Fortuna I liga. Chojniczanka - Garbarnia Kraków (RELACJA LIVE)

08:46, 13.04.2019 | M.S

Stadion Miejski w Chojnicach, sobota, godz. 17.00

CHOJNICZANKA - GARBARNIA 5:1 (2:1)

Bramki: 1:0 - Mikołajczak (17.), 1:1 - Kalemba (31. - karny), 2:1 - Danielewicz (32.), 3:1 - Grzelczak (60.), 4:1 - Danielewicz (63.), 5:1 - Danielewicz (83.)

Chojniczanka: Janukiewicz - Podgórski, Wołąkiewicz, Sylwestrzak, Pietruszka (c) - Paprzycki, Danielewicz (84. Zawistowski) - Przybecki, Żyra, Grzelczak (84. Sacharuk) - Mikołajczak (75. Frygier).

Ławka: Wnuk - Boczek, Urbański, Żagiel, Sacharuk, Zawistowski, Zawistowski, Frygier.

Garbarnia: Cabaj - Górecki (72. Nowak), Serafin, Firlej (72. Ogar), Piszczek, Kiebzak, Kalemba (c), Słoma, Włodyka, Lech (22. Wójcik), Szywacz.

Ławka: Kozioł - Ogar, Krykun, Pyciak, Wójcik, Mruk, Nowak.

Żółte kartki: Górecki, Cabaj, Piszczek (Garbarnia).

Sędzia: Krztoń (Olsztyn).

90+2 min Koniec. Chojniczanka - Garbarnia 5:1. Dziękujemy za uwagę.

90+1 min Jeszcze rzut rożny dla gości. Jedna z ostatnich akcji w tym spotkaniu.

90 min Sędzia dolicza dwie minuty.

87 min Powinno być sześć. Przybecki wyszedł sam na sam. Mógł podać do Frygiera. Zdecydował się na strzał i wybrał źle.

84 min Dwie zmiany w Chojniczance. Zawistowski za Danielewicza i Sacharuk za Grzelczaka.

82 min I jest 5:1! Danielewicz hat trick!!!

80 min Dwie doskonałe okazje Frygiera! Mogło być 5:1!

75 min Zmiana. Frygier za Mikołajczaka.

74 min Kartka dla Piszcza za ostry faul na Żyrze.

72 min Dwie zmiany w Garbarni. Weszli Ogar i Nowak. Zeszli Firlej i Górecki.

70 min Serafin próbował zdobyć gola strzałem zza pola karnego. Na swoje nieszczęście trafił w kolegę.

68 min Tempo nieco siadło. Goście woleliby już zejść z boiska. Natomiast Chojniczanka w końcu może kontrolować boiskowe wydarzenia z trzema golami zapasu.

66 min Mikołajczak przewraca się w polu karnym. Nie ma gwizdka sędziego.

63 min GOOOOOOL!!! Danielewicz po rykoszecie.

62 min Teraz rzut wolny dla Chojniczanki. Będzie kolejny gol?

61 min Przybecki kolejny raz uciekł rywalowi. Zagrał mocną piłkę w pole bramkowe. Piłka trafiła pod nogi Grzelczaka, który z metra podwyższył prowadzenie.

60 min GOOOOOOL!!! Chojniczanka prowadzi już 3:1. Grzelczak do pustej bramki.

58 min W odpowiedzi goście. Setka Garbarni niewykorzystana przez Firleja. Zawodnik RKS-u próbował lobować bramkarza. Janukiewicz dalekim wyjściem ratuje Chojniczankę. Po chwili kolejny strzał... spalony.

57 min Mikołajczaaaaak... czwarta setka zmarnowana przez napastnika MKS-u.

56 min Goście nie atakują już z takim animuszem.

53 min Miejscowym w końcu udało się oddalić grę od własnego pola karnego. Piłka przeleciała kilka razy nad połową Garbarni i to tyle.

51 min Wrzutka Piszczka. Na szczęście nikt nie zamknął akcji byłego gracza Chojniczanki.

50 min Garbarnia wyszła na II połowę z ofensywnym nastawieniem. Goście prowadzą grę, a gospodarze bronią minimalnego prowadzenia.

48 min Mocny strzał i dobra obrona Janukiewicza. Szczęścia próbował Kalemba.

47 min Rzut wolny dla Garbarni.

46 min Początek II połowy.

45+1 min Sędzia kończy I połowę. 2:1 dla Chojniczanki.

45+1 min Korner dla Chojniczanki.

45 min Sędzia doliczył minutę.

45 min Przybecki dochodzi do sytuacji strzeleckiej. Uderzenie głową. Obok słupka...

43 min Kolejna okazja Mikołajczaka. Tym razem Cabaj broni.

41 min Rzut wolny dla Chojniczanki. Bez uderzenia.

38 min Tempo nieco siadło. Więcej walki w środku. Garbarnia jakby się obudziła w ostatnich minutach.

34 min Goście domagają się rzutu karnego. Upadł Kiebzak, ale gwizdek sędziego milczy.

32 min Już 2:1. Danielewicz umieszcza piłkę w zamieszaniu podbramkowym.

30 min Mamy remis. Kalemba z karnego. Faulował Wołąkiewicz. Janukiewicz był blisko obrony.

27 min Strzał Danielewicza z dystansu. Zabrakło precyzji.

26 min Dobra wrzutka Przybeckiego. Nieporozumienie w polu karnym Żyry z Mikołajczakiem. Po chwili ten drugi na spalonym.

24 min Rzut różny dla gości.

23 min Strzał na bramkę Chojniczanki. Niecelna próba.

22 min Szybka zmiana. Schodzi Lech.

18 min Błąd obrony. Piszczek nie upilnował Mikołajczaka, który z bliska pokonuje Cabaja i robi samolocik.

17 min Wpadło!!! Mikołajczak i 1:0!!!

15 min Znowu gospodarze nacierają. Akcja Żyry z Mikołajczakiem. Strzał tego drugiego i piłka przelatuje obok słupka. Tomek jest sfrustrowany kolejną, zmarnowaną okazją.

13 min Teraz za mocne zagranie na Przybeckiego. Duża przewaga Chojniczanki. Brakuje jednak zimnej krwi.

12 min Znowu Grzelczak. Uderzenie z woleja z kilku metrów. Niecelnie i na dodatek nikt nie był w stanie zamknąć akcji.

11 min Wejście Grzelczaka z lewej strony. Wrzutka do nikogo.

9 min To powinno być 1:0! Mikołajczak marnuje setkę.

8 min Strzał Pietruszki. Obrońca wybija głową w boisko.

7 min Kartka dla Góreckiego po faulu na Przybeckim.

4 min Mamy dzisiaj mocny boczny wiatr.

2 min Korner dla Chojniczanki. Wrzutka w boczną siatkę.

1 min Gramy!

Godz. 16.58 Zawodnicy wychodzą na murawę.

Godz. 16.35 Za 25 minut początek meczu w Chojnicach. Na boisku trwa rozgrzewka. Znamy już składy obu ekip. W zespole gości zagra dzisiaj były gracz Chojniczanki Norbert Piszczek.

Godz. 8.45 Zapraszamy na relację tekstową z meczu Chojniczanka - Garbarnia Kraków. Początek o godz. 17.00.