Zamknij

Koledzy zagrają dla Karola po raz ósmy

09:01, 06.02.2019 | M.S.
REKLAMA
Skomentuj

Na początku marca odbędzie się VIII edycja Memoriału im. Karola Ćwiklińskiego. Turniej piłkarski, organizowany co roku ku czci tragicznie zmarłego piłkarza, rozegrany zostanie w hali Centrum Parku w Chojnicach.

Karol Ćwikliński zmarł tragicznie w 2008 roku w wieku 16 lat. Uwielbiał grać w piłkę. Był bramkarzem. Jego przyjaciele i znajomi co roku skrzykują się i organizują turniej piłkarski jego imienia. W 2018 roku w chojnickich halach walczyło aż 28 drużyn. Zmagania trwały dwa dni. Ostatecznie zwyciężyła ekipa Dachy Szopińscy, która wyprzedziła Obrol Obkas i Tiki-Takę. W jednej z drużyn zagrał wówczas Arkadiusz Reca, wtedy piłkarz Wisły Płock, a teraz Atalanty Bergamo i reprezentacji Polski seniorów.
Tegoroczny Memoriał im. Karola Ćwiklińskiego odbędzie się 2 i 3 marca (sobota, niedziela). Zgłoszenia przyjmuje Jeremiasz Grela pod numerem telefonu 668 817 224 lub pod adresem e-mail jeremiasz-grela7@wp.pl. Wpisowe do zawodów wynosi 250 zł. W przypadku, gdy liczba drużyn zgłoszonych przekroczy 24, turniej przeniesie się także do innych chojnickich obiektów sportowych: Zespołu Szkół w Chojnicach oraz Szkoły Podstawowej nr 7 w Chojnicach. Na turniej zaproszeni są wszyscy sympatycy piłki nożnej, także spoza miasta.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone