GKS Tychy: Jałocha - Biernat, Mańka, Bernhardt (80. K. Piątek), Grzeszczyk (k), Grzybek, J. Piątek, Steblecki (64. Vojtus), Adamczyk, Monterde, Daniel.

Chojniczanka: Janukiewicz - Kobryń, Boczek, Sylwestrzak, Pietruszka - Danielewicz, Wołąkiewicz (69. Foszmańczyk) - Piotrowski (79. Podgórski), Zawistowski (k), Pyłypczuk (15. Drozdowicz) - Surdykowski.

Żółte kartki: Pietruszka, Boczek (Chojniczanka).

Sędzia: Łukasz Kuźma (Białystok).

90+3 min KONIEC! Wygrywamy w Tychach 1:0!

90+2 min Monterde do Grzeszczyka. Pietruszkaaaa... wybijamy!

90+2 min Jeszcze korner. Jedna z ostatnich okazji gospodarzy.

90 min Sędzia doliczył 3 minuty.

89 min Aut dla miejscowych na wysokości pola karnego Chojniczanki.

87 min Teraz miejscowi ruszą do ataku. Nie mają już nic do stracenia.

86 min Ogromny błąd obrońcy GKS-u. Podgórski pomknął w kierunku bramki Jałochy i sprytnym strzałem pokonał Jałochę. Brawo! Ogromna radość na ławce rezerwowych.

85 min GOOOOOOL!!! PODGÓRSKI!!!

82 min Wrzutka z lewej strony. Interwencja Pietruszki o mały włos nie zamieniłaby się samobójczym trafieniem. Futbolówka po jego wybiciu przeleciała metr nad bramką.

80 min Teraz roszada w GKS-ie. Schodzi Bernhardt, wchodzi Kacper Piątek.

79 min Zmiana w Chojniczance. Podgórski za Piotrowskiego.

78 min Efektowny rajd Adamczyka z lewej strony. Akcja zakończona niecelnym strzałem.

77 min Zawistowski faulował rywala na wysokości pola karnego przy linii bocznej. Będzie groźnie.

74 min Dobra interwencja Foszmańczyka. Po chwili gospodarze znowu w ataku pozycyjnym. Ostatnie minuty z przewagą podopiecznych Tarasiewicza.

73 min Teraz GKS ciśnie. Na szczęście gospodarze są równie nieporadni w ataku co goście.

72 min UFFFFFFFF. To mogło się źle skończyć dla Chojniczanki. Na szczęście Vojtus został w ostatniej chwili uprzedzony przez Boczka.

71 min Kartka dla Boczka za faul na środku boiska.

70 min Za mocne podanie do Surdykowskiego. Jałocha pewnie łapie piłkę i rozpoczyna akcję GKS-u.

69 min Zmiana. Foszmańczyk za Wołąkiewicza.

68 min Grzeszczyk w pole karne. Interwencja Boczka i już 6:6 w rzutach rożnych.

66 min Kartka dla Pietruszki. Za chwilę na boisku pojawi się Foszmańczyk.

65 min W strzałach celnych 3:2 dla GKS-u. Była zmiana. Vojtus za Stebleckiego.

64 min Kolejna szansa Danielewicza. Surdykowski wziął na plecy obrońcę. Stał blisko bramki. Odbita piłka trafiła do środkowego pomocnika, który przestrzelił. Trener Bartoszek złapał się za głowę.

63 min W rzutach rożnych 6:5 dla Chojniczanki. Tymczasem za chwilę pierwsza zmiana w GKS-ie.

62 min Faul Danielewicza w ataku na Biernacie.

61 min Teraz GKS. Grzeszczyk uderzył z ostrego kąta. Poprawił Steblecki. Janukiewicz był jednak czujny. Korner dla miejscowych.

60 min Piotrowski za długo czekał z podaniem. Mógł szybciej wypuścić kolegę w uliczkę. MInął jednego, drugiego przeciwnika i stracił piłkę. Szkoda.

59 min Jeden z graczy MKS-u pada w polu karnym. Gwizdek sędziego milczy.

59 min Dobra okazja zmarnowana przez Drozdowicza, która za daleko wypuścił sobie piłkę. Od bramki Jałocha.

58 min Jeszcze uderzenie, piłka otarła się od jednego z graczy GKS-u. Trzeci rzut rożny w przeciągu 120 sekund.

58 min Kolejna szansa MKS! Dobra centra, główka Boczka i Jałocha kolejny raz ratuje swój zespół.

57 min Po chwili kolejny...

56 min AJJ!!!! Jałocha broni strzał Piotrowskiego z powietrza. Piłka odbiła się jeszcze od murawy. Mamy korner.

54 min Odpowiedź Adamczyka. Celne uderzenie i dobra interwencja Janukiewicza.

54 min Centra Pietruszki z rzutu wolnego. Piłka kozłowała kilka sekund po czym złapał ją Jałocha.

53 min Chojniczanka w tym sezonie strzeliła 14 goli w I połowie i 10 w II. W Tychach nie zdobyła jeszcze żadnego.

52 min Groźny strzał Adamczyka. Piłka odbija się od palców Janukiewicza i wychodzi na rzut rożny.

49 min Faul taktyczny Danielewicza bez kartki. Niemrawy początek gości. Jak dotąd dwie kiepskie szarże lewą i prawą stroną.

48 min Przez pierwsze 2 minuty gospodarze nie schodzili z połowy Chojniczanki.

46 min Rozpoczęła się II połowa na stadionie przy ul. Edukacji 7.

45+2 min Koniec I połowy. GKS Tychy - Chojniczanka 0:0.

45+2 min Danielewicz złapany na spalonym.

45 min Sędzia doliczył 2 minuty.

45 min Rozpoczął się doliczony czas gry I połowy.

44 min Od kilku minut to GKS prowadzi grę.

42 min Niesygnalizowany strzał Stebleckiego. Niecelna próba.

41 min Dobrze zapowiadająca się akcja GKS-u zakończona faulem na Janukiewiczu.

40 min Rzut rożny dla gospodarzy na 5 minut przed końcem I połowy.

39 min Niecelne uderzenie Grzybka lewą nogą sprzed pola karnego.

37 min Powtórki pokazały, że Wołąkiewicz był faulowany i to w polu karnym.

37 min Wołąkiewicz wywrócił się pod polem karnym GKS-u. Sędzia nie reagował. Gwizdnął dopiero faul Zawistowskiego po kilku sekundach.

36 min Piłka w bramce, ale nie ma gola. Grzybek na metrowym spalonym.

35 min Akcja prawą stroną. Wrzutka w pole karne. Tam piłkę zgrał Drozdowicz, ale Jałocha wyjaśnił sytuację.

34 min W odpowiedzi Chojniczanki. Kontra i interwencja Grzybka. Korner dla MKS-u.

33 min To powinno być 1:0 dla GKS-u. Dobra akcja, strzał Stebleckiego z 11 metrów i jakimś cudem Boczek wybił piłkę na korner. Chojniczanka wróciła za dalekiej podróży.

31 min Dobra centra i piłka wybita przez GKS. Piłka jednak wróciła pod pole karne skąd na strzał zdecydował się Drozdowicz. Brawo za odwagę, bura za jakość uderzenia.

30 min Najpierw dwa auty dla Chojniczanki na wysokości pola karnego tyszan. Po chwili faul i okazja do wrzutki.

27 min Teraz setka GKS-u. Najpierw Monterde mógł pokusić się o celny strzał z woleja. Piłka po koźle poleciała w kierunku Adamczyka, który niecelnie główkował. Praktycznie dwie okazje miejscowych w jednej akcji.

26 min Bez celnego strzału na jedną i drugą bramkę.

24 min Pietruszka w boczną siatkę. Od bramki Jałocha.

23 min Kolejny rzut rożny dla Chojniczanki.

22 min Teraz najpierw kiepska akcja lewą stroną Chojniczanki. W odpowiedzi centra GKS-u równie niechlujna.

20 min Teraz GKS zaatakował z lewej strony. Fubolówka trafiła do Adamczyka, który huknął z powietrza. Na szczęście dla Chojniczanki pomocnik trafił w trybuny.

18 min Dwie groźne akcje pod jedną i drugą bramką. Najpierw złe wybicie obrońców MKS-u i GKS miał okazję do strzału z około 16 metra. Piłka po uderzeniu Bernhardta została zablokowana. Po chwili wrzutka Piotrowskiego i Surdykowski został przepchnięty.

16 min Groźna centra Grzybka. Płasko bita piłka i na szczęście nikt nie zamknął akcji.

15 min Będzie zmiana. Pyłypczyk nie może kontynuować gry. Zmieni go Drozdowicz.

14 min Rzut rożny dla GKS-u po wybiciu piłki przez Boczka.

13 min Ostry faul na Biernacie. Surdykowski nie miał litości dla byłego gracza Chojniczanki i wszedł w niego wyprostowaną nogą. Na szczęście bez kartki.

11 min Wracamy do gry.

10 min Trzecia okazja dla Chojniczanki! Tym razem dobra wrzutka Piotrowskiego do Pyłypczuka. Ukrainiec główkował, ale był blokowany. Do tego źle upadł i teraz leży na murawie.

8 min Kiepska centra Zawistowskiego o mały włos nie zamieniła się na gola samobójczego. Dobry początek gości.

7 min Akcja Chojniczanki. Piłka odbiła się po strzale od jednego z tyszan i jest korner.

5 min Faul na Grzybku. Będzie okazja do wrzutki w pole karne Chojniczanki.

3 min AJJJJ!!! To powinno być 1:0 dla Chojniczanki. Bardzo dobra centra z prawej strony. Piłka trafiła do Danielewicza, który stojąc na 6 metrze... machnął się. Pierwsza "setka" zmarnowana przez MKS.

2 min Pierwsza, nieudana szarża Grzeszczyka. Od bramki Janukiewicz.

1 min Gramy! Gospodarze na czarno-zielono, goście na czerwono-żółto.

Godz. 17.57 Sędziowie wyprowadzają obydwie jedenastki.

Godz. 17.40 Na murawie stadionu w Tychach trwa rozgrzewka. Początek meczu za 20 minut.

Godz. 17.23 Dzisiejszym meczem Chojniczanka kończy rundę jesienną w Fortunie I lidze. Ta nie jest udana dla klubu z Mickiewicza. W jej trakcie pracę stracił trener Przemysław Cecherz. Zastąpił go Maciej Bartoszek, który w trzech pierwszych spotkaniach zdobył tylko jeden punkt. MKS przed 17. kolejką zajmuje 11. miejsce. GKS Tychy jest 14.

Godz. 17.22 Ławka rezerwowa GKS-u: Igaz - Vojtus, Pipia, Staniucha, Połap, K. Piątek, Bogusławski.

Godz. 17.20 Skład GKS-u Tychy: Jałocha - Biernat, Mańka, Bernhardt, Grzeszczyk (k), Grzybek, J. Piątek, Steblecki, Adamczyk, Monterde, Daniel.

Godz. 17.10 Ławka rezerwowa Chojniczanki: Wnuk - Michalski, Podgórski, Foszmańczyk, Mikołajczak, Gardzielewicz, Drozdowicz.

Godz. 17.08 Skład Chojniczanki: Janukiewicz - Kobryń, Boczek, Sylwestrzak, Pietruszka - Danielewicz, Wołąkiewicz - Piotrowski, Zawistowski, Pyłypczuk - Surdykowski.

Godz. 10.40 Spotkanie poprowadzi Łukasz Kuźma z Białystoku.

Godz. 10.30 Zapraszamy na relację tekstową z meczu GKS Tychy - Chojniczanka. Początek o godz. 18.00.