W sobotę ćwierćfinały Chojnickiej Ligi Halowej. Kto zagra w 1/4? (GALERIA)

13:17, 21.01.2022 | .

Chojnicka Liga Halowa wkracza w decydującą fazę. Za nami runda zasadnicza, w której wyłoniono najlepszą ósemkę. Z pierwszego miejsca do ćwierćfinałów awansowała Falanga, która wyprzedziła Sumę i Krzyś Bus. Mecze 1/4 finału w sobotę, a 1/2 w niedzielę.

W ćwierćfinałach Kappa zmierzy się z niepokonaną Falangą. Natomiast Chojnicki Rejon podejmie Sumę, która w sobotę pokonała 1:0 Prestostal po golu Pawła Arndta w drugiej połowie. Był to pierwszy pojedynek 9. kolejki. W drugim Dachy Szopińscy ograły pewnie Krzyś Bus 6:2, a w trzecim M&P Ryduchowscy pokonał Wiatrosolar 3:1. Po sobotnich spotkaniach poznaliśmy pary ćwierćfinałowe. Mecze 1/4 finału rozegrane zostaną w sobotę. Natomiast 1/2 finału w niedzielę. W ostatni weekend stycznia rozegrane zostaną mecz o 3. miejsce oraz wielki finał.

Jeżeli mecz rundy finałowej (ćwierćfinały, półfinały, o trzecie i finał) zakończy się remisem będziemy mieli dogrywkę (pięć minut). Jeżeli nadal będzie remis sędziowie zarządzą konkurs rzutów karnych (po trzy).