Zamknij
REKLAMA

Już w sobotę IV Borowiacka Dycha. Start o godz. 16.00

13:53, 12.05.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

W sobotę o godz. 16.00 rozpocznie się główna impreza IV Borowiackiej Dychy. Jak zwykle areną zmagań będą malownicze tereny dookoła jeziora Ostrowite w gminie Czersk.

IV Borowiacka Dycha będzie pierwszą imprezą z cyklu Grand Prix Borów Tucholskich. Jego start zlokalizowany będzie przy kąpielisku w Ostrowitem w gminie Czersk. Kolejne zawody odbędzie się w czerwcu - IV Okonińska Pętla (11.06) na 12 km oraz I Zblewski Bieg Sokoła (25.06) na 11 km. Grand Prix to łącznie pięć startów. Oby zaliczyć komplet trzeba także wziąć udział w XIX Wilczej Dysze (16.07) oraz VI Śliwickiej Dyszce (6.08).

Oprócz biegania akcentujemy promocję regionu, dbamy o zdrowie oraz stawiamy na ekologię. Samochody, które będą prowadziły biegaczy będą w pełni elektryczne. Wjeżdżamy do lasów. Nie chcemy wydzielać spalin. Statuetki są z drewna. Nie używamy plastiku, a kubeczki i talerze są papierowe. W tym roku stworzyliśmy także nietypową linię medali. Każdy z nich jest oddzielną pamiątką. Wszystkie razem tworzą jeden element - mówi organizator zmagań Michał Rytlewski z Biegających Śliwic.

Fot. Biegające Śliwice.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%