Bramki: 1:0 - Grzelczak (43.), 1:1 - Letniowski (84.)

Chojniczanka: Janukiewicz - Kobryń, Wołąkiewicz, Sylwestrzak, Pietruszka, Zawistowski (c), Danielewicz, Drozdowicz (65. Foszmańczyk), Trochim, Grzelczak (85. Podgórski), Surdykowski (70. Mikołajczak).

Bytovia: Witan - Wróbel, Kuzdra, Duda, Jaroch (89. Witkowski), Letniowski, Dampc, Wilczyński (c), Procyszyn (62. Hebel), Wolski (53. Kuzimski), Jakóbowski.

Żółte kartki: Zawistowski (Chojniczanka) - Wróbel, Wilczyński , Duda (Bytovia).

Sędzia: Pskit (Łódź).

90+3 min Koniec meczu! Chojniczanka - Bytovia 1:1.

90+2 min Jeszcze Mikołajczak! Minimalnie niecelnie, jednak Witan to kontrolował.

90+1 min Faul Trochima w ataku. Zostało mniej niż 120 sekund.

90 min Sędzia dolicza trzy minuty.

89 min Zmiana w Bytovii. Witkowski za Jarocha.

88 min Uderzenie rezerwowego Podgórskiego. Mocno i niecelnie.

86 min Teraz Trochim sfaulował Wilczyńskiego. Szansa dla Bytovii na wrzutkę w pole karne.

86 min Dampc nabił Foszmańczyka. Aut dla Bytovii na środku boiska.

84 min Niestety, gol dla Bytovii. Letniowski miał dużo czasu i miejsca. Uderzył z dystansu nisko nad ziemią. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do siatki.

82 min Zablokowany strzał Letniowskiego. Korner dla gości. To będą długie i gorące minuty w Chojnicach.

81 min Pietruszka miał okazję do strzału. Minął jednego rywala, ale zatrzymał się na kolejnym. Po chwili kontra i faul Zawistowskiego. Kartka.

80 min Po chwili kartka dla Dudy.

80 min Mocny i celny strzał Hebela. Świetna interwencja Janukiewicza. Na szczęście nikt nie dał rady tego dobić.

79 min Mikołajczak przewrócił się przy podaniu i stracił piłkę. Bytovia zrobiła z tego akcję i ma teraz rzut wolny i okazję do strzału bezpośredniego.

76 min Chojniczanka mogła wyjść z bardzo groźną kontrą. Ostatecznie Grzelczak został zatrzymany, a Trochim nie zdążył dojść do bezpańskiej piłki.

75 min Letniowski ładnie uwolnił się spod opieki obrońcy. Uderzył z ostrego kąta, ale Janukiewicz był na posterunku.

74 min Faul Grzelczaka na połowie boiska. Wolny dla Bytovii.

73 min Chojniczanka jest częściej przy piłce. Wynik jednak bez zmian.

72 min Ładne zgranie Trochima do Foszmańczyka piętką. Ten wrzucił w pole karne. Obrońca Bytovii nabił przypadkowo Mikołajczaka i piłka opuściła boisko.

70 min Druga zmiana. Mikołajczak za Surdykowskiego.

68 min Mocny strzał Grzelczaka zza pola karnego. Witan z problemami, ale broni strzał zdobywcy pierwszego gola.

68 min Foszmańczyk przywitał się z derbami niecelnym strzałem z dystansu.

67 min Kolejny faul Bytovii i okazja do centry. Może teraz???

64 min Zmiana. Foszmańczyk za Drodowicza.

64 min Faul na Grzelczaku pod linią boczną na wysokości sektora gości.

63 min Kibicom Chojniczanki znowu nie podoba się długie rozgrywanie piłki gospodarzy na swojej połowie.

62 min Tymczasem w Bytovii druga roszada. Hebel za Procyszyna.

61 min Kilka niegroźnych fauli w środku boiska. Trener Bartoszek cały czas nie przeprowadził zmiany.

59 min Groźna wrzutka z wolnego. Bytovia w ostatniej chwili oddala zagrożenie.

57 min Kobryń nakrył piłkę ciałem. Wilczyński się przewrócił licząc na to, że sędzia da Bytovii rzut wolny. Nic z tych rzeczy. Czyste wejście obrońcy.

55 min Teraz Bytovia. Przewrotka Kuzimskiego i obrona Janukiewicza. Było gorąco.

54 min Spokojniejszy fragment spotkania. Zespoły zbierają siły.

52 min Zmiana w Bytovii. Wolski schodzi, Kuzimski wchodzi.

49 min Kolejny faul WIlczyńskiego na Drozdowiczu.

48 min Kiepska centra Pietruszki. Piłka poleciała do nikogo. Od bramki Witan.

