15.03, 11.09.2022 .

Stadion Miejski w Chojnicach, niedziela, 18.00

Strona wymaga odświeżania

CHOJNICZANKA - PODBESKIDZIE 2:3 (1:1)

Gole: 0:1 Biliński 6, 1:1 Karbowy 45+1, 1:2 Biliński 54, 2:2 Skrzypczak 72, 2:3 Simonsen 90+3.

Chojniczanka: Kuchta - Byrtek, Bartosiak, Kasperowicz, Mikołajczyk, Niepsuj, Drewniak, Kalinkowski, Karbowy, Mikołajczak, Tuszyński.

Ławka: Neugebauer - Golak, Czajkowski, Stróżyński, Janicki, Mazek, Ryczkowski, Skrzypczak, Wolsztyński.

Podbeskidzie: Igonen - Wypych, Janota, Biliński, Markov, Milasius, Simonsen, Misztal, Sitek, Jodłowiec, Rodriguez.

Ławka: Wieczorek – Bonifacio, Willmann, Mikołajewski, Bieroński, Roman, Celtik, Drzazga, Wełniak.

Sędzia: Radosław Trochimiuk (Ciechanów).

Żółte kartki: Niepsuj (Chojniczanka) - Rodriguez, Biliński, Janota (Podbeskidzie).

Czerwona kartka:

90+4 min Koniec.

90+4 min Jeszcze Ryczkowski. Piłka leci w okienko. Pięknie broni Igonen. Bramkarz Podbeskidzia bohaterem zespołu.

90+3 min Niestety, 2:3. Simonsen pokonuje Kuchtę technicznym strzałem.

86 min Nieuznany gol dla gości!

82 min Chojniczanka po strzeleniu gola cofnęła się bardzo głęboko.

79 min Kolejny rzut rożny dla gości. Teraz Podbeskidzie ciśnie.

78 min Zmiana. Zszedł Karbowy. Wszedł Czajkowski.

76 min Korner dla gości.

74 min Doping na trybunach. Kibice chcą trzeciego gola.

74 min Zmiana. Wolsztyński za Mikołajczaka.

72 min ⚽ Skrzypczak! 2:2!

72 min Teraz trzy zmiany w zespole gości. Schodzą Sitek,  Janota i Misztal.

69 min Dwie fantastyczne interwencje bramkarza gości w przeciągu minuty.

64 min Potrójna zmiana. Zeszli Niepsuj, Kalinkowski i Tuszyński. Weszli Mazek, Ryczkowski i Skrzypczak.

60 min Obraz gry nie ulega zmianie. Kibice domagają się zmian.

56 min Na w trybunach słychać już pierwsze głosy niezadowolenia przy kolejnych nieporadnych próbach ataku gospodarzy. Tymczasem goście mają korner.

54 min ⚽ Biliński. Chojniczanka - Podbeskidzie 1:2...

52 min Kolejna pauza. Tym razem na boisku leży jeden z zawodników gości.

51 min Dobra wrzutka Mikołajczyka. Niestety zabrakło zamknięcia.

47 min Przerwa. Na boisku leżą Mikołajczak oraz Niepsuj.

46 min Początek II połowy. Bez zmian w obu drużynach.

45+5 min Przerwa. Po jeden.

45+4 min Karbowy znowu z wolnego! Celnie, ale tym razem Igonen na posterunku.

45+4 🟨 Janota.

45+2 🟨 Niepsuj.

45+2 min Gol bezpośrednio z rzutu wolnego.

45+1 min ⚽ Karbowy! 1:1!

45 min Sędzia doliczył 5 minut.

42 min Mikołajczyk za mocno do Kalinkowskiego.

41 min Rzut wolny dla gości. Groźna wrzutka. Na szczęście Kuchta był na miejscu.

39 min Kalinkowski celnie, ale za lekko.

35 min Goście w ataku pozycyjnym. Chojniczanka nie wie jak podejść pod bramkę rywala.

28 min Fatalna wrzutka Tuszyńskiego.

26 min Kalinkowski głową obok bramki po wrzutce Mikołajczyka.

23 min 🟨 Jednak tylko żółta...

21 min Trwa jeszcze weryfikacja wideo.

20 min Ucierpiał Karbowy, który jest opatrywany. Natomiast strzelec gola schodzi do szatni.

19 min 🟥 Biliński (faul). Podbeskidzie gra w 10.

17 min Sporo niedokładności w rozegraniu Chojniczanki. Podbeskidzie kontroluje sytuację.

13 min Pewny chwyt Kuchty.

12 min Kolejny błąd obrony chojniczanki. Na szczęście tylko korner dla gości.

8 min Fatalny początek gospodarzy. Chojniczanka musi gonić wynik od pierwszych minut.

7 min 🟨 Rodriguez.

6 min ⚽ Niestety 0:1. Biliński głową po wrzutce z prawej strony.

3 min Rzut rożny po akcji Niepsuja.

2 min Błąd Bartosiaka naprawiony przez Kuchtę.

1 min Gramy!!!

Godz. 17.20 Kuchta - Byrtek, Bartosiak, Kasperowicz, Mikołajczyk, Niepsuj, Drewniak, Kalinkowski, Karbowy, Mikołajczak, Tuszyński.

Godz. 15.00 Witamy i zapraszamy na relację z meczu Chojniczanka - Podbeskidzie. Początek o godz. 18.00.