II liga. Wigry - Chojniczanka (RELACJA LIVE)

10:48, 02.08.2021 | M.S.

Stadion Miejski w Suwałkach, poniedziałek, godz. 18.00

WIGRY - CHOJNICZANKA 0:4 (0:1)

Bramki: 0:1 Mikołajczak 40, 0:2 Kona 75 (karny), 0:3 Van Huffel 81, 0:4 Pląskowski 90+2

Wigry: Zoch (k) - Brito (66 Pierzchała), Ozga, Bogusławski (70 Babiarz), Lewandowski, Prętnik, Czułowski, Mularczyk, Gojko, Sowiński (66 Zaborski), Joao Augusto (66 Adamek).

Ławka: Słowikowski - Babiarz, Adamek, Kozłowski, Kunicki, Pierzchała, Randak, Zaborski.

Chojniczanka: Broda - Grolik (k), Byrtek, Grobelny - Mikołajczyk (79 Olszewski), Kona (86 Emche), Cegiełka, Mazek (86 Rakowski), Mikołajczak (72 Van Huffel), Klichowicz, Skrzypczak (79 Pląskowski).

Ławka: Lewandowski - Bartosiak, Kasperowicz, Olszewski, Rakowski, van Huffel, Emche, Wolsztyński, Pląskowski.

Sędzia: Filip Kaliszewski (Gdańsk).

Żółte kartki: Augusto, Ozga (Wigry).

Czerwona kartka

90+4 min Koniec. Wigry - Chojniczanka 0:4! Ależ początek MKS-u!

90+2 min 4:0!!! Pląskowski dopiął swego i zdobył gola w Suwałkach przy trzeciej próbie.

88 min Chojniczanka blisko gola numer cztery. Piłka po strzale Pląskowskiego wybita wślizgiem przez obrońcę.

86 min Jeszcze dwie roszady w zespole gości. Weszli Rakowski i Emche. Zeszli Mazek i Kona.

82 min Zabójcza kontra Chojniczanki. Klichowicz popędził na bramkę Wigier razem z van Huffelem. "Klichu" wystawił piłkę Holendrowi, który w debiucie trafia do siatki.

81 min GOOOL!!! 3:0!!!

79 min Podwójna zmiana w Chojniczance. Wchodzą Pląskowski i Olszewski, a schodzą Skrzypczak i Mikołajczyk.

77 min Drugi gol powinien dać więcej spokoju Chojniczance w defensywie. Wigry jakby zrezygnowane.

75 min GOOOL!!! KONA!!!

73 min Rzut karny dla Chojniczanki! Sędzia uznał, że Ozga faulował Klichowicza.

72 min Zmiana w zespole gości. Van Huffel za Mikołajczaka.

71 min Dobra akcja Chojniczanki. Mikołajczak uruchomił Klichowicza. Ten zagrał mocno w pole bramkowe. Tam wchodził Skrzypczak, który upadł domagając się karnego. Gwizdek sędziego milczał.

70 min Czwarta zmiana w Wigrach. Bez zmian w Chojniczance.

69 min Wigry rozgrywają piłkę na połowie Chojniczanki. Goście czekają na kontrę.

67 min Faul gospodarzy w ataku.

66 min Zmiany w Wigrach. Pierzchała za Brito, Adamek za Augusto i Zaborski za Sowińskiego.

65 min Dobra interwencja Byrtka, który wykorzystał swój wzrost i wybił piłkę na rzut rożny.

64 min Faul chojniczan i okazja dla Wigier do centry w pole karne.

60 min Fatalna wrzutka Klichowicza. Piłka trafiła do Mikołajczyka, który także "popisał" się kiepskim zagraniem.

59 min Mazek wywalczył rzut rożny z prawej strony.

56 min Chojniczanka przejęła piłkę po błędzie rywala. Zaraz jednak wybiła ją na aut. Gracz Wigier skiksował i nabawił się urazu. Potrzebna będzie zmiana.

52 min Dobre zejście Klichowicza do środka. Zrobił wszystko dobrze. No prawie wszystko. Nie wyszło mu to co najważniejsze - celny strzał.

46 min Rozpoczęła się II połowa w Suwałkach. Bez zmian w obu ekipach.

45 min Przerwa. Wigry - Chojniczanka 0:1.

45 min Groźna wrzutka Klichowicza na bliższy słupek. Skrzypczak główkował, ale niecelnie.

42 min Bramka do szatni dla Chojniczanki nieco ostudziła zapędy miejscowych.

40 min GOOOL!!! Mikołajczak głową po asyście Mazka.

39 min Pierwsza kartka. Ukarany Augusto.

35 min Tempo mocno siadło.

30 min Pół godziny za nami. Wciąż bez goli w Suwałkach.

26 min Spotkanie wyrównało się. Wigry utrzymują się dłużej przy piłce. Chojniczanka czeka na błąd przeciwnika.

22 min Brito mocno z dystansu. Za dużo siły. Za mało celności.

21 min Mikołajczyk z lewej nogi! Pomylił się o metr, ale piłka i tak leciała zbyt wolno. Zoch spokojnie odprowadził ją wzrokiem.

20 min Teraz Chojniczanka! Dobre wejście Klichowicza w pole karne. "Klichu" zszedł na prawą nogę i mocno uderzył. Zoch po raz kolejny czujny między słupkami.

19 min Szczęście Chojniczanki! Mikołajczyk wybił piłkę z linii bramkowej! Po jego interwencji futbolówka trafiła jeszcze w poprzeczkę i wyszła w boisko. Mogło być 1:0 dla gospodarzy.

18 min Szybka odpowiedź SKS-u i tym razem korner z drugiej strony.

16 min Wrzutka Klichowicza na dalszy słupek. Nie udało się chojniczanom skończyć akcji strzałem.

15 min Bardzo dobre uderzenie Mikołajczyka i świetna interwencja Zocha. MKS ma korner.

14 min Rzut wolny dla Chojniczanki po faulu na Mazku. Będzie okazja do strzału.

10 min Goście schowani za podwójną gardą. Przed momentem kolejny groźny atak Wigier zatrzymał bramkarz MKS-u. Bardzo aktywny po prawej stronie Gojko.

5 min W pierwszych fragmentach groźniejsze Wigry. Broda zmuszony do pierwszej interwencji. Chojniczanka niemrawo...

1 min Gramy! Wigry na biało-niebiesko. Chojniczanka czerwono.

Godz. 17.59 Minuta ciszy ku pamięci Powstania Warszawskiego.

Godz. 17.50 Za 10 minut początek ostatniego meczu 1. kolejki eWinner II ligi. Zawodnicy zakończyli już rozgrzewkę na murawie stadionu miejskiego.

Godz. 17.09 Chojniczanka: Broda - Grolik, Byrtek, Grobelny - Mikołajczyk, Kona, Cegiełka, Mazek, Mikołajczak, Klichowicz, Skrzypczak.

Godz. 17.06 Wigry: Zoch (k) - Brito, Ozga, Bogusławski, Lewandowski, Prętnik, Czułowski, Mularczyk, Gojko, Sowiński, Joao Augusto.

Godz. 10.45 Zapraszamy na relację z meczu Wigry - Chojniczanka. Początek o godz. 18.00.