Porażka na zakończenie. Red Devils - FC Toruń 4:6 (GALERIA)

17:38, 05.09.2021 | M.S.

"Czerwone Diabły" mają za sobą już wszystkie sparingi przed początkiem nowego sezonu Statscore Futsal Ekstraklasy. W ostatniej grze kontrolnej zespół Jakuba Mączkowskiego przegrał 4:6 we własnej hali z FC Toruń.

Mecz rozpoczął się o godz. 11.00 na hali przy ulicy Huberta Wagnera w Chojnicach. Dla obu ekip była to próba generalna przed 1. kolejką ligi, która odbędzie się w kolejny weekend. W lepszym humorze po niedzielnym sprawdzianie byli goście z Torunia. Zespół Łukasza Żebrowskiego wygrał 6:4. Do przerwy przyjezdni prowadzili 3:0. Po zmianie stron podopieczni Jakuba Mączkowskiego zaczęli odrabiać straty. Sztaby szkoleniowe umówiły się na rozegranie dwóch połów po dwadzieścia minut każda oraz krótką, pięciominutową dogrywkę.

Podsumowanie przygotowań Red Devils do sezonu oraz zapowiedź zbliżającego się sezonu w najbliższym numerze "Czasu Chojnic".