Mecz Noworoczny. Tomasz Mikołajczak z pierwszym golem (GALERIA)

15:28, 01.01.2022 | .

Tym razem nie na dużym boisku, a w hali odbył się tradycyjny Mecz Noworoczny w Chojnicach. Na boisku pojawili się obecni i byli zawodnicy, a także trenerzy i sympatycy Chojniczanki. Po 40 minutach walki zwyciężyli "Biali" 6:2.

Pierwszego gola w Chojnicach zdobył Tomasz Mikołajczak o godzinie 13:08. "Laczek" ustalił także wynik na 6:2. Ze względu na modernizację "Modraka" spotkanie odbyło się na hali Centrum Park. Drużyny zagrały 2 x 20 minut. Po zakończeniu meczu zawodnicy strzelali rzuty karne, które bronili bramkarze Sebastian Kartuszyński oraz Marcin Śliwiński.

Sędzią meczu był Zdzisław Łasicki. Natomiast spikerem dzisiejszy solenizant Leszek Szadłowski. Na trybunach pojawili się też wierni kibice. Wśród nich był znany sympatyk Chojniczanki Grzegorz Niemczyk w historycznej koszulce klubu z Mickiewicza 12. Tym razem obserwatorem spotkania był Jarosław Klauzo. Prezes MKS-u jest kontuzjowany. Pomimo to przyjechał i życzył wszystkim kibicom piłki nożnej wszystkiego najlepszego na 2022 rok.