Raków: Gliwa - Petrasek, Niewulis, Domański (83. Kościelny), Malinowski, Schwarz, Listkowski, Zachara (74. Radwański), Kun, Kasperkiewicz, Lewicki (89. Musiolik).

Chojniczanka: Janukiewicz - Podgórski, Michalski, Boczek, Pietruszka - Zawistowski (77. Wołąkiewicz), Paprzycki - Przybecki, Mikołajczak (66. Drozdowicz), Grzelczak - Surdykowski (81. Piotrowski).

Żółte kartki: Zachara, Petrasek, Kasperkiewicz, Musiolik (Raków) - Mikołajczak, Podgórski (Chojniczanka).

Czerwona kartka: Kasperkiewicz (85. - za drugą żółtą).

Sędzia: Piotr Lasyk (Bytom).

90+4 min Koniec. Raków wygrywa 1:0 po golu Lewickiego.

90+2 min Sporo fauli w końcówce. Bardzo szarpana gra. Po stronie Chojniczanki sporo niedokładności.

90 min Sędzia dolicza 4 minuty.

90 min Kartka dla Musiolika.

89 min Zmiana w Rakowie. Musiolik za Lewickiego. Gospodarze pogubili się w końcówce.

87 min To powinien być rzut karny dla Chojniczanki! Zawodnik Rakowa zablokował ręką strzał. Po chwili Paprzycki z dystansu nad bramką.

86 min Podgórski nie trafia z metra do bramki! Jednak chorągiewka w górze. Spalony. Jednak jak on tego nie trafił???

85 min Kasperkiewicz kończy mecz z czerwoną kartką za drugą żółtą!

83 min Zmiana. Kościelny za Domańskiego.

81 min Zmiana. Piotrowski za Surdykowskiego.

77 min Zmiana. Wołąkiewicz za Zawistowskiego.

76 min Dwa strzały Rakowa. Najpierw Radwański, później Malinowski. Przy obu próbach górą Janukiewicz.

73 min Teraz atak Rakowa. Na szczęście tylko korner.

72 min Drozdowicz marnuje 200 procentową okazję na gola... wyszedł sam na sam po błędzie gracza Rakowa. Miał dużo czasu. Strzelił obok słupka.

71 min W odpowiedzi Schwarz. Kolejna próba pomocnika. Tym razem minimalnie niecelna.

70 min Za mocna wrzutka Podgórskiego. Gliwa bez problemów radzi sobie z wyłapaniem futbolówki.

69 min Bomba z daleka Schwarza. Piłka przeleciała dwa metry nad poprzeczką.

68 min Faul Podgórskiego i rzut wolny dla Rakowa.

66 min Zapowiadana zmiana. Drozdowicz na boisku.

65 min Wstrzelenie piłki w pole karne. Gliwa łapie piłkę. Po wejścia szykowany Drozdowicz, który zmieni Mikołajczaka.

63 min Uderzenie Zachary głową i Janukiewicz ratuje Chojniczankę. Korner dla miejscowych.

61 min Fatalna wrzutka Zawistowskiego, który chciał wrzucić piłkę z rzutu wolnego na połowie boiska. Raków mógł przeprowadzić kontrę, ale na szczęście pogubił się.

60 min Rzut rożny, wrzutka, główka Petraska i piłka wychodzi poza boisko.

58 min Kolejna akcja Chojniczanki. Teraz Grzelczak podał do Przybeckiego, który uderza w Gliwę. Pierwszy raz w tym meczu to Chojniczanka miała dwie groźne akcje ofensywne z rzędu.

57 min Michalski przed ogromną szansą na gola. Dobra wrzutka Zawistowski i główka obrońcy. Szkoda, że w sam środek. Miał trochę miejsca, żeby nieco utrudnić interwencję Gliwie.

55 min Najpierw Paprzycki wywalczył aut ogrywając dwóch rywali. Po chwili Petrasek sfaulował Mikołajczaka metr przed polem karnym. Kartka.

54 min Chojniczanka bez żadnych argumentów w Częstochowie. Goście praktycznie po kilkunastu sekundach oddają piłkę przeciwnikowi.

