II liga. Chojniczanka - Olimpia Elbląg (LIVE)

16:18, 15.05.2022 | .

Stadion Miejski w Chojnicach, niedziela, godz. 17.15

CHOJNICZANKA - OLIMPIA 4:1 (2:1)

Gole: 1:0 Skrzypczak 4, 1:1 Senkevich 33, 2:1 Wolsztyński 40, 3:1 Cegiełka 60, 4:1 Karbowy 84.

Ławka: Lewandowski - Grolik, Bartosiak, Czajkowski, Trojanowski, Klichowicz, Mikołajczak, Ściślak.

Ławka: Witan - Kurbiel, Winsztal, Ostrovskyi, Piekarski, Bawolik.

Sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin).

Żółte kartki: Olszewski, van Huffel (Chojniczanka) - Kozera (Olimpia).

Czerwona kartka:

90+5 min Koniec! Chojniczanka - Olimpia 4:1! Zaczynamy fetę z okazji awansu do I ligi!

90 min Rozpoczął się doliczony czas gry.

87 min Kolejne zmiany. Weszli Klichowicz i Trojanowski. Zeszli Skrzypczak i Karbowy.

86 min Cegiełka zablokowany! Mogło być pięć!

85 min Bramka Karbowego.

84 min GOOOOOL!!! 4:1!!! NOKAUT.

77 min Na stadionie już trwa odliczanie do końcowego gwizdka. Wszyscy są już chyba pogodzeni z wynikiem.

71 min Podwójna zmiana. Weszli Mikołajczak oraz Grolik. Zeszli Wolsztyński i Byrtek.

61 min Karbowy wrzuca z wolnego. Cegiełka szczupakiem umieszcza piłkę w siatce.

60 min GOOOOOL! CEGIEŁKA!

57 min Karbowy! Celnie, ale prosto w bramkarza.

54 min Zmiana. Ściślak za van Huffela.

53 min Chojniczanka zmarnowała kontrę i szansę na gola.

46 min Gramy! Bez zmian z obu stron.

45 min Przerwa. Chojniczanka - Olimpia 2:1.

42 min Mogło być już 3:1. Cegiełka uderzył minimalnie obok bramki.

41 min Chojniczanka ponownie na prowadzeniu. Strzelcem drugiego gola Łukasz Wolsztyński.

40 min GOOOOOL!!! 2:1!!!

34 min Na trybunach zrobiło się kolorowo. Kibica Chojniczanki odpalili środki pirotechniczne.

32 min No i mamy remis. Senkevich.

30 min Nieśmiałe próby ataku Chojniczanki jak i Olimpii. Celne strzały możemy policzyć na palcach jednej ręki.

23 min Niecelna próba Karbowego.

22 min Już trzecia kartka w tym spotkaniu.

21 min Celny strzał na bramkę Olimpii z dystansu. Piłka poleciała jednak prosto w Dudka.

18 min Broda musiał teraz interweniować. Piłka po wrzutce z lewej strony o mały włos nie wpadłaby mu za kołnierz.

16 min Karbowy zagrał w pole karne na 12 metr. Nikomu jednak nie udało się zamknąć akcji.

15 min Sporo walki. Jednak sytuacji podbramkowych jak na lekarstwo.

4 min Błąd defensywy Olimpii i Skrzypczak trafia w sytuacji sam na sam! 1:0!

3 min Wymiana uprzejmości między kibicami obu drużyn.

1 min Gramy! Piękna słoneczna pogoda w Chojnicach.

Godz. 16.28 Olimpia: Dudek - Wenger, Czarny, Sarnowski - Kałahur, Krawczun, Czernis, Senkevich, Guilherme - Milanowski, Kozera.

Godz. 16.25 Chojniczanka: Broda - Grobelny, Byrtek, Kasperowicz, Olszewski, Cegiełka, Karbowy, Van Huffel, Mazek, Wolsztyński, Skrzypczak.

Godz. 16.15 Witamy i zapraszamy na relację z meczu Chojniczanka - Olimpia Elbląg. Początek o godz. 17.15.