47 min Kartka dla Wilczyńskiego za faul na Drozdowiczu. Rzut wolny i szansa na wrzutkę.

46 min W przerwie bez zmian.

46 min Gramy! Druga połowa właśnie się rozpoczęła.

45+2 min Przerwa. Chojniczanka - Bytovia 1:0.

45 min Sędzia dorzuca 2 minuty.

43 min Strzał głową pomocnika, piłka odbiła się jeszcze od murawy i przeleciała nad Witanem. Szalona radość piłkarzy z Chojnic.

43 min Grzelczaaaak!!! 1:0 dla Chojniczanki!!!

40 min Bardzo niecelna próba Dudy z dystansu.

39 min Trochim wybił piłkę lecącą na bliższy słupek.

38 min Jakóbowski wywalczył rzut rożny.

35 min Żółta kartka dla Wróbla. Chwila przerwy. Jeden z graczy MKS-u leżał na boisku.

34 min Nieudana próba kiwki Drozdowicza w polu karnym Bytovii.

31 min Obrońca MKS-u przewrotką wybija piłkę z praktycznie pustej bramki! Uderzał Wolski po podaniu Jakóbowskiego.

30 min Teraz ogromne szczęście Chojniczanki. 100 proc. szansa Bytovii!!! Nie ma gola!!!

28 min Uderzenie Jakóbowskiego. Broni Janukiewicz.

28 min Oglądamy dobre, szybkie spotkanie. Goli nie ma, ale sytuacji do ich zdobycia co najmniej kilka.

25 min Akcja za akcję. Chojniczanka przedarła się lewą stroną. Piłka jednak nie dotarła do "Surdyka".

25 min W odpowiedzi Bytovia. Uderzenie Letniowskiego z ostrego kąta. Nad bramką.

23 min Znowu Witan! Bramkarz Bytovii bohaterem swojego zespołu. Trzecia obrona strzału Surdykowskiego.

21 min Teraz Chojniczanka przycisnęła. Trochim mógł szybciej oddać strzał. Pomocnik zatrzymał akcję, wycofał piłkę i zagrożenie minęło.

20 min Kolejna wrzutka, strzał Grzelczaka. Niecelny.

19 min Znowu Witan! Tym razem Grzelczak ładnie wrzucił piłkę w kierunku Surdykowskiego. Ten wyprzedza rywala, strzela głową i piękną paradą popisuje się bramkarz Bytovii.

17 min Niegroźna centra Procyszyna. Piłkę łapie Janukiewicz.

16 min Znowu Dampc. Tym razem były piłkarz Chojniczanki zdjął piłkę z nogi Sylwestrzakowi po rzucie rożnym i wrzutce Zawistowskiego.

15 min Dampc ładnym zwodem oszukał Surdykowskiego.

14 min Teraz Chojniczanka w ataku pozycyjnym.

12 min Akcja prawym skrzydłem. Trochim!!! Chojniczanka blisko gola. Witan obronił strzał pomocnika z bliskiej odległości. Mogło, a nawet powinno być 1:0!

11 min Wrzutka Zawistowskiego dobra, ale nikt nie doszedł do piłki.

10 min Centra Pietruszki, wybicie i korner dla Chojniczanki.

9 min Rzut wolny dla Chojniczanki po faulu w środku boiska.

8 min Bartoszek żywiołowo reaguje na boiskowe wydarzenia. Podpowiada swoim piłkarzom.

7 min Kolejny korner dla gości.

6 min Bytovia prowadzi grę. Chojniczanka szybko została zepchnięta do defensywy.

3 min Dwa rzuty rożne dla Bytovii. Bez większego zagrożenia pod bramką MKS-u.

2 min Na trybunach doping dla jednych i drugich.

1 min Gramy! Chojniczanka na czerwono-żółto. Bytovia na czarno-biało.

Godz. 16.58 Oba zespoły wychodzą. Tuż za piłkarzami idzie trener Bartoszek owacyjnie witany przez kibiców Chojniczanki.

Godz. 16.34 Bytovia: Witan - Wróbel, Kuzdra, Duda, Jaroch, Letniowski, Dampc, Wilczyński (c), Procyszyn, Wolski, Jakóbowski.

Godz. 16.33 Chojniczanka: Janukiewicz - Kobryń, Wołąkiewicz, Sylwestrzak, Pietruszka, Zawistowski (c), Danielewicz, Drozdowicz, Trochim, Grzelczak, Surdykowski.

Godz. 16.30 Witamy już ze stadionu w Chojnicach. Na murawie trwa rozgrzewka, a my podajmy składy obu ekip.

Godz. 10.30 Zapraszamy na relację tekstową z meczu Chojniczanka - Bytovia. Początek o godz. 17.00.