Gole: 0:1 Mikołajczak 19, 1:1 Banaszewski 66.

Zagłębie: Gliwa - Gojny (k), Dalić, Bodzioch, Ryndak, Rozwandowicz, Szumilas, Borowski, Pawłowski, Banaszewski, Sobczak.

Ławka: Kos - Bykov, Machała, Bryła, Fabry, Klupś, Niemiec, Ziółkowski.

Chojniczanka: Kuchta - Grolik (k), Bartosiak, Kasperowicz, Mikołajczyk, Mazek, Drewniak, Karbowy, Niepsuj, Mikołajczak (50 Skrzypczak), Tuszyński.

Ławka: Neugebauer - Golak, Czajkowski, Białczyk, Kalinkowski, Stróżyński, Ryczkowski, Skrzypczak, Wolsztyński.

Sędzia: Grzegorz Kawałko (Olsztyn).

Asystenci: Piotr Podbielski (Białystok), Michał Gajda (Łódź). Techniczny: Mateusz Bielawski (Katowice), VAR: Damian Kos (Gdańsk), AVAR: Sylwester Rasmus (Toruń).

Żółte kartki: Drewniak, Karbowy, Kalinkowski (Chojniczanka).

Czerwona kartka:

90+4 min Koniec. Remis w Sosnowcu.

90 min Sędzia dolicza 4 minuty.

86 min Szumilas w poprzeczkę!!! Chojniczanka ma sporo szczęścia.

83 min Kartka dla Kalinowskiego.

81 min Uderzał Skrzypczak. Rykoszet. Korner.

80 min Ziółkowski za Banaszewskiego.

77 min Schodzą Drewniak i Tuszyński. Wchodzą Czajkowski i Stróżyński.

77 min Strzał Ryczkowskiego obok słupka.

75 min Zmiana w Zagłębiu. Klupś za Ryndaka. Za moment także kolejne dwie roszady w Chojniczance.

71 min Dwie zmiany w Chojniczance. Weszli Kalinkowski za Karbowego i Ryczkowski za Mikołajczyka.

70 min Skrzypczak w poprzeczkę! Jednak nawet gdyby trafił to gola by nie było. Spalony...

67 min Niestety słaba postawa Chojniczanki po przerwie. Zero strzałów celnych na koncie MKS-u.

66 min Niestety, 1:1. Ładny strzał Banaszewskiego po przyjęciu piłki klatką piersiową. Kuchta bez szans.

61 min Pawłowski pomylił się i to dość znacznie.

58 min Błąd Kuchty. Pierwszy w tym meczu. Gospodarze mają korner.

57 min Kontra Chojniczanki zakończona kiepską wrzutką Tuszyńskiego.

56 min Świetne bloki Bartosiaka i Grolika po strzałach Szymonów - Sobczaka i Pawłowskiego.

53 min Kasperowicz skutecznie wybił piłkę po zagraniu Pawłowskiego.

51 min Szumilas niecelnie.

50 min Wejdzie Skrzypczak.

49 min A jednak zmiana. Mikołajczak nie jest w stanie kontynuować gry.

48 min Chwila przerwy. Poza boiskiem Mikołajczak.

46 min Początek II połowy.

45+1 min Przerwa. Zagłębie - Chojniczanka 0:1.

45 min Sędzia dolicza minutę.

45 min Pawłowski mocno! Broni Kuchta.

43 min Karbowy faulował tuż przed polem karnym. Będzie rzut wolny praktycznie z linii.

42 min Tuszyński głową! Broni Gliwa.

42 min Pierwszy korner dla Chojniczanki. W rożnych 7:1.

41 min Znowu Kuchta broni! Uderzał Dalić.

40 min Zagłębie prowadzi w prawie wszystkich statystykach - strzałach, sytuacjach bramkowych, rzutach rożnych. W golach górą Chojniczanka.

40 min Pięć minut do końca I połowy. Przed momentem uderzał Szumilas. Rykoszet. Korner.

37 min Dwa niecelne strzały gospodarzy. Próbowali Dalić i Pawłowski.

34 min Kotłuje się w polu karnym gości. Goście mają bardzo dużo szczęścia. Oglądamy w Sosnowcu Kuchta Show.

33 min Kolejny raz Kuchta! Bramkarz Chojniczanki skutecznie interweniował po strzale Gojnego.

32 min Kolejny korner dla Zagłębia.

31 min Strzał Karbowego z wolnego. Niestety trafił w plecy Sobczaka.

29 min Tym razem to Chojniczankę ratuje poprzeczka! Kolejny raz próbował Szumilas.

28 min Kartka dla Drewniaka za faul na Pawłowskim.

25 min Uderzenie Szumilasa z wolnego. Kuchta z problemami, ale łapie piłkę.

25 min Dwa faule w odstępie kilku chwil.

24 min Pogoda nie rozpieszcza piłkarzy. Lało przed meczem. Później chwila przerwy. Teraz znowu deszcz i to całkiem spory.

22 min Znowu Kuchta! Tym razem Bodzioch. Korner.

22 min Mogło być 1:1. Świetna wrzutka Gojnego. Uderzenie głową. Kuchta bronI! Strzelał Rozwandowicz.

21 min Korner numer dwa dla gospodarzy.

20 min Akcja MI-MI, czyli Mikołajczyk do Mikołajczaka. "Laczek" uderzył głową z ośmiu metrów.

19 min GOOOL!!! MIKOŁAJCZAK!!!

16 min Pawłowski do Ryndaka! Strzał.

14 min Chwila przerwy. Mikołajczak opatrywany przez fizjoterapetów.

12 min Odpowiedź Zagłębia. Banaszewski również spróbował szczęścia z dystansu. Niecelna próba.

10 min Mogło być 1:0 dla Chojniczanki! Poprzeczka po strzale Karbowego. Dobitka Mikołajczaka niecelna.

8 min Niepsuj próbował wrzucić ze skrzydła. Został zablokowany.

7 min Banaszewski szukał podaniem Sobczaka. Zagrał jednak za mocno.

5 min Tym razem Bartosiak dobrze w obronie po centrze Gojnego. Przewaga Zagłębia w pierwszych minutach.

3 min Dwie akcje Gojnego. Najpierw jego strzał zablokował Grolik. Po chwili wywalczył korner po wybiciu piłki przez Mikołajczyka.

1 min Gramy!

Godz. 14.59 Zawodnicy wychodzą na boisko. Gospodarze na zielono. Goście na żółto-czerwono.

Godz. 14.55 W ostatniej kolejce zarówno Zagłębie jak i Chojniczanka przegrały.

Godz. 14.20 Skład Zagłębia: Gliwa - Gojny (k), Dalić, Bodzioch, Ryndak, Rozwandowicz, Szumilas, Borowski, Pawłowski, Banaszewski, Sobczak.

Godz. 14.05 Skład Chojniczanki: Kuchta - Grolik, Bartosiak, Kasperowicz, Mikołajczyk, Mazek, Drewniak, Karbowy, Niepsuj, Mikołajczak, Tuszyński.

Godz. 13.55 Witamy i zapraszamy na relację z meczu Zagłębie - Chojniczanka. Początek o godz. 15.00.