17.16, 07.10.2022 . Aktualizacja: 19.53, 07.10.2022

Gole: 0:1 Mazek 52, 1:1 Chmiel 69, 2:1 Mas 72

Sandecja: Tokarz - Szufryn, Słaby, Boczek, Iskra, Nawotka (34 Kosakiewicz), Walski, Lusiusz (56 Kasprzak), Sovsic, Chmiel (89 Surzyn), Gabrych (56 Mas).

Ławka: Pietrzkiewicz - Mas, Toporkiewicz, Surzyn, Kapica, Kasprzak, Kosakiewicz.

Chojniczanka: Kuchta - Grolik, Błyszko, Kasperowicz, Mikołajczyk, Mazek, Drewniak (60 Czajkowski), Karbowy (60 Kalinkowski), Niepsuj (82 Ryczkowski), Janicki (82 Wolsztyński), Tuszyński.

Ławka: Neugebauer - Białczyk, Czajkowski, Van Huffel, Kalinkowski, Stróżyński, Ryczkowski, Skrzypczak, Wolsztyński.

Sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).

Żółte kartki: Słaby, Kasprzak, Walski, Sovisic, Chmiel (Sandecja) - Drewniak, Karbowy, Błyszko (Chojniczanka).

Czerwona kartka:

90+4 min Koniec! Chojniczanka przegrywa 1:2 z Sandecją. Dla gospodarzy było to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

90 min Sędzia doliczył 3 minuty.

89 min Końcowe fragmenty. Jeszcze zmiana w Sandecji. Surzyn za Chmiela.

83 min Mogło być 3:1! Kosakiewicz blisko szczęścia, ale Grolik w ostatniej chwili skutecznie interweniuje.

82 min Sypią się kartki. Ukarani Sovisic i Chmiel.

82 min Wychodzi na to, że obiekt w Niepołomicach jest pechowy dla Chojniczanki. MKS przegrał tu z Puszczą po tym jak prowadził 1:0. Teraz jest blisko porażki z Sandecją.

81 min Dwie zmiany w Chojniczance. Wolsztyński za Janickiego i Ryczkowski za Niepsuja.

78 min Walski z kartką. Sandecja będzie całymi siłami bronić korzystnego wyniku.

75 min Kwadrans do końca. Chojniczanka w kilka chwil spadła z nieba do piekła. Czy uda się jej z niego wydostać?

73 min Strzelcem gola wprowadzony na boisko Mas.

72 min Co tu się dzieje! Sandecja w 3 minuty wychodzi z wyniku 0:1 na 2:1!

69 min Niestety, remis. Chmiel trafia na 1:1.

67 min Kartka dla Kasprzaka.

66 min W kornerach już 13:2 dla Sandecji.

63 min Dwa rzuty rożne dla Sandecji w przeciągu minuty. Gospodarze muszą postawić wszystko na jedną kartę.

60 min Kalinkowski zmienia Karbowego.

60 min Czajkowski zmienia Drewniaka.

57 min Dwie zmiany w Sandecji. Chojniczanka nadal gra tą samą jedenastką.

57 min Znakomity początek Chojniczanki. Podobnie jak z Wisłą chojniczanie strzelili gole chwilę po wznowieniu gry w II połowie.

54 min Mamy drugą kartkę dla gracza z Chojnic. Ukarany Karbowy.

53 min Kolejny raz Mazek. Tym razem został zablokowany.

52 min Mazek wyprowadza MKS na prowadzenie po zagraniu prostopadły w pole karne. Pierwszy celny strzał gości i od razu zamieniony na bramkę. Brawo!

52 min GOOOOL!!! CHOJNICZANKA!!!

51 min Bez zmian po przerwie w jednej i drugiej drużynie. Chojniczanka jakby nieco żywsza w ofensywie.

48 min Kartka dla Słabego.

46 min Gramy!

45+2 min Przerwa. Bez goli i wielkich emocji w Niepołomicach. Wracamy za 15 minut.

45 min Rozpoczął się doliczony czas.

44 min Dobiega końca I połowa.

40 min Trzeci korner dla gospodarzy. Dobra wrzutka. Strzał! Nad poprzeczką...

40 min Teraz dwie akcje chojniczan. Jednak bez większego zagrożenia.

37 min Jakbyśmy mieli jednak postawić przy jakimś zespole plusik, to byłaby to Sandecja.

36 min Nie jest to porywające widowisko. Zero celnych strzałów z jednej i drugiej strony, a za chwilę koniec I połowy.

34 min No i mamy zmianę. Kosakiewicz za Nawotkę.

34 min Do rozgrzewki wezwany Kosakiewicz - były gracz MKS-u.

33 min Szykowana jest zmiana w zespole gospodarzy. Uraz Nawotki.

31 min Sandecja upatruje swojej szansy we wrzutach z bocznych sektorów. O pomyśle Chojniczanki nic nie wiadomo jak na razie.

30 min Drugi kwadrans dla Sandecji. Chojniczanka praktycznie nie istniała w ofensywie.

26 min Niecelny strzał Chmiela.

23 min W strzałach celnych 0:0. W rzutach rożnych 2:2. W posiadaniu piłki delikatna przewaga gospodarzy.

19 min Dobra centra Mikołajczyka. Futbolówka trafia do Drewniaka, który uderzył kiepsko. Od bramki Tokarz.

18 min Niecelny strzał na bramkę Chojniczanki po wrzutce z rożnego.

17 min Drewniak z kartką.

15 min Kwadrans za nami. Bez goli. Wyrównane spotkanie w Niepołomicach. Chojniczanka nie będzie miała łatwo z ostatnią Sandecją. Przypomnijmy, że gospodarze dzisiejszego meczu nie wygrali jeszcze w tym sezonie.

13 min Chmiel z ostrego kąta! Czujny Kuchta nie daje się zaskoczyć.

11 min Udana interwencja Grolika po kornerze Sandecji.

9 min Tym razem gospodarze z lewej strony. Obrońcy Chojniczanki wybijają.

8 min Dotychczasowe wyniki Chojniczanki na wyjeździe to kolejno dwie porażki, remis, porażka i dwa remisy. Czy dzisiaj uda się wygrać po raz pierwszy?

6 min Wrzutka na dalszy słupek. Sandecja radzi sobie z dośrodkowaniem.

6 min Jest i drugi korner.

5 min Spokojny początek. Jeden rzut rożny po stronie gości.

2 min Sandecja na biało. Chojniczanka na żółto-czerwono.

1 min Gramy!

Godz. 17.30 W składzie Chojniczanki mamy braki. Nie ma pauzujących za kartki Bartosiaka i Mikołajczaka. Za nich zagrają Błyszko i Janicki.

Godz. 17.26 Sandecja: Tokarz - Szufryn, Słaby, Boczek, Iskra, Nawotka, Walski, Lusiusz, Sovsic, Chmiel, Gabrych.

Godz. 17.25 Chojniczanka: Kuchta - Grolik, Błyszko, Kasperowicz, Mikołajczyk, Mazek, Drewniak, Karbowy, Niepsuj, Janicki, Tuszyński.

Godz. 17.15 Witamy i zapraszamy na relację z meczu Sandecja - Chojniczanka. Początek o godz. 18.00 na stadionie w Niepołomicach.