Bramki: 1:0 - Janus (55.), 2:0 - Urynowicz (61.) 3:0 - Niziołek (87.)

Odra: Krysiak – Janasik (18. Mikinic), Baranowski, Szota, Brusiło – Błanik, Czyżycki, Trojak, Moder (81. Niziołek), Janus – Urynowicz.

Ławka: Szromnik – Żemło, Niziołek (81.), Mikinic (18.), Rybicki, Martin Gomez.

Chojniczanka: Janukiewicz - Kobryń (70. Podgórski), Wołąkiewicz, Boczek, Pietruszka - Paprzycki (72. Zawistowski), Danielewicz - Przybecki, Żyra (67. Żagiel), Grzelczak - Mikołajczak.

Ławka: Wnuk – Żagiel (67.), Sylwestrzak, Zawistowski (72.), Michalski, Podgórski (70.), Frygier

Żółte kartki: Brusiło, Czyżycki (Odra) - Paprzycki, Boczek, Kobryń, Żagiel (Chojniczanka).

Sędzia: Marek Opaliński (Legnica).

90+4 min Koniec meczu. Odra wygrywa w pełni zasłużenie z Chojniczanką. Po bezbramkowej pierwszej połowie gospodarze zaskoczyli w drugiej i trzy razy pokonali Janukiewicza.

90+1 min W kartkach już 5:2.

90 min Rozpoczął się doliczony czas gry. Piłkarze Chojniczanki chcieliby jednak, żeby sędzia już nic dzisiaj nie doliczał...

88 min Rezerwowy Niziołek (wszedł w 81 min) stawia kropkę nad "i". Odra już tego nie wypuści.

87 min Nokaut w Opolu. Odra TRZY. Chojniczanka ZERO.

86 min MKS atakuje, ale niewiele z tego wynika. Kolejny stały fragment dla gości.

82 min Żagiel przywitał się z kibicami żółtą kartką. Trzeba dodać, że Filip to były gracz Odry. Powrotu do Opola nie będzie jednak miło wspominał jeżeli to wszystko tak się skończy.

81 min W kartkach już 4:2 dla Chojniczanki.

80 min Goście rozpaczliwie szukają kontaktowej bramki. Odra kontroluje boiskowe wydarzenia.

77 min Trzeci korner dla Chojniczanki. Do piłki podchodzi "Zawias". Może teraz się uda?

75 min Kwadrans do końca meczu. Odra prowadzi 2:0 po kwadransie II połowy, który wstrząsnął Chojniczanką. Gole Janusa i Urynowicza. Czy uda się zdobyć chociaż honorową bramkę w Opolu? Do tej pory tylko dwa celne strzały MKS-u i aż siedem Odry.

72 min Kolejne dwie roszady w Chojniczance. Przed chwilą Podgórski zmienił Kobrynia, a Zawistowski Paprzyckiego.

69 min Drugi korner dla Odry. W rzutach rożnych 2:2. W kartkach 2:3. W golach 2:0...

68 min Zmiana w Chojniczance. Schodzi Żyra, wchodzi Żagiel. Mamy debiut.

66 min Trzecia kartka dla gracza Chojniczanki. Kobryń.

65 min Danielewicz uprzedzony przez Krysiaka. Mogło być 1:2...

63 min Szota podał do Trojaka. Ten przerzucił na skrzydło do Mikinicia. Płaska centra w pole karne, piłka przechodzi przez obrońców, a Urynowicz tylko dołożył nogę

62 min Chojniczankę pod ścianą stawia Urynowicz. Napastnik podwyższa prowadzenie. Odra na dobrej drodze do zrewanżowania się za 1:4 w Chojnicach.

61 min Już 2:0...

60 min Znowu ataki Odry. Główka Modera i tym razem Janukiewicz broni.

59 min Trener Bartoszek musi zmienić taktykę. Czy rezerwowi coś wniosą do gry?

57 min Jak to wyglądało dokładnie? Wszystko zaczęło się od "centrostrzału" Mikinicia. Jeszcze przy strzale głową Modera górą był Janukiewicz. Urynowicz dobił w słupek. Kolejna dobitka Janusa była już celna.

56 min Zamieszanie pod bramką Chojniczanki. Po trzech dobitkach piłkę do siatki skierował Janus. Chojniczanka musi odrabiać straty.

56 min Strzelcem gola Janus.

55 min Niestety, 1:0 dla Odry.

52 min Znowu Żyra. Krysiak bez problemów broni uderzenie młodzieżowca wypożyczonego z Zagłębia Lubin.

