Zamknij

Adam Ryczkowski nie zostanie w Chojnicach. Wybrał Motor Lublin

09:17, 21.07.2021 | M.S.
Skomentuj
REKLAMA

Adam Ryczkowski odchodzi z "grodu tura". Skrzydłowy nie przyjął oferty klubu z ulicy Mickiewicza. 24-latek koniecznie chciał znaleźć sobie klub na poziomie minimum I-ligowym. Tymczasem podpisał kontrakt z... II-ligowym Motorem Lublin. To dziesiąty zawodnik z kadry poprzedniego sezonu, który opuścił Chojnice tego lata.

Klub z „grodu tura” długo negocjował warunki nowej umowy z Adamem Ryczkowskim. Poprzednia wygasła wraz z brakiem awansu Chojniczanki do I ligi (jeżeli MKS wygrałby baraże, kontrakt przedłużyłby się automatycznie). Prezes Jarosław Klauzo i dyrektor sportowy Dawid Frąckowiak głośno mówili o tym, że MKS jest zainteresowany dalszą współpracą z 24-latkiem. Ten oczywiście nie musiał pojawić się na pierwszych zajęciach po wakacjach. Miał czas na przeanalizowanie propozycji z Chojnic.

Klamka zapadła na początku tego tygodnia. Na oficjalnej stronie Chojniczanki pojawił się komunikat, że Ryczkowski nie będzie grał dalej w żółto-biało-czerwonych. „W ostatnim czasie nie było jeszcze konkretnej wiadomości o tym, czy Adam pozostanie w Chojniczance czy też nie ze względu na toczące się rozmowy w sprawie przedłużenia kontraktu. Podjęliśmy daleko idące starania o zatrzymanie Adama Ryczkowskiego w naszej kadrze, ale zawodnik zadecydował o kontynuowaniu kariery w innym klubie” – czytamy w komunikacie.

Więcej o ruchach transferowych klubu z Chojnic już w najbliższym numerze "Czasu Chojnic".

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%