Zamknij
REKLAMA

Ruszył XVI Plebiscyt Sportowy "Czasu Chojnic"!

16:05, 20.12.2018 | M.S.
REKLAMA
Skomentuj

Już po raz 16. tygodnik "Czas Chojnic" organizuje Plebiscyt Sportowy. Czytelnicy mogą głosować na swoich kandydatów w trzech kategoriach: sportowiec, sportowiec junior oraz trener. Zabawa ruszyła 20 grudnia i potrwa do 17 stycznia. Ogłoszenie wyników nastąpi 25 stycznia na Balu Sportowca.

Jak co roku Czytelnicy mogą głosować za pośrednictwem zarówno kuponów drukowanych co czwartek na łamach "Czasu Chojnic" oraz za pomocą SMS-ów. Wystarczy wysłać SMS pod nr 71160 z kodem swojego kandydata (lista poniżej). Uwaga, istnieje możliwość dodania swojego kandydata. Wystarczy wysłać jego imię i nazwisko na adres email sport@czas.tygodnik.pl lub za pomocą wiadomości prywatnej na profilu facebook'owym "Czasu Chojnic". Lista kandydatów ostatecznie zostanie zamknięta w przyszły piątek 28 grudnia.

Najpopularniejszy Sportowiec
Andrzej Górnowicz (bieganie, Florian) – SRC.1
Antoni Łangowski (piłka ręczna, Gwardia) – SRC.2
Arkadiusz Reca (piłka nożna, Wisła P./Atalanta) – SRC.3
Artur Kułakowski (Florian, bieganie) – SRC.4
Barbara Łącka (lekkoatletyka, Chojniczanka) – SRC.5
Damian Kosmalski (żeglarstwo, ChKŻ) – SRC.6
Franciszek Kąkol (bieganie, Florian) – SRC.7
Irmina Mrózek Gliszczynska (żeglarstwo, ChKŻ) – SRC.8
Iwona Gadomska (tenis stołowy, UKS Ósemka) – SRC.9
Jacek Podgórski (piłka nożna, Chojniczanka) – SRC.10
Jerzy Rudnik (bieganie, Florian) – SRC.11
Julia Olszewska (kajakarstwo, Piast) – SRC.12
Larysa Sabiniarz (boks, Boxing Team) – SRC.13
Lech Stoltmann (lekkoatletyka, Start) – SRC.14
Łukasz Krieger (triathlon, Chojniczki) – SRC.15
Magdalena Kwaśna (żeglarstwo, ChKŻ) – SRC.16
Mateusz Konik (piłka ręczna, Borowiak) – SRC.17
Mateusz Łoński (piłka ręczna, Borowiak) – SRC.18
Michał Osowski (bieganie, pływanie, Florian) – SRC.19
Michał Werner (futsal, Red Devils) – SRC.20
Mikołaj Lahn (żeglarstwo, UKS Wiking) – SRC.21
Mikołaj Plak (tenis, Chojnice) – SRC.22
Natalia Babińska (badminton, tenis, MUKS „Razem”) – SRC.23
Paweł Moczadło (piłka ręczna, Borowiak) – SRC.24
Paweł Podgórski (piłka nożna, Sparta) – SRC.25
Paweł Zawistowski (piłka nożna, Chojniczanka) – SRC.26
Piotr Gruchała (boks, CSW Chojnice) – SRC.27
Piotr Mojka (tenis stołowy, UKS Ósemka) – SRC.28
Piotr Szczukowski (boks, Boxing Team) – SRC.29
Przemysław Bloch (bieganie, Czersk, Biegające Śliwice) – SRC.30
Przemysław Pietruszka (piłka nożna, Chojniczanka) – SRC.31
Radosław Janukiewicz (piłka nożna, Chojniczanka) – SRC.32
Rafał Szkatuła (piłka nożna, Czersk) – SRC.33
Sebastian Kartuszyński (futsal, Red Devils) – SRC.34
Tomasz Boczek (piłka nożna, Chojniczanka) – SRC.35
Tomasz Mikołajczak (piłka nożna, Chojniczanka) – SRC.36
Weronika Bloch (piłka nożna, Chojniczanka) – SRC.37
Wiesław Skwierawski (bieganie, Florian) – SRC.38
Witalij Kolesnik (futsal, Red Devils) – SRC.39
Zbigniew Wiśniewski (bieganie, Florian) – SRC.40
Zuzanna Rybicka (bojery, ChKŻ) – SRC.41
Przemysław Laskowski (futsal, Red Devils) - SRC.42
Andrii Burdiuh (futsal, Red Devils) - SRC.43

