Chojniczanka: Neugebauer - Bartosiak, Byrtek, Kasperowicz (46 Ryczkowski), Mikołajczyk, Karbowy (74 Kalinkowski), Czajkowski, Mazek (59 Janicki), Wolsztyński, Mikołajczak (59 Tuszyński), Skrzypczak.

Ławka: Szabłowski, Golak, Ryczkowski, Tuszyński, Janicki, Stróżyński, Białczyk, Kalinkowski, Cegiełka.

Chrobry: Dybowski - Bougaidis, Bochnak, Kolenc, Wolsztyński, Bogusz, Kuzdra (53 Tupaj), Mandrysz, Praznovsky, Steblecki (63 Kusztal), Hanc.

Ławka: Węglarz - Iwanowicz, Michalec, Pieczarka, Wojtyra, Tupaj, Machaj, Jóźwiak.

Sędzia: Rasmus.

Żółte kartki: Mikołajczak, Wolsztyński (Chojniczanka) - Kuzdra, Steblecki (Chrobry).

Czerwona kartka: Wolsztyński (50, Chojniczanka, za dwie żółte).

90+5 min Koniec. Chojniczanka - Chrobry 0:2. Zasłużone zwycięstwo gości.

90+3 min W rzutach rożnych prowadzimy 14:4.

90 min Sędzia dolicza 5 minut.

89 min Chojniczanka nadal bije głową w mur. Zaraz wykona 12 rzut rożny.

82 min Kolejne zmiany. Stróżyński za Czajkowskiego w Chojniczance i Pieczarka za Hanca. Po chwili zszedł także Bochnak, a wszedł Jóźwiak.

79 min Dybowski zmuszony do interwencji. Po rzucie rożnym nie udaje się oddać celnego strzału.

77 min Kolejna okazja gości. Tym razem strzał wysoko nad bramką.

76 min Zawodnicy Chojniczanki i wyglądają już na zrezygnowanych. Do końca pozostał niespełna kwadrans.

74 min Zmiana. Kalinkowski za Karbowego.

74 min Chrobry strzela gola. Na szczęście dla gospodarzy jest spalony.

71 min Dobra centra Karbowego z dystansu. Czajkowski ma świetną okazję. Niestety główkuje wysoko nad poprzeczką.

69 min Goście blisko gola na 3:0.

66 min Chrobry ma bardzo dobry wynik i kontroluje sytuację.

65 min Rzut rożny dla gości.

63 min Zmiana w Chrobrym. Kusztal za Stebleckiego.

61 min Zły wybór Tuszyńskiego. Zamiast strzelać szukał podania. Tymczasem Skrzypczak był na spalonym.

59 min Karbowy z dystansu. Dybowski wybija na rzut rożny.

58 min Dwie zmiany w Chojniczance. Tuszyński za Mikołajczaka i Janicki za Mazka.

57 min Czajkowski za mocno do Skrzypczaka.

55 min Mikołajczak obok słupka. Korner.

52 min Dramat. Chrobry prowadzi już 2:0. Gol Bochnaka.

50 min Czerwona dla Wolsztyńskiego...

46 min Kartka dla Wolsztyńskiego.

46 min Początek II połowy. Od środka gospodarze.

45+2 min Przerwa. Chojniczanka - Chrobry 0:1.

45 min Sędzia doliczył 2 minuty.

44 min Niestety, gol dla Chrobrego. Cieszy się Steblecki.

42 min Kolejne dwie okazje Chojniczanki. Najpierw Wolsztyński zamiast uderzać zgrywał w pole bramkowe. Po chwili goście zablokowali strzał Karbowego.

37 min Niecelny strzał na chojnicką bramkę.

35 min Kartka dla Stebleckiego.

32 min Groźna wrzutka w pole karne Chojniczanki. Neugebauer musiał łapać piłkę. W odpowiedzi uderzenie Mikołajczaka z dystansu. Bramkarz nie miał problemów ze złapaniem futbolówki.

28 min W ostatnich minutach to Chojniczanka dominuje. Niestety nadal 0:0.

25 min Karbowy z dystansu. Broni Dybowski. Korner.

24 min Znowu Mikołajczyk. Tym razem płaska centra. Nikomu nie udaje się przeciąć toru lotu piłki.

23 min Dobra szarża Mikołajczyka. Mocna wrzutka w pole karne. Niestety bramkarz wyprzedził Skrzypczaka.

21 min Akcja Chojniczanki lewą stroną zakończona niecelnym strzałem Wolsztyńskiego.

20 min Sytuacji podbramkowych jak na lekarstwo. Oba zespoły podeszły do meczu bardzo ostrożnie. Przede wszystkim nie chcę stracić gola już na początku.

13 min Kartka dla Kuzdry za przerwanie kontry Chojniczanki.

10 min Kartka dla Mikołajczaka za dyskusję z sędzią.

7 min Na sektor gości wchodzą kibice z Głogowa.

6 min Groźna akcja gości. Broni Neugebauer. Korner.

4 min Choroby jest częściej przy piłce w pierwszych minutach.

2 min Przed meczem prezes Jarosław Klauzo i honorowy prezes Maciej Polasik wręczyli Tomaszowi Mikołajczakowi pamiątkę z okazji meczu numer 300.

1 min Gramy! Piękna słoneczna pogoda. Gospodarze na czerwono żółto. Goście na czarno.

Godz. 16.35 Witamy i zapraszamy na relację z meczu 3. kolejki I ligi. Chojniczanka gra z Chrobrym.