Zamknij
REKLAMA

IV Borowiacka Dycha w Ostrowitem dla Andrzeja Rogiewicza (GALERIA)

10:09, 16.05.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Andrzej Rogiewicz wygrał czwartą edycję Borowiackiej Dychy. Zwycięzca przebiegł 10 kilometrów w czasie 32 minut i 8 sekund. W czołowej dziesiątce znalazło się dwóch zawodników z naszego powiatu - Szymon Bloch (piąty) i Krzysztof Jurak (dziewiąty).

Borowiacka Dycha odbyła się w sobotnie popołudnie w Ostrowitem. Bieg główny ukończyło 278 zawodników. Od począku na czele peletonu znalazł się Andrzej Rogiewicz. Jego celem było pobicie rekordu i zwycięstwo. Udało się zrealizować tylko ten drugi cel. Rogiewicz ukończył zmagania z czasem 32:08. Drugi Michał Lewandowski stracił 18 sekund do zwycięzcy, a trzeci Paweł Ochal już minutę i 21 sekund.

Wśród pań najszybsza była Olga Ochal. Drugie miejsce zajęła Ewelina Paprocka, a trzecie Agnieszka Kaczor. Najszybszym zawodnikiem z powiatu chojnickiego był piąty na kresce Szymon Bloch. Drugi był Krzysztof Jurak, a trzeci Przemysław Bloch.

W wyścigu nordic walking na 5 km bezkonkurencyjny był Zbigniew Gwizdała z Gołąbka. W klasyfikacji drużynowej wygrał Sokół Zblewo przed Formą jak wino i Startem Team Wąbrzeźno. W klasyfikacji małżeństw triumfowali Krzysztof i Ewelina Paproccy.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%