Zamknij

Konferencja przed sezonem. Piłkarze Chojniczanki: cel jest jeden

16:07, 17.07.2018 | M.S.
REKLAMA
Skomentuj

Na trzy przed inauguracją I ligi w Chojnicach odbyła się konferencja prasowa. Pojawili się na niej nowy trener, zawodnicy, kapitan, dyrektor sportowy oraz wiceprezes MKS-u. Wszyscy są gotowi do walki w szóstym sezonie Chojniczanki na zapleczu Ekstraklasy.

Maciej Chrzanowski przedstawił sztab szkoleniowy, a sami zawodnicy dokonali krótkiej autoprezentacji. – Jestem zadowolony z kadry, którą dysponuje Chojniczanka. Zespół wykonał kawał dobrej roboty. Teraz moją rolą oraz kapitana Pawła Zawistowskiego jest to, aby ta grupa podążała w jednym kierunku i celu. Pozostanę wiernym swoim pasjom takim jak zaangażowanie i ciężka praca. Tego będę wymagał od piłkarzy. Jeżeli uda mi się dotrzeć do ich głów, to będziemy robić postępy ku uciesze ludzi, którzy nam kibicują – powiedział trener Przemysław Cecherz.

Później do głosu doszli dyrektor sportowy, wiceprezes Jarosław Klauzo oraz nowi gracze: Deleu, Janusz Surdykowski, Kamil Sylwestrzak, Wojciech Trochim, Sergiej Pyłypczuk, Seweryn Michalski, Tomasz Foszmańczyk oraz ostatni nabytek Dawid Kamiński. Jedynym nieobecnym na konferencji był Miłosz Przybecki.

Wiceprezes klubu zdradził, że to nie koniec ruchów transferowych. Do meczu z Sandecją (piątek, godz. 20.00) do zespołu może dojść kolejny nowy piłkarz.

Wypowiedzi zawodników oraz pozostałych uczestników konferencji już w czwartkowym "Czasie Chojnic".

REKLAMA

Komentarze (1)

tadeusztadeusz

3 0

Trzeba było zrobić konferencje na otwartym terenie - stadionie. Jak to zrobił Sosnowiec i inne kluby. Wpuścić kibiców na trybuny i prezesi sztab usiąść na krzesełkach na bieżni i porozmawiać z kibicami przedstawić im plan piłkarzy i posłuchać co mają kibice do powiedzenia i czego rzadaja i oczekują od klubu.Bo maja do tego prawo. Bo za wejście na mecz płacą A nie zamknąć się z paroma dziennikarzami w klubie. Na parę minut. A kibice przeczytali tylko z gazet czy internetu - co oni tam gadali 18:04, 19.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone