Sparing nr 3. Raków - Chojniczanka (LIVE)

12:26, 26.06.2022 | .

Stadion w Sochacinie, niedziela, godz. 12.30

RAKÓW - CHOJNICZANKA 5:1 (2:0)

Gole: 1:0 Kochergin 13, 2:0 Długosz 45, 3:0 Wdowiak 52, 4:0 Gutkovskis 63 (karny), 4:1 Mikołajczak 67 (karny), 5:1 Gutkovskis 90.

Raków w I połowie: Kovacević - Racovitan, Arsenić, Rundić, Sorescu, Gwilia, Sapała, Długosz, Ivi López, Kochergin, Piasecki.

Raków w II połowie: Trelowski - Tudor, Krzyżak, Svarnas, Lederman, Papanikolaou, Sturgeon, Wdowiak, Czyż, Kun, Musiolik (60 Gutkovskis).

Chojniczanka w I połowie: Kikolski - Błyszko, Bartosiak, Kasperowicz - Mazek, Czajkowski, Kalinkowski, Wolsztyński, Ryczkowski - Janicki, Skrzypczak.

Chojniczanka w II połowie: Kikolski (70 Sobolewski) - Grolik, Błyszko, Białczyk - Stróżyński, Cegiełka, van Huffel, Karbowy, Mikołajczyk - Formela (75 Sztuka), Mikołajczak.

90+2 min Koniec spotkania. Raków - Chojniczanka 5:1.

90 min Drugi gol Gutkovskisa i Raków wygrywa już 5:1.

88 min Końcówka sparingu w Sochacinie. Raków nadal prowadzi 4:1.

80 min Ostatnie 10 minut. Wynik bez zmian.

75 min Kwadrans do końca meczu. Wymagające warunki atmosferyczne dają się we znaki obu ekipom.

67 min Chojniczanka odpowiada! Mikołajczak trafia z karnego i Raków prowadzi już "tylko" 4:1.

64 min Raków - Chojniczanka 4:0. Gutkovskis skutecznie wykonał rzut karny.

53 min Raków ma na koncie trzeciego gola. Wdowiak trafia do siatki po błędzie bramkarza.

47 min Jeszcze skład Rakowa: Kovacević - Racovitan, Arsenić, Rundić, Sorescu, Gwilia, Sapała, Długosz, Ivi López, Kochergin, Piasecki.

46 min Chojniczanka w II połowie: Kikolski - Grolik, Błyszko, Białczyk - Stróżyński, Cegiełka, van Huffel, Karbowy, Mikołajczyk - Formela, Mikołajczak.

46 min Początek drugiej połowy.

Przerwa. Zasłużone prowadzenie Rakowa. Częstochowianie zdobyli dwa gole, a mogli dołożyć trzeciego. Zespół Marka Papszuna ma przewagę w posiadaniu piłki. Zawodnicy Chojniczanki mogą wyciągnąć cenną lekcję z pojedynku z wicemistrzem Polski. W drugiej połowie z pewnością zobaczymy wiele zmian w obu ekipach. Zobaczymy jakie będzie miało to przełożenie na wynik.

45 min Przerwa. Raków - Chojniczanka 2:0 po golach Kochergin i Długosza.

45 min Gol do szatni dla Rakowa. Jego zdobywcą Długosz, a asystę zaliczył Ivi López.

38 min Już dwie zmiany w Rakowie. Musiolik za Rundicia i Svarnas za Piaseckiego.

35 min Raków mógł prowadzić już 2:0. Kikolskiego uratowała poprzeczka. Końcówka pierwszej połowy.

30 min Pół godziny za nami. Nadal 1:0 dla zespołu Marka Papszuna.

20 min Raków - Chojniczanka 1:0. Wicemistrz Polski prowadzi po golu zawodnika pochodzącego z Ukrainy. Kochergin dołączył do Rakowa tego lata. Poprzedno grał w Zorii Ługańsk.

13 min Raków wychodzi na prowadzenie. Gol Kochergina.

10 min Raków - Chojniczanka 0:0. W Sochacinie, gdzie Raków przebywa na obozie, podobnie jak w całej Polsce gorąco i duszno. Każda wolna chwila wykorzystywana jest przez zawodników na uzupełnienie płynów.

5 min Dla Chojniczanki jest to trzeci sparing. W dwóch poprzednich MKS przegrał 1:3 z Legią i zremisował 1:1 z Wisłą Płock.

1 min Gramy! Pierwszy gwizdek w Sochacinie.

Godz. 12.30 Skład Rakowa: Kovacević - Racovitan, Arsenić, Rundić, Sorescu, Gwilia, Sapała, Długosz, Ivi Lopez, Kochergin, Piasecki.

Godz. 12.27 Skład Chojniczanki: Kikolski - Błyszko, Bartosiak, Kasperowicz - Mazek, Czajkowski, Kali nkowski, Wolsztyński, Ryczkowski - Janicki, Skrzypczak.

Godz. 12.25 Witamy i zapraszamy na śledzenie wyniku na żywo z meczu sparingowego Raków - Chojniczanka. Początek o godz. 12.30.