Gole: 1:0 Mikołajczak 3, 1:1 Sadłocha 4.

Chojniczanka: Szabłowski - Bartosiak, Byrtek, Grolik, Mikołajczyk, Mazek, Drewniak (46 Czajkowski), Karbowy (39 Van Huffel), Kalinkowski, Mikołajczak (73 Ryczkowski), Skrzypczak (73 Tuszyński).

Ławka: Szabłowski - Golak, Kasperowicz, Czajkowski, Stróżyński, Van Huffel, Janicki, Tuszyński.

Stal: Pęksa - Marczuk, Góra, Oleksy (41 Wrona), Głowacki, Poczobut, Danielewicz (59 Prokić), Wolski, Michalik (67 Kłos), Sadłocha (67 Małecki), Piątek (59 Olejarka).

Ławka:

Sędzia:  Patryk Gryckiewicz (Toruń).

Żółte kartki: Van Huffel, Byrtek, Czajkowski, Tuszyński, Mazek (Chojniczanka) - Sadłocha, Góra, Poczobut (Stal).

Czerwona kartka:

90+5 min Koniec. Chojniczanka - Stal 1:1.

90+4 min Celny, ale zbyt lekki strzał na bramkę Stali.

90+3 min 🟨 Poczobut.

90+2 min Jeszcze rzut wolny dla Stali z bliskiej odległości.

90 min Sędzia dolicza 4 minuty.

90 min 🟨 Mazek.

87 min Podanie do Tuszyńskiego! Spalony.

85 min Nerwowa końcówka w Chojnicach. Czy ktoś jeszcze przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę?

81 min 🟨 Tuszyński.

79 min Nie ma bramki. Znowu VAR... Spalony.

78 min ⚽ GOOOOOL!!! GROLIK!!!

76 min Kibice Chojniczanki już "zachęcają" Tuszyńskiego do walki.

75 min Olejarka marnuje setkę! Uderza obok bramki w sytuacji sam na sam.

73 min Mikołajczak 🔄 Ryczkowski. Tuszyński 🔄 Skrzypczak.

72 min 🟨 Góra.

70 min Bramkarz Stali jest bezrobotny po przerwie. Chojniczanka bez celnego strzału.

67 min Sadłocha 🔄 Małecki. Michalik 🔄 Kłos.

66 min Nadal Stal przy piłce. Chojniczanka nie kwapi się do ataku.

65 min Patryk Małecki! Patryk Małecki! - krzyczą kibice Stali.

64 min 🟨 Czajkowski.

59 min 🔄🔄 Stal. Prokić za Danielewicza i Olejarka za Piątka.

58 min Rykoszet i rzut rożny dla rzeszowian.

56 min Chojniczanka wychodzi z ogromnych tarapatów. Goście ze sporą przewagą.

52 min Strzał na bramkę Chojniczanki. Obok słupka.

49 min 🟨 Byrtek.

48 min 🟨 Van Huffel.

47 min Niecelna próba Stali.

46 min Gramy. Od środka goście. Jedna zmiana w przerwie. Czajkowski za Drewniaka.

45+2 min Przerwa. Chojniczanka - Stal 1:1.

45 min Sędzia dolicza 2 minuty.

44 min Strzał Skrzypczaka. Piłka tylko otarła się o boczną siatkę.

43 min Za głębokie dośrodkowanie w pole karne Chojniczanki. Piłkę łapie Neugebauer.

42 min 🔄 Wrona za Oleksego.

40 min Będzie także zmiana w Stali. Ucierpiał Oleksy.

39 min 🔄 Wymuszona zmiana. Van Huffel za Karbowego.

37 min Przed momentem goście wykonali kilkanaście celnych podań z rzędu. Akcja została zakończona strzałem. Było bardzo blisko...

35 min Gospodarze od dobrych kilku minut nie przeprowadzili żadnej akcji. Przed momentem Stal wykonała kolejne niecelne uderzenie na bramkę Chojniczanki.

33 min 🟨 Sadłocha

30 min Minuta przerwy na uzupełnienie płynów.

28 min Dwa kiepskie podania w wykonaniu Chojniczanki w odstępie kilkunastu sekund. Za to na trybunach trwa wymiana "uprzejmości" między kibicami.

26 min Wolski za mocno w pole karne. Od bramki gospodarze.

24 min Karbowy do Mikołajczaka. Ten uderza z dystansu. Niecelnie.

20 min Karbowy przewrócił się w polu karnym. Trzyma się za kostkę. Sędzia jednak nie odgwizduje jedenastki.

18 min Udany pressing założony przez Stal. Neugebauer musiał wybić piłkę na aut.

16 min Teraz próbował Mazek po podaniu Kalinkowskiego. Niestety obok słupka i to dość znacznie.

15 min Niecelny strzał na bramkę Chojniczanki.

14 min Na sektorze gości są obecni kibice Stali Rzeszów.

12 min Gorąco pod chojnicką bramką. Niebezpieczeństwo zażegnane.

10 min Dobry, szybki mecz. Dużo się dzieje. Za moment drugi korner dla gości.

7 min Mogło być 2:1! Mikołajczak głową obok słupka po rożnym.

4 min ⚽ Niestety, już remis. Sadłocha po ziemii i 1:1.

3 min ⚽ GOOOOOL!!! MIKOŁAJCZAK!!!

1 min Gramy! Od środka gospodarze.

Godz. 17.55 Piłkarze zakończyli już rozgrzewkę. Czekamy na pierwszy gwizdek sędziego Gryckiewicza.

Godz. 17.25 Skład Stali: Pęksa - Marczuk, Góra, Oleksy, Głowacki, Poczobut, Danielewicz, Wolski, Michalski, Sadłocha, Piątek.

Godz. 17.20 Skład Chojniczanki: Szabłowski - Bartosiak, Byrtek, Grolik, Mikołajczyk, Mazek, Drewniak, Karbowy, Kalinkowski, Mikołajczak, Skrzypczak.

Godz. 16.15 Witamy i zapraszamy na relację z meczu Chojniczanka - Stal Rzeszów. Początek o godz. 18.00.