Najpopularniejszy Sportowiec Junior
Adam Korczyc (piłka nożna, Chojniczanka) – SRJC.1
Adrian Remus (piłka nożna/lekkoatletyka, Chojniczanka) – SRJC.2
Agnieszka Pawłowska (żeglarstwo, ChKŻ) – SRJC.3
Aleksander Olkowski (boks, UKS Bokser) – SRJC.4
Aleksandra Laska (piłka nożna, Chojniczanka) – SRJC.5
Alicja Ejsmont (lekkoatletyka, Chojniczanka) – SRJC.6
Antoni Lipiński (żeglarstwo, ChKŻ) – SRJC.7
Bartosz Głomski (boks, Boxing Team) – SRJC.8
Bartosz Krauze (lekkoatletyka, Chojniczanka) – SRJC.9
Daria Czapiewska (lekkoatletyka, Chojniczanka) – SRJC.10
Dawid Kiedrowicz (piłka nożna, Legia) – SRJC.11
Dominik Dul (boks, Boxing Team) – SRJC.12
Dominik Piechowski (piłka nożna, Chojniczanka) – SRJC.13
Dominika Stefaniak (boks, Boxing Team) – SRJC.14
Filip Lemańczyk (piłka nożna, Chojniczanka) – SRJC.15
Igor Stefaniak (boks, Boxing Team) – SRJC.16
Jacek Kalinowski (żeglarstwo, ChKŻ) – SRJC.17
Jan Krawczyk (żeglarstwo, ChKŻ) – SRJC.18
Jeremi Szczukowski (żeglarstwo, ChKŻ) – SRJC.19
Kacper Fojuth (lekkoatletyka, Chojniczanka) – SRJC.20
Kacper Korczyc (piłka nożna, Chojniczanka) – SRJC.21
Kacper Madej (piłka nożna, Lech) – SRJC.22
Kewin Gruchała (boks, Boxing Team) – SRJC.23
Kinga Januszewska (lekkoatletyka, Chojniczanka) – SRJC.24
Kladiusz Hochel (boks, Boxing Team) – SRJC.25
Klara Sobczak (żeglarstwo, ChKŻ) – SRJC.26
Krzysztof Korczyc (piłka nożna, Chojniczanka) – SRJC.27
Krzysztof Szczodrowski (żeglarstwo, ChKŻ) – SRJC.28
Laura Szulc (żeglarstwo, ChKŻ) – SRJC.29
Maciej Ilnicki (żeglarstwo, ChKŻ) – SRJC.30
Maciej Kotlęga (boks, Boxing Team) – SRJC.31
Maksymilian Kabat (żeglarstwo, ChKŻ) – SRJC.32
Maksymilian Żychliński (tenis stołowy, UKS) – SRJC.33
Marcin Kurs (piłka nożna, Chojniczanka) – SRJC.34
Martyna Orłowska (piłka nożna, Chojniczanka) – SRJC.35
Mateusz Borowski (piłka nożna, Chojniczanka/Gwiazda) – SRJC.36
Mateusz Grzempa (żeglarstwo, ChKŻ) – SRJC.37
Mateusz Spychalski (piłka nożna, Chojniczanka) – SRJC.38
Maurycy Niemczyk (piłka nożna, Chojniczanka) – SRJC.39
Oliwia Laskowska (żeglarstwo, ChKŻ) – SRJC.40
Patrycja Kotlęga (boks, Boxing Team) – SRJC.41
Patryk Kosmalski (żeglarstwo, ChKŻ) – SRJC.42
Rafał Pogorzelski (żeglarstwo, ChKŻ) – SRJC.43
Robert Krauze (lekkoatletyka, Chojniczanka) – SRJC.44
Roksana Giersz (boks, Boxing Team) – SRJC.45
Szymon Piekarski (boks, Boxing Team) – SRJC.46
Tim Schopinski (piłka nożna, Chojniczanka/Lechia) – SRJC.47
Wiktor Placinta (lekkoatletyka, Chojniczanka) – SRJC.48
Wiktor Wysocki (piłka nożna, Chojniczanka) – SRJC.49
Wiktoria Dąbrowska (boks, Boxing Team) – SRJC.51
Zuzanna Burczyk (boks, Boxing Team) – SRJC.52
Zuzanna Karwacka (piłka nożna, Chojniczanka) – SRJC.53
Grzegorz Czapiewski (piłka ręczna, Wybrzeże) - SRJC.54
Jan Lewandowski (piłka ręczna, Wybrzeże) - SRJC.55
Kevin Bramański (piłka nożna, Charzykowianka) - SRJC.56

