Zamknij

Jutro sparing Pogoń – Chojniczanka. Grzelczak trenuje z zespołem

15:08, 05.09.2018 | M.S.
REKLAMA
Skomentuj

Kibice Chojniczanki odpoczną trochę od emocji ligowych. Najbliższe spotkanie z Termaliką zostało przełożone na 19 września. W związku z tym MKS ma możliwość rozegrania dodatkowego sparingu. Pierwszoligowcy z Chojnic spotkają się w czwartek o godz. 15.00 w Szczecinie z Pogonią.

Będzie to już czwarty sparing Pogoni z Chojniczanką na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy. Po raz ostatni zespoły spotkały się pod koniec czerwca tego roku. „Portowcy” wygrali 1:0 po bramce gruzińskiego obrońcy Laszy Dwaliego. Oba zespoły mają za sobą kilka spotkań ligowych. Szczecinianie wystartowali kiepsko. Po siedmiu kolejkach jest na przedostatnim miejscu Lotto Ekstraklasy. Natomiast MKS zajmuje piątą pozycję w Fortunie I lidze.

Obecnie trwa przerwa reprezentacyjna. W związku z tym kluby organizują sparingi. Pogoń zagra z Chojniczanką w czwartek o godz. 15.00 w Szczecinie na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu Rekreacji i Rehabilitacji mieszczącym się na Osiedlu Kasztanowym.

Warto dodać, że w spotkaniu tym może już zagrać najnowszy nabytek Chojniczanki – Piotr Grzelczak. Natomiast w ekipie Pogoni może zadebiutować wypożyczony z angielskiego Wolverhampton Michał Żyro.

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone