Bramki: 1:0 - Małkowski (38.  - rzut karny), 2:0 - Klichowicz (52.)

Sandecja: Kozioł - Basta, Szufryn, Piter-Bućko - Chmiel, Baran, Małkowski (90. Flaszka), Kasprzak, Maślanka (83. Kałahur) - Klichowicz (87. Dudzic), Gabrych.

Chojniczanka: Janukiewicz - Kobryń, Michalski, Sylwestrzak, Pietruszka (75. Mikołajczak), Piotrowski (79. Drozdowicz), Wołąkiewicz, Zawistowski, Danielewicz, Podgórski (57. Gardzielewicz), Trochim.

Żółte kartki: Piter-Bućko, Baran - Podgórski, Zawistowski.

Sędzia: Mateusz Złotnicki (Lublin).

90+3 min Koniec spotkania. Przegrywamy 0:2 w Nowym Sączu z Sandecją po golach Małkowskiego z rzutu karnego w 38. minucie oraz Klichowicza z 52. minuty.

90+2 min Ostatnie fragmenty spotkania. Tutaj już nic się nie zmieni.

90+1 min Flaszka zmienił Małkowskiego. Oj, czujemy, że nie jedna flaszka będzie dzisiaj wypita w Nowym Sączu. Natomiast dla kibiców z Chojnic pozostała maślanka.

90 min Ostatnia zmiana w Sandecji. Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

87 min Dudzic wchodzi za strzelca drugiego gola - Klichowicza.

86 min Druga zmiana w Sandecji.

85 min Wynik bez zmian. Sandecja dwa, Chojniczanka zero. W strzałach celnych 4:2.

83 min Kałahur wchodzi za Maślankę.

79 min Ostatnia zmiana w Chojniczance. Drozdowicz za Piotrowskiego.

78 min Druga kartka dla zawodnika Sandecji. Będzie okazja do wrzutki z rzutu wolnego.

75 min Mikołajczak wszedł za Pietruszkę, czyli zagramy bardziej ofensywnie w ostatnim kwadransie.

75 min Jest druga zmiana w Chojniczance. Trener Kafarski nie przeprowadził jeszcze ani jednej roszady.

73 min Trzeci korner dla gości, których może uratować tylko cud albo totalna metamorfoza w końcówce. Trener ma na ławce m.in. Mikołajczaka i Drozdowicza.

70 min Trener Bartoszek czeka z drugą zmianą.

68 min Chojniczanka rozgrywa piłkę na własnej połowie i ewentualnie nieco za środkiem boiska. Brakuje strzałów, wyjść na pozycję.

66 min Mecz nie jest prowadzony w szybkim tempie. Gospodarze mają wynik, a goście nie wiedzą jak się do nich dobrać.

62 min Sędzia pokazuje po kartce zawodnikowi Sandecji i Chojniczanki.

60 min Godzina gry za nami. W golach 2:0, w rzutach rożnych 6:2, w żółtych kartkach 0:2.

57 min Zmiana. Gardzielewicz za Podgórskiego.

55 min W 1. kolejce to Chojniczanka prowadziła 2:0 i 3:1, a ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem. Ile byśmy dali, żeby teraz sytuacja odwróciła się.

54 min Fatalny początek II połowy. Gospodarze mają wszystko pod kontrolą i przede wszystkim dwie bramki zaliczki.

53 min Podobnie jak w Chojnicach Janukiewicza pokonał Klichowicz.

52 min Niestety, już 0:2...

50 min Sandecja kontroluje sytuację. Gospodarze mieli kolejny korner. Chojniczanka musi zaryzykować, jeżeli chce coś ugrać w Nowym Sączu.

46 min Bez zmian w obu ekipach.

46 min Gramy! Rozpoczęła się II połowa. Czekamy na dobre wieści z Nowego Sącza i pierwszego gola dla Chojniczanki.

45 min Przerwa. Sandecja - Chojniczanka 1:0.

45 min Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry I połowy.

41 min Końcówka I połowy. Od kilku chwil gospodarze prowadzą. Czy uda się coś strzelić do szatni?

39 min Bramka z rzutu karnego. Jedenastkę wykorzystał Małkowski, a Zawistowski obejrzał kartkę za rozmowę z sędzią.

38 min Niestety, 0:1... gol dla Sandecji.

35 min Kartka dla Podgórskiego za faul na Małkowskim.

30 min Pół godziny meczu za nami. Bez bramek w Nowym Sączu. Dzieje się za to na innych boiskach. W Bytowie już trzy gole i trzy czerwone kartki. Bytovia przegrywa 1:2 z Termaliką. Natomiast Stal wysoko prowadzi (5:0) z Garbarnią.

27 min Szybka odpowiedź Chojniczanki i teraz to ona będzie miała rzut rożny (łącznie siódmy w tym spotkaniu).

25 min Kolejna, już piąta wrzutka z narożnika. Sandecja jest bardzo aktywna na skrzydłach. Gospodarze próbują szukać wrzutkami Gabrycha i Klichowicza. Dośrodkowania są blokowane i stąd te rzuty rożne.

23 min Już czwarty korner dla miejscowych. Janukiewicz musi być czujny. Najlepiej niech zachowa czyste konto tak jak w Tychach.

18 min Sandecja straciła u siebie tylko dwa gole w tym sezonie. Ile ich będzie po dzisiejszym starciu? Oby więcej.

16 min Już 3:1. Chojniczanka gra dzisiaj w środku obrony z Michalskim i Sylwestrzakiem. Boczek pauzuje za 4 żółte kartki. W takim samym ustawieniu linii defensywnej MKS zagrał w Bielsko-Białej. Wówczas Michalski został zmieniony w przerwie.

15 min W rzutach rożnych już 2:1 dla gospodarzy.

12 min Wyrównany początek. Żadna z drużyn nie przejęła inicjatywy.

10 min W spalonych już 1:1. Tym razem na "ofsajdzie" złapany jeden z graczy MKS-u.

9 min Lekka przewaga gospodarzy w posiadaniu piłki. W pierwszym meczu po 8. minutach było już 2:0 dla Chojniczanki. Teraz początek bez bramek.

5 min Wrzutka i obrońcy Sandecji wyjaśniają sytuację.

4 min Pierwszy rzut rożny dla Chojniczanki po celnym strzale na bramkę Kozioła.

2 min Spotkanie rozpoczęło się od pozycji spalonej jednego z graczy Sandecji.

1 min Gramy! Do boju MKS!

Godz. 16.55 Po rundzie jesiennej Sandecja ma na koncie 28 punktów, a Chojniczanka 25. Jeżeli goście wygrają, to przeskoczą spadkowicza w tabeli.

Godz. 16.50 Kończy się rozgrzewka w Nowym Sączu. Ostatnia wizyta MKS-u na stadionie Sandecji zakończyła się remisem 1:1. Po golach... Trochima dla Sandecji i Zawistowskiego dla Chojniczanki. Dzisiaj obaj zagrają dla żółto-biało-czerwonych.

Godz. 16.47 Ławka gości: Wnuk, Paprzycki, Gardzielewicz, Foszmańczyk, Przybecki, Mikołajczak, Drozdowicz.

Godz. 16.46 Ławka gospodarzy: Kapsa, Flis, Flaszka, Korzym, Manoyan, Kałahur, Dudzic.

Godz. 16.45 Skład Sandecji: Kozioł - Basta, Szufryn, Piter-Bućko - Chmiel, Baran, Małkowski, Kasprzak, Maślanka - Klichowicz, Gabrych.

Godz. 16.30 Skład Chojniczanki: Janukiewicz - Kobryń, Michalski, Sylwestrzak, Pietruszka, Piotrowski, Wołąkiewicz, Zawistowski, Danielewicz, Podgórski, Trochim.

Godz. 10.30 Zapraszamy na relację tekstową z meczu Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka. Początek w sobotę o godz. 17.00.