CHOJNICZANKA - GKS 1962 JASTRZĘBIE 1:1 (1:1)

Bramki: 1:0 - Surdykowski (1.), 1:1 - Adamek (11.)

Chojniczanka: Janukiewicz - Wołąkiewicz (24. Kobryń), Boczek, Michalski, Sylwestrzak, Przybecki, Paprzycki, Zawistowski, Drozdowicz (62. Piotrowski), Surdykowski, Mikołajczak (83. Trochim).

GKS 1962: Drazik - Gojny, Szymura, Pacholski, Kulawiak, Tront, Kawula, Skórecki (77. Szczęch), Jadach (86. Ali), Mazurkiewicz, Adamek (90. Zajączkowski).

Żółte kartki: Wołąkiewicz, Sylwestrzak, Michalski (Chojniczanka) - Szymura (GKS)

Czerwona kartka:

Sędzia: Wojciech Krztoń (Olsztyn).

90+3 min Koniec meczu. Remis w Chojnicach.

90+3 min Jeszcze zmiana. Schodzi Adamek, wchodzi Zajączkowski.

90+2 min Piotrowski wrzucił w pole karne. Piłkę łapie Drazik.

90+1 min Przybecki pada w polu karnym. Sędzia milczy.

90 min Sędzia dorzuca 3 minuty.

90 min Trzy rzuty rożne i po żadnym nie udało się Chojniczance oddać strzału na bramkę...

89 min Trochim podał górą do Piotrowskiego. Mamy korner.

86 min Zmiana. Ali za Jadacha.

84 min Janukiewicz podał prosto pod nogi rywala stojącego na 30 metrze. Po chwili GKS wywalczył korner z którego jednak nic nie zdziałał.

83 min Piłka wyszła poza boisko. Jest zmiana. Trochim za Mikołajczaka.

83 min Wolny dla gości. Za moment będzie zmiana w Chojniczance.

82 min Piłka po wrzutce Sylwestrzaka przeleciała przez całe pole karne. Powalczył o nią Kobryń, ale rywal go ubiegł.

80 min Korner po zagraniu Paprzyckiego.

77 min Mamy zmianę w GKS-ie. Schodzi Skórecki, wchodzi Szczęch.

77 min Kolejna akcja GKS-u. Niecelny strzał z dystansu.

75 min Cały czas pada deszcz. Dodajmy do tego nienajlepszy stan murawy. Warunki pogodowe nie pomagają. Kwadrans do końca.

74 min Szymura myli się minimalnie.

73 min Faul Michalskiego i kartka. Będzie rzut wolny.

72 min Dwie kiepskie wrzutki Kobrynia w odstępie kilkunastu sekund.

71 min Podanie do Surdykowskiego. Spalony i protesty z trybun.

71 min Za lekki strzał Sylwestrzaka.

70 min Mamy kolejny korner. Teraz Chojniczanka ma sporą przewagę. Trzeba to wykorzystać.

69 min Bardzo aktywny Piotrowski tym razem oddał strzał z dystansu. Broni Drazik. Bardzo dobra zmiana skrzydłowego.

68 min Teraz dobra centra Sylwestrzaka na główkę Mikołajczaka. Ten oddał strzał, ale niecelny.

67 min Chwila przerwy. Na murawie leży jeden z graczy GKS-u.

66 min Teraz dwie akcje Chojniczanki. Najpierw Przybecki przegrał pojedynek z rywalem na prawej stronie. Po chwili znowu Piotrowski pociągnął lewą stroną. Zagrał za krótko do Surdykowskiego. Po chwili poprawił Sylwestrzak, a kiepskim strzałem głową popisał się Przybecki. Brawa z trybun.

64 min Teraz było groźnie pod chojnicką bramką. Na szczęście gościom zabrakło zimnej krwi i piłka wyleciała na aut.

63 min Od razu akcja Piotrowskiego lewym skrzydłem. Podał do Surdykowskiego, który uderzył z dystansu obok bramki.

62 min Zmiana. Schodzi Drozdowicz, wchodzi Piotrowski.

62 min Dwie kiepskie wrzutki Zawistowskiego z rzutu rożnego.

60 min Z trybun idzie okrzyk "Maciej Chrzanowski, Maciej Chrzanowski". Kibice dziękują dyrektorowi sportowemu i kierownikowi pierwszego zespołu. "Hej Dyro dzięki za wszystko". Ten macha do kibiców z ławki.

58 min Kolejny rzut  rożny dla gości.

57 min Chojniczanka popełnia błąd za błędem na własnej połowie. GKS nie potrafi jednak tego wykorzystać. MKS gra chaotycznie i nerwowo.

55 min Zablokowana wrzutka. Janukiewicz próbował jeszcze złapać. Mamy jednak korner.

52 min Od dłuższego czasu pada deszcz w Chojnicach. Trudne warunki do gry. Za moment będzie wrzutka z wolnego w pole karne GKS-u.

50 min Janukiewicz wychodzi z bramki i zatrzymuje wychodzącego sam na sam Adamka.

49 min Kobryń szybko naprawił błąd w obronie. Niestety podanie do przodu do nikogo.

48 min Rzut wolny i strzał w boczną siatkę. Część kibiców widziała piłkę w bramce. Uderzał "Zawias".

47 min Kartka dla Szymury.

46 min Druga połowa rozpoczęła się od błędu w obronie. Na szczęście GKS z niego nie skorzystał.

45+1 min Przerwa. W Chojnicach 1:1.

45+1 min Kolejna wrzutka i tym razem Michalski wybija głową poza pole karne.

45 min Sędzia doliczył minutę.

43 min Najpierw zablokowana wrzutka graczy GKS-u. Po chwili obrońcy pomogli Janukiewiczowi w interwencji przy obronie strzału.

41 min Przybecki nie opanował piłki zagranej z drugiej skrzydła. Od bramki GKS.

38 min Za mocne podanie Kobrynia do MIkołajczaka. Drazik łapie futbolówkę.

38 min W kadrze meczowej nie ma dzisiaj m.in. Podgórskiego i Gardzielewicza, którzy siedzą na sektorze dla VIP-ów

37 min Aut dla gości na wysokości pola karnego MKS-u. Po chwili kolejny...

35 min GKS co rusz przeprowadza groźne akcje na połowie Chojniczanki. Obrona gospodarzy gra bardzo nerwowo.

34 min Na trybunach jest doping dla Chojniczanki. Jednak nie z sektora C, a z prostej. Część obiektu jest zamknięta. Nie jest to impreza masowa.

31 min Przed momentem była zmiana. Kontuzjowanego Wołąkiewicza zmienił Kobryń.

30 min Mieliśmy małe problemy techniczne. Zapraszamy na relację. Jest 30 minuta i nadal 1:1.

11 min Gol dla GKS-u. Strzelcem Adamek.

1 min Gol dla Chojniczanki! Surdykowski po asyście Przybeckiego.

1 min Początek meczu.