51 min Zamieszanie pod bramką Odry, chwila niepewności, na szczęście dla miejscowych zagrożenie oddalone.

49 min Błanik z dystansu. Celnie, ale za lekko.

47 min Niecelny strzał Żyry z daleka.

46 min Bez zmian w Odrze i Chojniczance. Przypomnijmy, że trener Rumak wykorzystał już jedną w 18. minucie.

46 min Początek II połowy o godz. 19.07.

45+3 min Koniec I połowy. Odra - Chojniczanka 0:0. Wracamy za 15 minut.

45+1 min Kartka dla Boczka.

45 min Rozpoczął się doliczony czas gry I połowy.

44 min Kolejne, niecelne uderzenie Grzelczaka.

41 min Bezrobotny przez większość połowy Krysiak popisuje się pewną interwencją między słupkami.

40 min Pięć minut do końca I połowy. Odra zero, Chojniczanka zero.

38 min W Niepołomicach Chojniczanka zdobyła gola do szatni. Trafił Piotrowski, którego nie ma dzisiaj w kadrze meczowej. Czy ktoś skopiuje jego wyczyn w Opolu?

34 min Szarża Przybeckiego prawym skrzydłem. Piłka trafia pod nogi Grzelczaka, który uderza niecelnie.

32 min W kartkach już 2:1 dla Odry. Ukarany Czyżycki.

30 min Po obiecującym początku tempo nieco siadło. Sporo walki w środku boiska. Chojniczanka znowu wyszła na mecz z trzema młodzieżowcami w "11".

28 min Zaraz minie pierwsze pół godziny. W Opolu bez goli. Także w Mielcu bez bramek. Stal remisuje 0:0 z ŁKS-em w spotkaniu kolejki.

25 min Spotkanie wyrównało się. Chojniczanka oddaliła grę od własnego pola karnego. Udało się również oddać strzał, lecz była to niecelna próba.

22 min Kartka dla Brusiły z Odry.

21 min Mamy też pierwszą karę indywidualną. Żółtko obejrzał Paprzycki.

19 min Pierwsza, wymuszona zmiana. Kontuzjowanego Janasika zmienił Mikinic.

19 min Pięć strzałów po stronie Odry. Zero po stronie Chojniczanki. To mówi samo za siebie.

15 min Odra naciera. Szczęścia próbował Trojak. Piłka przeleciała obok słupka. Coś za dużo tych ostrzeżeń. Odra przeważa od pierwszej minuty.

12 min Janukiewicz znowu sprawdzony. Tym razem huknął Moder. Piłka leciała w prawy dolny róg bramki, lecz golkiper MKS-u nie dał się zaskoczyć. Z jednej strony ważne interwencje. Z drugiej Odra pozwala sobie na za dużo.

11 min Pierwszy rzut rożny dla Chojniczanki.

10 min Chojniczanka sporo goli strzela (8) i traci (9) w pierwszym kwadransie. W Opolu nadal bez bramek.

8 min Nadal częściej przy piłce miejscowi. Podopieczni Bartoszka czekają na swoja szansę z kontry.

5 min Dobry, szybki mecz w Opolu. Początek dla Odry. Chojniczanka schowana na swojej połowie.

4 min Ponownie Szota! Tym razem po centrze z wolnego. Obok bramki.

3 min Chojniczanka miała w tej sytuacji sporo szczęścia. Szota z bliska trafił w obrońcę. Szczęście po stronie gości.

2 min Pierwszy rzut rożny dla Odry. Znowu celne uderzenie. Mocny początek gospodarzy ku uciesze półtoratysięcznej publiki.

2 min Bardzo szybko sprawdzona forma Janukiewicza.

1 min Pierwszy gwizdek Marka Opalińskiego.

Godz. 18.01 Zaczynamy!!!

Godz. 17.58 Drużyny wychodzą na boisko. Za chwilę zaczynamy.

Godz. 17.30 Znamy skład Chojniczanki. Mamy jedną zmianę. Piotrowskiego zastąpił Przybecki.

Godz. 15.45 Sędzią głównym piątkowego meczu będzie Marek Opaliński z Legnicy. Równolegle rozgrywane będzie jeszcze jedno spotkanie Fortuny I ligi. Stal Mielec zagra z ŁKS-em Łódź.

Godz. 15.30 Za dwie i pół godziny początek spotkania w Opolu. Będzie to czwarte spotkanie Odry i Chojniczanki. Zapraszamy na relację.