Puchar Polski. Chojniczanka - Hutnik Kraków (LIVE)

18:26, 27.07.2022 | .

Stadion Miejski w Chojnicach, środa, 19.30

CHOJNICZANKA - HUTNIK 3:1 (0:0)

Gole: 0:1 Nowakowski 61, 1:1 Wolsztyński 84, 2:1 Wolsztyński 94, 3:1 Kasperowicz 114.

Chojniczanka: Neugebauer - Bartosiak, Błyszko, Kasperowicz -  Mazek (90 Mikołajczyk), Kalinkowski (73 Wolsztyński), Karbowy, Janicki (46 Mikołajczak), Ryczkowski - Tuszyński (46 Czajkowski), Skrzypczak (c).

Ławka: Szabłowski - Golak, Czajkowski, Mikołajczak, Mikołajczyk, Prałat, Białczyk, Wolsztyński, Cegiełka.

Hutnik: Szewczyk - Świątek, Serafin (78 Zawadzki), Iwanicki, Jacak (78 Drąg), Zięba (62 El Bouh), Marcinkowski (62 Kieliś), Urban (65 Zarzycki), Nowakowski, Andrzejewski, Assinor Mark.

Ławka: Leszczyński - Zawadzki, Drąg, Kieliś, Zarzycki, Głogowski, El Bouh.

Sędzia: Damian Krumplewski (Olsztyn).

Żółte kartki: Mikołajczak, Błyszko, Wolsztyński, Bartosiak (Chojniczanka) - Zięba, Urban, Serafin, Andrzejewski, Nowakowski (Hutnik).

120+2 min Koniec! Chojniczanka w I rundzie!

120+1 Kartka dla Świątka.

120 min Sędzia dolicza minutę.

118 min Zmiana. Cegiełka za Wolsztyńskiego.

114 min I mamy już 3:1! Kasperowicz podwyższa prowadzenie.

110 min Hutnik opadł z sił...

106 min Gramy!

105+1 min Zmiana stron i gramy dalej.

105 min Sędzia dolicza minutę do pierwszej części dogrywki.

102 min Zagranie ręką Mikołajczyka w polu karnym. Na szczęście nie w swoim, a w Hutnika.

99 min Kartka dla Bartosiaka.

96 min Mikołajczak minął kilku rywali. Wydawało się, że zaraz będzie uderzał. Tymczasem podał do kolegi. Piłka jeszcze odbiła się od jednego z graczy Hutnika. Korner dla Chojniczanki.

95 min Karbowy uderzył z wolnego. Bramkarz wypluł piłkę przed siebie. Dopadł do niej Wolsztyński i mamy prowadzenie gospodarzy.

94 min GOOOL!!! ZNOWU WOLSZTYŃSKI!!!

90 min Zaczynamy dogrywkę.

90+4 min Koniec. 1:1. Dogrywka.

90 min Sędzia dolicza 4 minuty.

90 min Zmiana. Mikołajczyk za Mazka.

89 min Kartka dla Wolsztyńskiego.

88 min W rzutach rożnych 2:8.

86 min Karbowy minimalnie obok słupka.

86 min Miejscowi mają rzut wolny.

84 min GOOOOOL!!! WOLSZTYŃSKI!!!

83 min Korner dla Hutnika po rykoszecie. Po chwili niecelny strzał Świątka.

82 min Karbowy z 12 metrów wysoko nad bramką. Gwizdy na trybunach.

81 min Chojniczanka o krok od odpadnięcia z Pucharu Polski.

79 min Kartka dla Błyszki.

78 min Dwie zmiany w Hutniku.

76 min Wolszyński głową obok bramki.

75 min Pudło Skrzypczaka z bliska. Zawód na trybunach.

74 min Kartka dla Nowakowskiego.

73 min Zmiana. Wolsztyński za Kalinkowskiego.

70 min Niecelna próba Jacaka.

68 min Pudło Karbowego z dystansu.

65 min Chojniczanka pod ścianą. I-ligowiec musi wziąć się do roboty.

62 min Zmiany. Zeszli Zięba i Nowakowski. Weszli El Bouh i Kieliś. Za chwilę wejdzie Zarzycki.

61 min Gol dla Hutnika po rzucie rożnym. Celna główka Nowakowskiego.

60 min Błąd obrony Chojniczanki niewykorzystany przez gości. Rzut rożny. W kornerach 4:1 dla gości.

59 min Minimalnie niecelny strzał Mikołajczaka.

58 min Kartka dla Andrzejewskiego i dla trenera Hutnika Paszkiewicza.

57 min Druga połowa już z góry.

56 min Kartka dla Mikołajczaka.

55 min Skrzypczak w poprzeczkę.

53 min Hutnik wyszedł głęboko cofnięty. Chojniczanka prowadzi grę

51 min Niecelny strzał Ryczkowskiego.

49 min Kartka dla Serafina.

47 min Spiker ogłosił, że to występ nr 300 Mikołajczaka.

46 min Początek drugiej połowy. Dwie zmiany w Chojniczance.

45+1 min Kartka dla Urbana.

45+1 min Goście blisko gola...

45 min Sędzia dorzuca 2 minuty.

40 min "Tuszyński tu się biega, poproś o zmianę" - kolejne okrzyki w stronę napastnika. Fani powoli tracę cierpliwość. Chojniczanka bardzo długo rozgrywa piłkę w defensywie. Nie potrafi przenieść ciężaru gry pod pole karne gości.

39 min Są już także pierwsze szydercze oklaski oraz gwizdy z trybun. Kibiie podoba się taka postawa miejscowych.

35 min A może dogrywka i rzuty karne? Wówczas skończymy wszystko grubo po 22:00.

34 min I kolejny rzut rożny dla gości. Za chwilę może to się skończyć źle.

32 min W odpowiedzi goście. Również nie celny strzał.

31 min Niecelna próba Mazka.

30 min Teraz hutnik przycisnął. Goście mają kolejny stały fragment. Trybun poszło już pierwsze "Chojniczanka grać".

27 min Bez rewelacji. Chojniczanka nie może znaleźć sposobu na II-ligowca.

23 min Skrzypaczak do Ryczkowskiego. Ten do Janickiego. Goście wybijają w aut.

21 min Kartka dla Zięby za faul.

20 min Oba zespoły nadal nie pokazały nic nadzwyczajnego. Hutnik nie przestraszył się Chojniczanki i dzielnie sobie poczyna. Przed momentem dwie akcje zepsuł Ryczkowski.

18 min Z naszej perspektywy wygląda to tak:

13 min Spokojne tempo. Teraz chwila przerwy. Leży Karbowy.

8 min Teraz rzut wolny i później różny z drugiej strony boiska.

6 min Pierwszy celny strzał. Janicki uderzył z dystansu. Pewny chwyt Szewczyka.

5 min Korner dla miejscowych.

3 min Za mocna wrzutka Skrzypczaka.

2 min Chojniczanka na czerwono żółto. Goście na niebiesko.

1 min Gramy!!!

Godz. 19.25 Za chwilę pierwszy gwizdek sędziego. Zawodnicy czekają już na wyjście z klubowego korytarzu.

Godz. 18.30 Skład Chojniczanki: Neugebauer - Bartosiak, Błyszko, Kasperowicz -  Mazek, Kalinkowski, Karbowy, Janicki, Ryczkowski - Tuszyński, Skrzypczak.

Godz. 18.25 Witamy i zapraszamy na relację z meczu rundy wstępnej Pucharu Polski. Chojniczanka gra z Hutnikiem Kraków. Początek o godz. 19.30.