Zamknij

Arkadiusz Reca przyjechał do Nieżychowic. Teraz kierunek Włochy

18:19, 13.06.2018 | M.S
REKLAMA
Skomentuj

W piątek podpisał kontrakt z Atalantą Bergamo. W poniedziałek był już w rodzinnych Nieżychowicach. Arkadiusz Reca przyjechał na trzy dni do domu. Mógł spotkać się z rodziną i przyjaciółmi. Pojawił się także na treningu juniorów Chojniczanki.

To był intensywny czas dla Arkadiusza Recy. Koniec sezonu, walka o europejskie puchary z Wisłą Płock. Później stanął na ślubnym kobiercu i udało się w podróż poślubną. Zaraz po niej przeszedł testy we włoskim klubie Atalanta Bergamo i podpisał kontrakt. Nie byłby jednak sobą, gdyby nie wpadł na chwilę w rodzinne strony. Odwiedził rodzinę i znajomych. Przyjechał na chwilę do Nieżychowic i mógł chwilę odpocząć.

We wtorek Reca nieoczekiwanie pojawił się na treningu juniorów młodszych Chojniczanki. Grupę prowadził dobrze znany mu trener Mirosław Czuryło. Pogratulował zespołowi wyników. Podzielił się także własnymi doświadczeniami oraz pozował do zdjęć z zawodnikami.

Już w najbliższym numerze „Czasu Chojnic” obszerny reportaż o Arkadiuszu Recy. Rozmawaliśmy m.in. z zawodnikiem oraz jego mamą Grażyną o jego wyboistej ścieżce do włoskiej Serie A.

REKLAMA

Komentarze (2)

NieżychowiczaninNieżychowiczanin

0 0

Szkoda że więcej takich Arków z Nieżychowic nie będzie nasz kochany pan sołtys z boiska zrobił łąkę. 13:36, 14.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

 Nasza Nasza

1 2

Na boisku i tak dzieci oraz młodzież nic nie robi...ewentualnie psy chodzą tam za potrzebą 09:58, 15.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone