Wymiana ciosów na remis. Red Devils - AZS UG 5:5 (GALERIA)

19:33, 07.10.2018 | M.S.

Sporo emocji dostarczył niedzielny pojedynek 3. kolejki w Ekstraklasie Futsalu pomiędzy Red Devils i AZS UG. Pełen zwrotów akcji mecz zakończył się remisem 5:5 (2:3).

Zarówno gospodarze jak i goście mogą sobie pluć w brodę. Wydawało się po pierwszych minutach, że chojniczanie mają wszystko pod kontrolą. Prowadzenie 2:0 uśpiło miejscowych na tyle, że na przerwę zeszli... przegrywając 2:3. Druga połowa to już prawdziwa wymiana ciosów. "Akademicy", prowadzeni przez Jacka Burglina, mieli rywala na widelcu. Wygrywali 5:4 i mogli zdobyć kolejne dwa gole z rzutów karnych przedłużonych. Jednak szczęście tego dnia było po stronie "Czerwonych Diabłów". Gol Portugalczyka Bernarda Appletona Cruza dał Red Devils jeden punkt w pierwszym meczu ligowym u siebie w sezonie 2018/19.

Red Devils - AZS UG 5:5 (2:3)
Bramki:
1:0 - Przemysław Laskowski (3.), 2:0 - Burdiuh (8.), 2:1 - Appleton Cruz (samobójcza, 12.), 2:2 - Domżalski (14.), 2:3 - Horbacz (17.), 3:3 - Przemysław Laskowski (21.), 3:4 - Osiński (25.), 4:4 - Kolesnik (30.), 4:5 - Kreft (31.), Appleton Cruz (38.).