53 min Strzał Lewickiego w sam środek bramki. Janukiewicz broni.

51 min Faul Pietruszki pod polem karnym Chojniczanki. Będzie bardzo dobra okazja do wrzutki czy strzału na bramkę.

49 min Rzut rożny dla Rakowa.

49 min Kartka dla Podgórskiego.

48 min Zawistowski z rzutu wolnego. Spalony...

46 min Rozpoczęła się II połowa w Częstochowie.

45 min Przerwa. Raków - Chojniczanka 1:0

45 min Zablokowany strzał Mikołajczaka z 18 metrów.

44 min Teraz ukarany Zachara za zatrzymanie kontry Chojniczanki.

43 min Kartka dla Mikołajczaka.

42 min Gliwa zmuszony do interwencji po rzucie wolnym i później strzale Podgórskiego.

40 min Pięć minut do końca I połowy. Czy uda się coś strzelić do przerwy?

39 min Listkowski z dystansu. Niecelne uderzenie.

37 min Ni to strzał, ni dośrodkowanie Podgórskiego. Obrońca zagrał równie mocno i równie niecelnie.

36 min Korner, centra Zawistowskiego, do odbitej piłki dochodzi Pietruszka, który huknął na wiwat w powietrze.

35 min Kolejna, 100 procentowa sytuacja Rakowa. Kun znowu wyprzedził Podgórskiego. Podał do wchodzącego Lewickiego, który spudłował z trzech metrów na pustą bramkę!

31 min Podgórski wybija piłkę głową i rzut rożny dla Rakowa.

28 min Fatalny błąd Boczka. Stoper nie był atakowany, a dał takiego "klopsa".

27 min Przybecki wrzucił piłkę w kierunku Mikołajczaka. Gliwa złapał futbolówkę, ale wyleciał z nią poza boisko. Mamy korner.

25 min Gospodarze mają wszystko pod kontrolą. Przed momentem Pietruszka powstrzymał Zacharę i aut na wysokości pola karnego Chojniczanki.

21 min Kolejna próba rozegrania akcji i znowu niecelne podanie.

19 min Próba kombinacyjnej akcji. Piłka stracona przed polem karnym Rakowa. Po chwili Grzelczak wywalczył aut, ale nie udało się dośrodkować.

18 min To powinno być 2:0. Zachara do Domańskiego, który przeniósł piłkę nad poprzeczką.

14 min Po huraganowych atakach Raków nieco spokojniej. Chojniczanka stara się uporządkować grę w defensywie.

10 min Niecelna próba Przybeckiego.

9 min Teraz piłka z drugiej linii za plecy obrońców. Janukiewicz wychodzi z bramki i łapie piłkę.

8 min Drugi błąd defensywy Chojniczanki i już trzeba gonić wynik.

7 min Niestety, 0:1. Kun wrzuca na głowę Lewickiego. Strzał napastnika głowa z piątego metra. Piłka po koźle wpada do siatki.

6 min Strzał Surdykowskiego z dystansu. Broni Gliwa.

5 min Dwa ataki MKS-u prawą stroną.

3 min Pierwszy groźny atak Rakowa i Janukiewicz ratuje Chojniczankę. Pierwsze ostrzeżenie. Idealną okazję zmarnował Kun.

1 min Gramy! Chojniczanka na biało, Raków na czerwono-niebiesko.

Godz. 20.24 Na ławce rezerwowych Chojniczanki usiądą Wnuk, Sylwestrzak, Danielewicz, Drozdowicz, Kobryń, Wołąkiewicz, Piotrowski.

Godz. 20.23 Skład Rakowa: Gliwa - Petrasek, Niewulis, Domański, Malinowski, Schwarz, Listkowski, Zachara, Kun, Kasperkiewicz, Lewicki.

Godz. 20.20 Skład Chojniczanki: Janukiewicz - Podgórski, Michalski, Boczek, Pietruszka - Zawistowski, Paprzycki - Przybecki, Mikołajczak, Grzelczak - Surdykowski.

Godz. 12.50 Zapraszamy na relację tekstową z meczu Raków Częstochowa - Chojniczanka. Początek w piątek o godz. 20.45.