Zamknij

Koledzy zagrali ku pamięci Karola Ćwiklińskiego (GALERIA)

18:39, 04.03.2019 | M.S.
REKLAMA
Skomentuj

W sobotę i w niedzielę w dwóch chojnickich halach trwała rywalizacja w VIII edycji memoriału piłkarskiego im. Karola Ćwiklińskiego. Po wielogodzinnej walce zwyciężyła drużyna KamasEfekt, która w finale pokonała 100% Tuchola 6:2.

W turnieju udział wzięło 29 drużyn. Najpierw rozegrano fazę grupową w której zespoły walczyły o awans do 1/16. Niedziela rozpoczęła się od barażów. Następnie przystąpiono do fazy pucharowej. W czołowej czwórce znalazły się Suma, GCZ Team, 100% Tuchola oraz KamasEfekt. Ostatecznie do finału awansowały 100% Tuchola i KamasEfekt. Wygrali ci drudzy 6:2. Na trzecim stopniu podium stanęła Suma, która ograła w rzutach karnych GCZ Team.

Po ostatnim spotkaniu rozdano nagrody indywidualne. Przeprowadzono także licytację koszulek (m.in. Kamila Sylwestrzaka z Wisły Płock czy Arkadiusza Recy z Atalanty) oraz piłki. Pieniądze z niej uzyskane zostały przeznaczone na szczytny cel.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone