II liga. Chojniczanka - GKS Bełchatów (NA ŻYWO)

13:27, 09.10.2021 | M.S.

Stadion Miejski w Chojnicach, sobota, 16.00

CHOJNICZANKA - GKS BEŁCHATÓW 5:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Pląskowski 19 (as. Skrzypczak), 2:0 Mazek 50, 3:0 Mikołajczyk 65 (as. van Huffel), 4:0 Klichowicz 77, 5:0 Mikołajczak 87

Chojniczanka: Broda - Byrtek, Grolik, Kasperowicz, Mikołajczyk (83 Grobelny), Cegiełka, van Huffel (79 Kona), Wolsztyński, Mazek (71 Olszewski), Piąskowski (71 Klichowicz), Skrzypczak (79 Mikołajczak).

Ławka: Lewandowski - Grobelny, Bartosiak, Kona, Czajkowski, Olszewski, Emche, Mikołajczak, Klichowicz.

GKS: Otczenaszenko - Szymorek, Warnecki (67 Mizera), Golański (56 Gabor), Gancarczyk, Graczyk, Wroński (56 Flaszka), Radionow (56 Sołtysiński), Klabnik, Kunka, Gancarczyk (85 Bielka).

Ławka: Komar - Gabor, Dobosz, Flaszka, Sołtysiński, Mikulski, Mizera, Mirka, Bielka.

Sędzia:

Żółte kartki: van Huffel, Mazek, Cegiełka (Chojniczanka) - Wroński (GKS).

Czerwona kartka:

90+1 min Koniec! Chojniczanka - GKS 5:0.

90+1 min Jeszcze kartka dla Wolsztyńskiego.

90 min Sędzia dolicza minutę.

87 min Ależ błąd bramkarza GKS-u. Piłka przełamuje jego dłonie po uderzeniu Mikołajczaka z dystansu.

85 min Jeszcze roszada w zespole gości. GKS jest już pogodzony z wysoką porażką.

83 min Do wejścia szykuje się Grobelny. Zmieni Mikołajczyka.

82 min Groźny strzał Cegiełki. Nad bramką.

79 min Kolejne dwie zmiany. Mikołajczak za Skrzypczaka i Kona za van Huffela.

77 min 4:0!!! KLICHOWICZ!!!

76 min Do wejścia szykują się Mikołajczak i Kona.

75 min Rzut wolny dla Chojniczanki spod linii bocznej. Centra na bliższy słupek Klichowicza. Byrtkowi udaje się zagłówkować. Był jednak naciskany i zaliczył niecelną próbę.

74 min Uderzenie na bramkę Chojniczanki z wolnego. Piłka odbija się jeszcze od muru co ułatwiło interwencję Brodzie.

72 min Kartka dla Cegiełki.

70 min Dwie zmiany w Chojniczance. Wchodzą Olszewski i Klichowicz. Schodzą Pląskowski i Mazek.

67 min Zagranie van Huffela przed pole karne. Tam sporo miejsca miał Mikołajczyk, który po przyjęciu piłki na klatkę uderzył z powietrza i pokonał Otczenaszenkę.

66 min GOOOOL!!! 3:0!!! MIKOŁAJCZYK!!!

64 min Dobra interwencja Kasperowicza w obronie.

57 min Centrostrzał Van Huffela. Piłka odbija się od poprzeczki i wychodzi poza boisko.

56 min Trzy zmiany w GKS-ie. Sołtysiński za Radionowa, Gabor za Golańskiego i Flaszka za Wrońskiego.

55 min Mogło być 3:0. Płaska centra Mazka. Piłka mija wchodzących w pole karne Skrzypczaka i Mikołajczyka.

51 min Precyzyjny strzał Mazka z dalszej odległości. Bramkarz był źle ustawiony. Gospodarze podwyższają prowadzenie.

50 min GOOOL!!! GOOOL!!! MAZEK!!!

46 min Początek drugiej połowy.

45+2 min Przerwa w Chojnicach.

39 min Broda na posterunku. Celny strzał na bramkę MKS-u.

37 min Groźna wrzutka van Huffela. Zabrakło zamknięcia.

32 min Strata w środku. Kontra gości. Na szczęście w ostatniej chwili strzał został zablokowany.

30 min Pół godziny za nami. Chojniczanka prowadzi po trafieniu Pląskowskiego z 19 minuty.

27 min Niecelna próba Kasperowicza z dystansu.

23 min Chojniczanka blisko drugiego trafienia. Obrona GKS-u gra bardzo niepewnie.

20 min Skrzypczak wykłada piłkę na 10 metr. Tam czaił się Pląskowski, który daje Chojniczance prowadzenie!

19 min GOOOOOOOOOOL!!! PLĄSKOWSKI!!!

14 min Kartka dla Wrońskiego.

8 min Dwa rzuty wolne dla bełchatowian blisko pola karnego. Na szczęście defensywa Chojniczanki była czujna.

6 min Kartka dla van Huffela za przerwanie faulem kontry gości.

2 min Kiepski strzał Mazka.

1 min Gramy!!!

Godz. 15.37 GKS: Otczenaszenko - Szymorek, Warnecki, Golański, Gancarczyk, Graczyk, Wroński, Radionov, Klabnik, Kunka, Gancarczyk.

Godz. 15.35 Chojniczanka: Broda - Byrtek, Grolik, Kasperowicz, Mikołajczyk, Cegiełka, van Huffel, Wołsztyński, Mazek, Piąskowski, Skrzypczak

Godz. 13.30 Witamy i zapraszamy na relację z meczu Chojniczanka - GKS Bełchatów. Początek o godz. 16.00.