Zamknij

Przed nami ostatnia kolejka w chojnickiej halówce. Kto w ćwierćfinałach? (GALERIA)

13:38, 13.01.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Poznaliśmy już siedmiu z ośmiu uczestników fazy play-off Chojnickiej Ligi Halowej. Do rozegrania została już tylko jedna kolejka rundy zasadniczej. W bezpośrednim pojedynku Kappa Team – Chojnicki Rejon poznamy ostatniego ćwierćfinalistę.

To była sobota bogata w gole. W siódmej serii gier chojnickiej halówki padło ich równo 40. Najwięcej trafień zobaczyliśmy w starciu Falangi z Wiatrosolarem. Był to wesoły futsal okraszony 17 bramkami. Zdecydowaną przewagę przez większość spotkania miał lider rozgrywek. Falanga praktycznie w każdej akcji tworzyła sobie sytuację pod bramką „czerwonej latarni” ligi. Ostatecznie skończyło się na hokejowym wyniku 12:5.

Jakie wyniki padły w pozostałych pojedynkach? Prestostal ograł łatwo Chojnicki Rejon 6:0. Kappa nieoczekiwanie przejechała się po młodej ekipie Kolejarza. Wynik 7:1 mówi sam za siebie. Krzysztof Gierszewski nie mógł być zadowolony z występu swoich podopiecznych. Trener spodziewał się innej gry i rezultatu. Najbardziej zaciętym meczem soboty było starcie M&P Ryduchowscy - Dachy. Wygrali ci pierwsi 3:2.

Ostatnia kolejka rozegrana zostanie w sobotę 15 stycznia. Natomiast ćwierćfinały odbędą się w sobotę 22 stycznia.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%