Bramki: 1:0 Cegiełka 27, 2:0 Mikołajczak 31 (as. Karbowy), 2:1 Giel 55.

Chojniczanka: Broda - Grolik, Byrtek, Grobelny (89 Olszewski) - Mazek (69 Bartosiak), Karbowy (89 Czajkowski), Cegiełka, Wolsztyński (60 Van Huffel), Mikołajczyk - Mikołajczak, Skrzypczak (69 Klichowicz).

Ławka: Lewandowski - Czajkowski, Bartosiak, Kasperowicz, Van Huffel, Trojanowski, Olszewski, Klichowicz, Pląskowski.

KKS Kalisz: Krakowiak – Gawlik, Mączyński, Majewski (66 Kaszuba), Borecki, Łuszkiewicz, Wysokiński, Kendzia (66 Maćczak), Zawistowski, Kamiński (75 Koczy), Giel.

Ławka: Czajor – Waleńcik, Kaszuba, Maćczak, Staszak, Putno, Smajdor, Stolc, Koczy.

Sędzia: Mariusz Korpalski (Toruń).

Żółte kartki: Grolik, Grobelny (Chojniczanka) - Wysokiński, Łuszkiewicz, Borecki, Kamiński (KKS).

Czerwona kartka:

90+6 min KONIEC! Chojniczanka wygrywa 2:1 z KKS Kalisz!

90+4 min Gospodarze blisko wygranej!

90 min Sędzia doliczył 6 minut.

89 min Jeszcze dwie zmiany w Chojniczance. Wchodzą Olszewski i Czajkowski.

88 min Putno z dystansu! Na szczęście obok bramki.

87 min Borecki faulowany przez Grobelnego przed polem karnym. Kartka i szansa dla gości.

85 min Próba wyjścia Klichowicza z kontrą. Obrońca wybija mu piłkę spod nóg.

84 min Zmiana. Putno na boisku.

83 min KKS podaje piłkę w okolicy środka. Chojniczanka schowana za podwójną gardą.

80 min Zatrzymane podanie w kierunku Klichowicza. MKS chce wyprowadzić zabójczą kontrę.

77 min Grolik nadal narzeka na ból. Możliwe, że potrzebna będzie zmiana.

75 min Zmiana w zespole gości. Koczy za Kamińskiego.

74 min Grolik chwilowo poza boiskiem. Kapitan ucierpiał przy próbie wybicia piłki.

73 min Świetna obrona Brody! KKS mógł trafić na 2:2. Bramkarz MKS-u wygrał pojedynek sam na sam z Gielem.

72 min Nieco spokojniejszy fragment. Chojniczanka musi poszukać trzeciego gola. W innym wypadku czeka nas emocjonująca końcówka.

69 min Dwie zmiany w Chojniczance. Klichowicz za Skrzypczaka i Bartosiak za Mazka.

67 min KKS przeważa. Chojniczanka musi jak najszybciej zareagować żeby nie skończyło się to golem na 2:2.

66 min Dwie zmiany w zespole gości. Weszli Maćczak i Kaszuba.

64 min Akcja gości zakończona wybiciem głową poza boisko. Mamy korner.

62 min Karbowy z niecelnym uderzeniem.

60 min Zmiana. Van Huffel za Wolsztyńskiego.

59 min Broda zmuszony do interwencji po strzale z 14 metrów. KKS teraz w natarciu.

58 min Teraz goście poczuli swoją szansę.

56 min Już tylko 2:1. Giel trafia do siatki.

54 min Teraz było groźnie pod chojnicką bramką. Piłka po strzale z kilku metrów przeleciała pół metra nad poprzeczką.

51 min Rzut rożny dla MKS-u.

49 min Dobra interwencja Krakowiaka po ni to podaniu, ni to strzale.

46 min Gramy! Bez zmian w obu zespołach.

45 min Przerwa.

40 min Pięć minut do końca pierwszej połowy. Nadal Chojniczanka prowadzi 2:0.

35 min Kibice chojniczanki właśnie od odśpiewali hymn Polski. Odpalili także pirotechnikę.

32 min Piękne podanie Karbowego. Mikołajczak wszedł w pole karne. Przerzucił piłkę nad Krakowiakiem i uderzył do pustej bramki.

31 min 2:0!!!

27 min piękny strzał Cegiełki i jeden do zera!!!

21 min Rzut rożny dla Chojniczanki. Karbowy wrzucał. Małe zamieszanie po którym Krakowiak musiał interweniować. Sytuacyjny strzał Skrzypczaka z bliska niestety niecelny.

20 min Tym razem akcja gości prawą stroną. Wrzutka ale Broda pewnie łapie piłkę.

18 min Za mocna wrzutka Mikołajczyka w pole karne.

16 min Rzut wolny dla chojniczanki ale znowu nie udało się stworzyć zagrożenia.

14 min Chojniczanka bez celnego strzału w pierwszym kwadransie.

12 min Dodajmy, że w sektorze gości spora grupa kibiców z Kalisza która głośno dopinguje swój zespół.

10 min W ostatnich minutach częściej przy piłce drużyna z Kalisza. Jednak niewiele z tego wynika.

5 min Teraz korner dla gości. Bez zagrożenia.

3 min Rzut wolny dla Chojniczanki. Krakowiak udanie wybija.

2 min Gospodarze dzisiaj na zielono biało. Goście na biało niebiesko.

1 min Gramy!

Godz. 11.45 Po 16 meczach Chojniczanka jest trzecia z 26 punktami. Natomiast KKS zajmuje 16. miejsce z 21 punktami. W poprzednim sezonie dwukrotnie górą byli chojniczanie (3:0 w Chojnicach i 2:0 w Kaliszu).

Godz. 11.40 Zapraszamy na relację z meczu Chojniczanka - KKS Kalisz. Początek o godz. 18.00.