Legia Trening Center, niedziela, godz. 17.00

LEGIA - CHOJNICZANKA 3:1 (2:0)

Gole: 1:0 Josue 7, 2:0 Kapustka 31, 2:1 Golak 66, 3:1 Rosołek 75.

Legia: Tobiasz - Jędrzejczyk, Rose, Grudziński, Ribeiro, Slisz, Josue, Kapustka, Kastrati, Lopes, Mustafaev.

Rezerwowi: Hładun, Skibicki, Kisiel, Charatin, Niski, Pierzak, Kamiński, Strzałek, Sokołowski, Skwierczyński, Rosołek.

Chojniczanka w I połowie: Kikolski - Grolik, Błyszko, Kasperowicz - Połoński, Czajkowski, van Huffel, Kalinkowski, Ryczkowski - Mikołajczak, Skrzypczak.

Chojniczanka w II połowie: Garstkiewicz - Mazek, Golak, Bartosiak, Białczyk - Mikołajczyk (77 Zimnicki), Cegiełka, Karbowy, Wolsztyński, Formela (77 Sztuka), Janicki

90 min Koniec! Legia - Chojniczanka 3:1.

90 min Legia w opałach. Chojniczanka mogła trafić po raz drugi.

90 min Ostatniego fragmenty meczu.

86 min Legia blisko czwartego gola. Pudło z bliskiej odległości.

80 min Korner dla Legii po rykoszecie. Jeszcze 10 minut.

77 min Kolejne zmiany. Sztuka za Formelę i Zimnicki za Mikołajczyka.

76 min Trzeci gol dla Legii. Rosołek po podaniu Strzałka.

75 min Dobra interwencja Garstkiewicza po uderzeniu Sokołowskiego z wolnego.

75 min Kwadrans do końca pierwszego sparingu.

70 min Rosołek upada w polu karnym. Nie ma jedenastki.

66 min Gol dla Chojniczanki! Bramka kontaktowa Golaka po wrzutce Karbowego.

65 min Kartka dla Charatina za zatrzymanie kontry Chojniczanki.

60 min Kolejna przerwa na wodę.

55 min Wolsztyński do Formeli. Za mocno...

54 min Legia w ataku pozycyjnym.

53 min Skład Chojniczanki na II połowę: Garstkiewicz - Mazek, Golak, Bartosiak, Białczyk - Mikołajczyk, Cegiełka, Karbowy, Wolsztyński, Formela, Janicki.

52 min Skibicki uderzył nad bramką.

50 min Po wielu roszadach w drużynie Legii spotkanie wyrównało się.

47 min Legia zmieniła całą jedenastkę.

46 min Gramy!

45 min Koniec pierwszej połowy. Legia - Chojniczanka 2:0.

44 min Poloński dośrodkował do nikogo.

43 min Chojniczanka bez celnego strzału. Tobiasz bezrobotny w pierwszej połowie.

42 min Ofensywne wejście Kalinkowskiego. Grudziński czujnie poza boisko.

41 min Niecelna próba Kasperowicza.

40 min Tempo meczu nieco spadło. Zawodnicy mają z pewnością już dość tych tropikalnych warunków.

36 min Mustafajew upada w szesnastce. Sędzia nie wskazuje na jedenasty metr.

34 min Legia opanowała środek boiska. W tym rządzą Josue i Kapustka. Warszawiacy będą mieli z nich wiele pociechy w Ekstraklasie.

32 min Reprezentant Polski popisał się solową akcją, którą zakończył celnym strzałem. Przymierzył w okienko z 16 metrów.

31 min Przewaga Legii udokumentowana drugim golem. Kapustka wpisał się na listę strzelców.

26 min Mustafajew ukarany kartką za faul na Groliku.

23 min Przerwa na uzupełnienie płynów. Zawody toczą się w upale i pełnym słońcu.

20 min Pewny chwyt Tobiasza po zagraniu van Huffela.

19 min Kolejna akcja Legii. Spora przewaga klubu ze stolicy.

17 min Rzut wolny dla Legii. Kasprowicz wybija.

16 min Jędrzejczyk jest aktywny w ofensywie.

14 min Dobry odbiór Grudzińskiego. Ribeiro zagrał w pole karne, ale obrońcy Chojniczanki wbijają.

12 min Niecelny strzał Kastratiego.

9 min Już druga pomyłka Kikolskiego w rozegraniu piłki. Bramkarz wypożyczony do Chojniczanki z... Legii musi bardziej skupić się przy wybijaniu futbolówki.

8 min Legia prowadzi! Mierzone uderzenie Josue z narożnika pola karnego na dalszy słupek.

7 min Chojniczanka gra w swoim ustawieniu z ligi, czyli na trójkę obrońców (Grolik, Błyszko, Kasperowicz), wahadłowych (Ryczkowski, testowany Poloński), trzech środkowych pomocników (Czajkowski, Van Huffel, Kalinkowski) i dwóch napastników (Skrzypczak, Mikołajczak).

6 min Legia w ataku pozycyjnym. Warszawiacy rozgrywają piłkę na własnej połowie.

4 min Krótkie rozegranie. Van Huffel potknął się. Poprawił Mikołajczak, ale Jędrzejczyk znowu czujnie zachował się w polu karnym.

3 min Groźna akcja Chojniczanki. Wrzutka Mikołajczaka. Jędrzejczyk na rzut rożny.

1 min Gramy!

Godz. 16.34 Skład Chojniczanki: Kikolski - Grolik, Błyszko, Kasperowicz - Połoński, Czajkowski, van Huffel, Kalinkowski, Ryczkowski - Mikołajczak, Skrzypczak.

Godz. 16.33 Skład Legii: Tobiasz - Jędrzejczyk, Rose, Grudziński, Ribeiro, Slisz, Josue, Kapustka, Kastrati, Lopes, Mustafaev.