Chojniczanka - Garbarnia 5:1! Hat trick Danielewicza (GALERIA)

19:07, 13.04.2019 | M.S.

Wysokie zwycięstwo Chojniczanki w Fortunie I lidze. Zawodnicy Macieja Bartoszka wygrali aż 5:1 z Garbarnią Kraków. Do przerwy miejscowi prowadzili 2:1. W drugich 45 minutach gospodarze dopełnili formalności. Hat tricka ustrzelił Krzysztof Danielewicz.

W sobotnim spotkaniu Chojniczanka stworzyła sobie kilkanaście dobrych okazji do zdobycia gola. Wykorzystała pięć. Kolejno do siatki strzelali Tomasz Mikołajczak, Krzysztof Danielewicz, Piotr Grzelczak i dwukrotnie Danielewicz. Środkowy pomocnik skompletował tym samym pierwszego hat tricka w karierze.

Bramkę dla Garbarni, przy wyniku 1:0, zdobył z rzutu karnego kapitan Krzysztof Kalemba. Dla MKS-u jest to druga wygrana w tym roku. Dodajmy, że ostatnie trzy mecze chojniczanie kończyli remisami.

W następnej kolejce zespół Macieja Bartoszka zagra na wyjeździe w Mielcu ze Stalą.