Do zera na Lichnowskiej. Kolejarz - Pomezania 0:3 (GALERIA)

19:25, 04.09.2021 | M.S.

Nie udało się sprawić niespodzianki Kolejarzowi Chojnice w spotkaniu z czołowym zespołem V ligi - Pomezanią. Goście z Malborka wygrali 3:0. W pierwszej połowie trafili dwukrotnie po strzale z jedenastu metrów. Po przerwie postawili kropkę nad "i".

Kolejarz miał udany początek sezonu. Wygrał trzy spotkania. W kolejkach numer cztery i pięć podopieczni Damiana Trzebińskiego zagrali z faworytami rozgrywek. Tydzień temu przegrali minimalnie z Powiślem Dzierzgoń. W pierwszą sobotę września zmierzyli się na własnym stadionie z Pomezanią Malbork. Lider okręgówki był faworytem spotkania. Jednak pierwsze minuty były bardzo wyrównane. O wyniku do przerwy przesądziły dwa błędy obrony ChKS-u po których sędzia wskazał na jedenasty metr. Oba karne na gola zamienił Robert Wesołowski.

Beniaminek z Chojnic starał się zdobyć gola kontaktowego. Niestety wychodziło im niewiele. Pomezania szukała w drugiej połowie trzeciej bramki. Ku uciesze swoich fanów zdobyli ją i przypieczętowali zasłużoną wygraną.