Zamknij

To już pewne. Borowiak Czersk spada do V ligi na stulecie

09:18, 17.06.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

To był smutny czwartek dla kibiców Borowiaka Czersk. Ich drużyna nie utrzymała się w pomorskiej IV lidze. Wyniki w ostatniej, 32. kolejce nie ułożyły się po myśli zespołu prowadzonego przez Artura Papierowskiego.

Po serii meczów bez porażki nadzieje na utrzymanie Borowiaka w pomorskiej IV lidze odżyły. Niestety w 31. kolejce MLKS przegrał w Garczegorzach z Aniołami. W 32. kolejce Borowiak pauzował. Do utrzymania czerszczanie potrzebowali korzystnych rezultatów w dwóch spotkaniach: Jantar - Czarni oraz Sparta - Wierzyca. Wyniki nie ułożyły się jednak po myśli Borowiaka. Wygrali Czarni i Sparta. To sprawiło, że MLKS zakończył rozgrywki na trzecim miejscu od końca (do V ligi spadły cztery ostatnie zespoły). Uratowali się Czarni Pruszcz Gdański. Natomiast ligę oprócz Borowiaka opuszczają Orkan Rumia, Jantar Ustka i Sparta Sycewice, która wygrała pięć ostatnich spotkań w sezonie.

Nie tak miało wyglądać stulecie Borowiaka. Drużyna z Czerska rok temu cieszyła się z awansu. Niestety przygoda z pomorską IV ligą trwała tylko 12 miesięcy. MLKS zdobył 32 punkty w 30 meczach. Drużyna prowadzona przez Artura Papierowskiego i przez kilka spotkań przez Tomasza Fojuta zakończyła rozgrywki z bilansem 9 zwycięstw, 5 remisów i 16 porażek.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%