Ekstraklasa Futsalu. Red Devils z wygraną na koniec (GALERIA)

13:14, 10.04.2019 | M.S.

Za nami 22 mecze sezonu zasadniczego Ekstraklasy Futsalu. W ostatniej kolejce przed podziałem na grupę mistrzowską i spadkową "Czerwone Diabły" zagrały u siebie ze Słonecznym Stokiem Białystok. Chojniczanie wygrali 5:1 i mają praktycznie pewne utrzymanie w elicie na kolejny sezon.

W zeszłą sobotę na chojnicką halę przyjechał Słoneczny Stok z Białegostoku. Do 27. minuty kibice nie obejrzeli żadnego gola. Worek z bramkami rozwiązał się w ostatnich fragmentach. Najpierw dwa razy drogę do siatki znaleźli miejscowi. Na listę strzelców wpisali się Andrij Burdiuch oraz Bernardo Cruz. W 35. minucie kontaktowego gola zdobył Adrian Citko. To było wszystko na co Red Devils pozwoliło gościom. Kolejne trzy bramki były dziełem beniaminka, a konkretniej Witalija Kolesnika, Jakuba Kąkola oraz ponownie Burdiucha.