanie. Natomiast Chojniczanka wierzy jeszcze w dogonienie "Gieksy" od której w zeszły piątek dostała "bęcki" na własnym stadionie.

8 min Akcja duetu Klichowicz-Mudra. Centra tego drugiego. Piłka w rękach Bąkowskiego.

7 min Seria podań z cyklu "do najbliższego". Akcja zakończona niecelnym, wysokim zagraniem do Skrzypczaka.

6 min Za lekki strzał Kaczmarka. Sokół bez problemów łapie piłkę. Lech II w Chojnicach nie zdobył gola. Za to Chojniczanka strzeliła rezerwom "Kolejorza" aż trzy bramki. Jednak dwóch z trzech autorów dzisiaj nie gra.

5 min Piękna, słoneczna pogoda we Wronach. Zresztą jak prawie w całej Polsce. Zobaczymy kto lepiej wytrzyma trudy upału. Przed momentem MKS atakował lewą stroną, ale piłka na dotarła do Ryczkowskiego.

3 min Trener Kafarski posadził na ławkę Mikołajczaka. Kapitanem we Wronkach jest Marcin Grolik.

2 min Wysoki pressing Chojniczanki.

1 min GRAMY!

Godz. 12.56: Lech II: Bąkowski – Nawrocki, Wojtkowiak, Pingot – Kaczmarek, Białczyk, Laskowski, Smajdor, Kryg – Krivets, Karbownik.

Godz. 12.55 Chojniczanka: Sokół – Grobleny, Grolik, Bartosiak, Mudra – Kona, Golański – Klichowicz, Ziętarski, Ryczkowski – Skrzypczak.

Godz. 8.35 Witamy i zapraszamy na relację z meczu Lech II - Chojniczanka. Początek o godz. 13.00.