Zamknij

Memoriał im. Karola Ćwiklińskiego. Trwają zapisy do turnieju

18:56, 17.01.2018 | M.S.
REKLAMA
Skomentuj

W pierwszy weekend lutego w Chojnicach odbędzie się VII edycja memoriału im. Karola Ćwiklińskiego. Organizatorzy jeszcze przez kilka dni czekają na zgłoszenia do zawodów.

Pierwszy turniej poświęcony pamięci Karola Ćwiklińskiego odbył się w styczniu 2011 roku na hali ZS nr 7 w Chojnicach. Zagrało w nim osiem drużyn. Z edycji na edycję memoriał rozrastał się. W 2016 roku zawody trwały dwa dni. Wystąpiło w nim aż 29 drużyn. Mecze odbywały się na dwóch halach – Centrum Park oraz w Gimnazjum nr 1 w Chojnicach. Decydujące spotkania transmitowane były w internecie. Rok temu turniej nie odbył się, ale teraz wrócił do kalendarza sportowego miasta.

Termin zgłaszania drużyn do VII edycji mija 22 stycznia. Wpisowe to 200 złotych. Zespoły rejestruje piłkarz III-ligowej Wierzycy Pelplin Jeremiasz Grela pod adresem email jeremiaszgrela7@wp.pl lub numerem telefonu 668 817 224. Wstępnie memoriał zaplanowany jest na dwa dni – 3 i 4 lutego. Więcej informacji będziemy mogli podać wtedy, gdy znana będzie dokładna ilość drużyn.

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone