Chojniczanka przegrywa z Chrobrym i spada na przedostanie miejsce (GALERIA)

23:33, 31.07.2022 | .

Chojniczanka nadal bez wygranej w I lidze. Tym razem MKS został z pustymi rękoma po meczu z Chrobrym Głogów. Goście wygrali 2:0 po golach Sebastiana Stebleckiego i Mateusza Bochnaka. Gospodarze kończyli mecz w osłabieniu. Łukasz Wolsztyński opuścił boisko z czerwoną kartką.

Trenerzy po meczu:

Marek Gołębiewski (Chrobry): - Na wstępie gratuluje zawodnikom pierwszej wygranej pod moją wodzą. To światełko, że ta praca którą robimy się obroni. Trenerowi Kafarskiemu życzę powodzenia. To dobry szkoleniowiec. Jego drużyny chcą grać w piłkę. Podobnie dzisiaj do momentu czerwonej kartki. Grając jednego mniej Chojniczanka miała dużo ciężej. To tyle i jeszcze raz życzę rywalowi powodzenia.
Tomasz Kafarski (Chojniczanka): - Dziękuję trenerowi za słowa wsparcia. Ze względu na 120 minut gry w pucharze trochę pozmieniałem w składzie. Było to widoczne na początku spotkania. Brakowało nam płynności i dokładności. Mieliśmy fajny sposób w ofensywie, który dał nam dużo sytuacji w polu karnym z lewej i prawej strony. To my powinniśmy prowadzić do przerwy, a nie Chrobry. Bramka do szatni, powiem kolokwialnie, ustawiła to spotkanie. Druga kartka Łukasza Wolsztyńskiego tę sytuację pogmatwała. Bardzo głupio stracona bramka na 0:2 powinna zamknąć mecz. Podziękowałem chłopakom za walkę o gola kontaktowego. Ten być może popchnąłby nas wyżej, a tak przegrywamy. Myślę, że nie mamy się czego wstydzić. Drużyna grała tak jak chciała grać. Nie udało się wygrać. Mamy teraz siedem dni na to, żeby mocno zareagować w Niepołomicach.