Najpopularniejszy Trener
Adam Janikowski (Kyokushin Karate) – TRC.1
Andrzej Borowski (Gwiazda) – TRC.2
Andrzej Erdmańczyk (Kyokushin Karate) – TRC.3
Andrzej Kobus (Brda Wlk. Ch.) – TRC.4
Andrzej Plata (UKS Bokser) – TRC.5
Artur Papierowski (Borowiak) – TRC.6
Artur Skiba (Chojniczanka) – TRC.7
Damian Trzebiński (Borowiak) – TRC.8
Daniel Jetz (CSW Chojnice) – TRC.9
Dariusz Jeszka (Chojniczanka) – TRC.10
Dariusz Kosecki (ChKŻ) – TRC.11
Dawid Król (Orzeł Lichnowy) – TRC.12
Grzegorz Szynwelski (Borowiak) – TRC.13
Irmina Kaproń-Ollik (Chojniczanka) – TRC.14
Jacek Burglin (futsal, AZS UG) – TRC.15
Jacek Radziewicz (Unia) – TRC.16
Jakub Mączkowski (Red Devils) – TRC.17
Janusz Fabich (Tęcza Brusy) – TRC.18
Jarosław Fidurski (MUKS „Razem”) – TRC.19
Jarosław Jurewicz (Sparta/UKS) – TRC.20
Jarosław Schumacher (Borowiak) – TRC.21
Jarosław Wróblewski (Chojniczanka/Red Devils) – TRC.22
Karol Jączkowski (ChKŻ) – TRC.23
Kazimierz Poteracki (Boxing Team) – TRC.24
Krzysztof Gierszewski (Kolejarz) – TRC.25
Krzysztof Wilk (Nowi) – TRC.26
Leszek Szank (Chojniczanka) – TRC.27
Maciej Bartoszek (Chojniczanka) – TRC.28
Maciej Kuczkowski (Chojniczanka) – TRC.29
Marcin Gruchała (Boxing Team) – TRC.30
Marcin Łęgowski (UKS Bokser) – TRC.31
Marcin Podgórski (Sparta) – TRC.32
Marek Bienert (Jantar) – TRC.33
Marek Kleybor (Jantar) – TRC.34
Marek Koperski (OSiR) – TRC.35
Marek Szank (Red Devils) – TRC.36
Marek Wirkus (Kolejarz) – TRC.37
Mariusz Lewandowski (Borowiak) – TRC.38
Mateusz Frymark (Szarża) – TRC.39
Mateusz Weyna (Brda R.) – TRC.40
Michał Brieger (UKS Ósemka) – TRC.41
Michał Januszewski (OSiR) – TRC.42
Mieczysław Łepek (Orkan) – TRC.43
Mirosław Aleksandrowicz (Chojniczanka) – TRC.44
Mirosław Laskowski (ChKŻ) – TRC.46
Paweł Jakubowski (Borowiak) – TRC.47
Robert Szymlek (Grom) – TRC.48
Roman Wieszeń (UKS Kempo) – TRC.49
Ryszard Rutkowski (Charzykowianka) – TRC.50
Sebastian Laskowski (Kolejarz) – TRC.51
Sławomir Jankowski (Chojniczanka) – TRC.52

(M.S.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (2)

gośćgość

4 0

Dlaczego nie mozna sprawdzić aktualnych wyników? Czy to tajemnica, ile obecnie kandydaci mają głosów? 14:07, 05.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Czas ChojnicCzas Chojnic

1 3

Aktualne wyniki publikujemy co tydzień w "Czasie Chojnic". Prócz tego po każdorazowym wysłaniu esemesa nadawca otrzymuje informację, ile procentowo głosów ma jego kandydat. 10:06, 07.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone