Walka na całego na halówce w Charzykowach. Liga wróciła (GALERIA)

13:57, 13.01.2022 | .

Adams Warsztat utrzymał pozycję lidera ligi halowej w Charzykowach. Drużyna złożona głównie z zawodników V-ligowej Tęczy Brusy nie musiała wylewać siódmych potów. Pokonała Brandbud walkowerem. Rywal nie zebrał składu na spotkanie 4. kolejki. W pozostałych spotkaniach padły hokejowe wyniki. Nie zabrakło także emocji rodem z mieszanych sztuk walki.

Trzy serie gier ligi halowej w Charzykowach rozegrane zostały w 2021 roku. Na 4. kolejkę musieliśmy czekać do 8 stycznia. Sobota rozpoczęła się od mocnego uderzenia. Przedszkole Parrot Team i HMT Stal stworzyły arcyciekawy pojedynek. Do przerwy Przedszkole prowadziło 3:2. HMT nie dało za wygraną. Po zmianie stron gracze HMT przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. Wygrali 6:4. Dla Przedszkola była to pierwsza porażka w obecnych rozgrywkach. Mają na koncie siedem oczek i zajmują 5. miejsce. HMT jest czwarty z dziewięcioma oczkami.

Drugie spotkanie nie doszło do skutku. Brandbud nie zebrał składu i lider mógł dopisać sobie trzy punkty bez gry. Adams Warsztat jest jedynym zespołem z kompletem punktów na koncie. 2. miejsce utrzymał Lider, a 3. Termowent. Ekipa z Rychnów ograła 6:3 FC Składak. Natomiast Termowent nie bez problemów ograł Spartę. Do przerwy Termowent prowadził 4:3. Po zmianie stron Sparta wyrównała. Jednak to przeciwnik zadał decydujące ciosy. Na boisku iskrzyło, dosłownie i w przenośni. Po jednym z fauli gracze obu drużyn spojrzeli sobie głęboko w oczy. Niektórzy zaczęli wymierzać sprawiedliwość. Do akcji musiał wkroczyć sędzia, który w ostatniej chwili zapobiegł większej zadymie.

W ostatnim starciu już takiej dawki emocji nie było. Best Team wysoko ograł Compte 7:2. Kolejne mecze już w najbliższą sobotę. Najciekawiej zapowiada się spotkanie drugiego Lidera i czwartego HMT.