Zamknij

Remi Gruchała powalczy w piątek na MMA VIP 3. Kto będzie rywalem 21-latka?

12:50, 28.10.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Już tylko godziny zostały do gali MMA VIP 3. Odbędzie się ona 29 października w Częstochowie. Jedną z walk stoczy Remigiusz Gruchała. Chojniczanin powalczy z Pawłem Jendruczkiem.

Czym jest MMA VIP? To federacja założona przez Marcina Najmana oraz Kacpra Woźniaka, do których dołączył później Dariusz Kosowski. Pierwsza gala odbyła się w lutym, druga w czerwcu. Trzecia będzie miała miejsce w najbliższy piątek. Już jakiś czas temu poznaliśmy kartę walk. Do ringu wejdzie 18 zawodników. Jednym z nich będzie Remigiusz „Remi” Gruchała. Rywalem 21-letniego chojniczanina będzie Paweł „Scareface” Jendruczko.

– Wiem, że mój przeciwnik jest ode mnie starszy o 15 lat. Do tego jest wyższy o kilka centymetrów i cięższy. Szukałem wyzwania i je otrzymałem. Chcę pokazać się większej publiczności. To medialna gala. Wszystkie pieniądze, które zarobię na MMA VIP 3, przeznaczę na fundację „Różala”, czyli Marcina Różalskiego – mówi Gruchała.

21-latek trenuje boks od najmłodszych lat. Pochodzi ze sportowej rodziny – walczyli jego dziadek, ojciec, wujek i kuzyni. - Obecnie ważę 86 kilogramów i tak chcę wyglądać podczas gali - mówi. Walka została zakontraktowana na trzy rundy po trzy minuty. Odbędzie się w formule MMA. W głównym pojedynku spotkają się Marcin “El Testosteron” Najman i Ryszard “Szczena” Dąbrowski.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%