Gole: 1:0 Swędrowski 36, 1:1 Tuszyński 90+3.

Ruch: Bielecki - Kasolik, Nawrocki, Szywacz - Swędrowski, Piątek (90 Witek) - Moneta (59 Michalski), Janoszka, Wójtowicz - Pląskowski (59 Foszmańczyk), Szczepan.

Ławka: Osobiński - Sadlok, Michalski, Witek, Winciersz, Foszmańczyk, Kwietniewski, Roguła, Barański.

Chojniczanka: Kuchta - Grolik, Byrtek, Kasperowicz - Mikołajczyk (71 Mazek), Ryczkowski (85 Janicki), Czajkowski (59 Kalinkowski), Karbowy (59 Mikołajczak), Wolsztyński (71 Skrzypczak), Drewniak - Tuszyński.

Ławka: Neugebauer - Bartosiak, Białczyk, Stróżyński, Kalinkowski, Mazek, Janicki, Skrzypczak, Mikołajczak.

Sędzia: Marcin Kochanek (Opole).

Żółte kartki: Kasolik (Ruch) - Czajkowski, Kasperowicz (Chojniczanka).

Czerwona kartka:

90+8 min Koniec! Chojniczanka rzutem na taśmę zdobywa punkt w Chorzowie.

90+5 min Ostatnie fragmenty. Czy coś tu jeszcze się zmieni?

90+3 min TUSZYŃSKI!!!

90+3 min GOOOOOOOL!!! GOOOOOOOOOL!!! 1:1!!!

90+2 min Korner dla gości i jedna z ostatnich szans na remis.

90+1 min Zmiana w Ruchu. Witek za Piątka.

90 min Sędzia dorzuca 6 minut.

88 min Trwa zabawa na trybunach. Kibice Ruchu gorąco zachęcają swój zespół do walki.

85 min Fatalne rozegranie piłki z wolnego przez Drewniaka. Aplauz na trybunach.

84 min Niecelny strzał aktywnego w ostatnich fragmentach Szczepana.

82 min Nie ma karnego. Gramy dalej.

81 min Znowu przerwa. Sędzia sprawdza na powtórkach czy Szczepan był faulowany w polu karnym.

80 min Kolejne minuty uciekają. Ruch blisko wygranej. Chojniczanka w ostatnich fragmentach wygląda dobrze, ale wynik nie zmienił się.

76 min Sędziowie sprawdzają to w wozie VAR. Nie ma jedenastki...

75 min Kolejna dobra interwencja Bielieckiego po strzale Mikołajczaka. Zawodnicy Chojniczanki sygnalizują zagranie ręką.

75 min Został kwadrans. Chojniczanka blisko czwartej porażki.

74 min Rzut rożny dla gości. Może teraz???

73 min Niecelna próba Foszmańczyka.

71 min Zmiany w Chojniczance. Mazek za Mikołajczyka i Skrzypczak za Wolsztyńskiego.

70 min Teraz Michalski próbuje! Górą Kuchta.

68 min Nawrocki niecelnie.

67 min Zablokowany Janoszka.

65 min Bielecki świetnie broni! Mogło być 1:1! Bramkarz Ruchu wyciągnął się jak struna i odbił piłkę uderzoną głową.

63 min Kartka dla Nawrockiego.

61 min Kolejna niecelna próba na bramkę Ruchu.

59 min Szykują się także pierwsze roszady w Ruchu.

58 min Dwie zmiany. Wchodzą Mikołajczak i Kalinkowski.

55 min Wolsztyński uderza głową. Niecelnie. To była dobra okazja na remis.

53 min Kasolik ukarany kartką za faul.

51 min Niecelny strzał Szywacza nad poprzeczką.

50 min Pierwsze minuty bez zmian. To Ruch prowadzi grę.

48 min Mogło być 2:0 po samobójczym trafieniu. Na szczęście Ruch ma tylko rzut rożny.

47 min Kartka dla Kasperowicza.

46 min Początek drugiej połowy w Chorzowie.

45+1 min Bielecki złapał piłkę, a sędzia zakończył pierwszą połowę. Ruch - Chojniczanka 1:0.

45 min Rozpoczął się doliczony czas gry pierwszej połowy.

45 min Pląskowski wyłożył piłkę Szczepanowi, który uderzył zza pola karnego. Kuchta broni. Korner.

41 min Spotkanie nabrało rumieńców w końcówce.

40 min Dobra interwencja Bieleckiego po strzale z rzutu wolnego. Korner dla gości.

39 min Znowu było gorąco pod chojnicką bramką. Tym razem udało się ją wybić. Ruch ma chrapkę na drugiego gola.

37 min Żółta kartka dla zawodnika Chojniczanki. Ukarany Czajkowski.

37 min Gospodarze wychodzą na prowadzenie tuż przed przerwą.

36 min I mamy gola. Ruch prowadzi po strzale Swędrowskiego z dystansu.

35 min W golach 0:0. W rożnych 1:1. W kartkach 0:0. W strzałach celnych 2:0.

34 min Kiepska próba Janoszki z wolnego.

30 min Czystych sytuacji strzeleckich jak na lekarstwo w Chorzowie.

28 min Przerwa na wodę.

27 min Kontra gości zakończona kiepskiej jakości strzałem.

23 min Przewaga Ruchu w posiadaniu piłki. Nie ma jednak strzałów na bramkę, a jedynie próby dośrodkowań z bocznych sektorów.

20 min Kuchta przechwycił piłkę adresowaną do Szczepana.

19 min Teraz Ruch "siadł" na Chojniczankę. Goście w niskim pressingu.

17 min Niecelna próba Wolsztyńskiego. Od bramki Bielecki.

15 min Kwadrans za nami. Bez goli w Chorzowie.

12 min Dobra wrzutka Grolika w pole bramkowe. Bramkarz Ruchu zmuszony do piąstkowania.

10 min Piękna parada Kuchty po strzale Swędrowskiego z dystansu! Bramkarz Chojniczanki świetnie przywitał się z Chojniczanką.

9 min Strata Janoszki. Próba uderzenia z dystansu na bramkę Ruchu. Niecelnie i to bardzo. Próbował Karbowy.

7 min Sporo chaosu i fauli w pierwszych minutach. Na trybunach głośny doping dla Niebieskich.

4 min Groźny strzał Drewniaka z dystansu. Bramkarz Ruchu odbił piłkę przed siebie. Po chwili MKS wywalczył pierwszy korner.

3 min Jak zwykle w Chorzowie gorąca atmosfera na trybunach. Zobaczymy jaki plan na ten mecz ma trener Kafarski. Początek spokojny z jednej i drugiej strony.

1 min Gramy! Ruch na niebiesko-biało. Chojniczanka na czerwono-żółto.

Godz. 18.00 Słoneczna pogoda w Chorzowie. Jeszcze tylko sędziowie przywitają się z trenerami i zaczynamy.

Godz. 17.04 Skład Ruchu: Bielecki - Kasolik, Nawrocki, Szywacz - Swędrowski, Piątek - Moneta, Janoszka, Wójtowicz - Pląskowski, Szczepan.

Godz. 17.02 Skład Chojniczanki: Kuchta - Grolik, Byrtek, Kasperowicz - Mikołajczyk, Ryczkowski, Czajkowski, Karbowy, Wolsztyński, Drewniak - Tuszyński.

Godz. 16.55 Witamy i zapraszamy na relację z meczu Ruch Chorzów - Chojniczanka. Początek o godz. 18.00.