Fortuna I liga. Stal Mielec - Chojniczanka (RELACJA NA ŻYWO)

14:55, 20.04.2019 | M.S.

Stadion Miejski w Mielcu, sobota, godz. 17.30

STAL - CHOJNICZANKA 4:2 (3:1)

Bramki: 1:0 - Getinger (18.), 2:0 - Nowak (20.), 2:1 - Mikołajczak (31.), 3:1 - Nowak (42.), 3:2 - Mikołajczak (51. - karny), 4:2 - Solijć (77. - karny)

Stal: Kiełpin - De Amo, Dobrotka, Getinger, Janoszka, Nowak (86. Leandro), Paluchowski, Prokić (82. Gojko), Solijć, Spychała, Urbańczyk (63. Wroński).

Ławka: Gąsior, Gojko (82.), Grodzicki, Leandro (86.), Mendi, Primel (b), Wroński (63.).

Chojniczanka: Janukiewicz - Kobryń, Boczek (9. Grzelczak), Sylwestrzak, Pietruszka - Danielewicz, Paprzycki - Przybecki (86. Żagiel), Żyra (80. Frygier), Podgórski - Mikołajczak.

Ławka: Frygier (80.), Grzelczak (9.), Sacharuk, Urbański, Wachowiak, Wnuk (b), Żagiel.

Żółte kartki: De Amo, Dobrotka (Stal) - Kobryń, Mikołajczak, Sylwestrzak (Chojniczanka).

Sędzia: Tomasz Marciniak (Płock).

90+5 min Koniec meczu! Stal Mielec - Chojniczanka 4:2. Gole Getinger, dwa razy Nowak i Solijć dla gospodarzy oraz dwukrotnie Mikołajczak dla Chojniczanki. Dziękujemy za uwagę!

90 min Sędzia Marciniak dorzucił cztery minuty.

90 min Rozpoczął się doliczony czas gry II połowy. Ostatnie fragmenty...

88 min Chojniczanka już pogodziła się z niekorzystnym wynikiem. Natomiast Stal powoli może świętować pierwszą wygraną w historii nad chojnickim MKS-em.

86 min Owacje na stojąco dla Nowaka od kibiców Stali. Zastępuje go Leandro. Roszada też w Chojniczance. Żagiel za Przybeckiego.

85 min Pięć minut do końca spotkania. Stal prowadzi 4:2 i nic nie wskazuje na to, żeby trzy punkty miałby nie zostać w Mielcu.

82 min Zmiana w Stali. Gojko za Prokicia.

81 min Prokić nie miał już siły dobiec do prostopadłej piłki.

80 min Zmiana. Frygier za Żyrę.

77 min Już po meczu. 4:2 dla Stali.

76 min Rzut karny dla miejscowych. Faulowany Paluchowski.

74 min Zrobiło się żółto w Mielcu. Najpierw kartki dla Dobrotki i Mikołajczaka. Później ukarany Sylwestrzak.

71 min Zablokowany strzał Nowaka, który podobnie jak Mikołajczak szuka hat tricka w tym meczu.

70 min Około 20 minut do końca. Trener Bartoszek ma jeszcze do dyspozycji dwie zmiany. Podobnie jak po drugiej stronie trener Skowronek.

69 min Prokić cały czas szuka swojej bramki. Przed momentem przegrał pojedynek sam na sam z Janukiewiczem.

66 min Odważna próba Wrońskiego. Niecelne uderzenie pomocnika.

65 min Spokojniejszy fragment meczu. Więcej walki w środku. Mniej sytuacji podbramkowych.

63 min Zmiana w Stali. Wroński za Urbańczyka.

62 min Dwie dobre indywidualne akcja z obu stron. Najpierw szczęścia na połowie Stali próbował Kobryń. Chwilę później szarżę przeprowadził Nowak na połówce Chojniczanki, który wycofał piłkę na 10 metr. Obrońcy jednak wybili ją daleko od bramki.

58 min Żyra w ciekawy sposób próbował zaskoczyć mielecką defensywę. Do piłki jednak nie dał rady dojść żaden z graczy MKS-u.

57 min W drugiej połowie to Chojniczanka przeprowadza groźniejsze ataki.

55 min Znowu Mikołajczak! Tym razem Kiełpin uratował swoją drużynę. Napastnik MKS-u blisko hat tricka.

54 min Centra z prawej strony. Mikołajczak zdołał musnąć piłkę, ale nie na tyle mocno, żeby ta ponownie wpadła do bramki Stali.

52 min Faul na Solijciu. Kolejny wolny dla gospodarzy. Tym razem nie przed polem karnym, a na 30 metrze.

51 min Mikołajczak pokonuje Kiełpina. Chojniczanka walczy o korzystny wynik w Mielcu.

51 min GOOOOL!!! Już tylko 2:3...

50 min Karny dla Chojniczanki!

48 min Kolejna szansa Stali!

46 min Początek II połowy w Mielcu. Oby ta była lepsza w wykonaniu gości niż pierwsza.

45+3 min Przerwa. Stal - Chojniczanka 3:1. Wynik mówi sam za siebie.

45+2 min Przewrotka Prokicia! Było blisko czwartego gola dla Stali.

45 min Sędzia dolicza 3 minuty.

45 min De Amo ukarany kartką.

43 min Nowak wykorzystał błąd Pietruszki i trafił po raz drugi w sobotnim meczu.

42 min Niestety, 1:3 w Mielcu.

40 min Janoszka przewraca się przed polem karnym. Sygnalizuje, że faulował go Podgórski. Gwizdek sędziego milczy.

39 min Nieco ponad pięć minut do końca I połowy. Stal nadal prowadzi 2:1 z Chojniczanką po dwóch pięknych golach z rzutu wolnego. Dla MKS-u trafił Mikołajczak.

36 min W odpowiedzi Stal. Znowu ten Prokić. Na szczęście kiepskie dogranie i Podgórski "wywala" piłkę w boisko.

35 min Chojniczanka nie jest już taka jałowa w ataku jak na początku. Kolejna dobra akcja MKS-u.

33 min Szansa dla Stali na szybką odpowiedź. Janukiewicz przecina wrzutkę.

32 min Wrzutka Podgórskiego w pole karne. Mikołajczak strzela gola pomimo asysty De Amo i Dobrotki. Już tylko 1:2.

31 min GOOOOL!!! Chojniczanka zdobywa bramkę w Mielcu.

28 min Zbyt lekki strzał na bramkę Stali. Kiełpin łapie piłkę i rozpoczyna kolejny atak gospodarzy.

27 min Prokić lewą stroną... uderzenie nad bramką pomocnika z Mielca.

25 min Piłka wpadła do bramki Stali, ale gol nie został uznany. Sylwestrzak na spalonym.

24 min Oszołomiona Chojniczanka stara się oddalić grę od własnego pola karnego. To był szybki nokaut w wykonaniu Stali. Czy goście podniosą się z kolan?

22 min Mogło być 3:0. Prokić mógł wycofać piłkę do Janoszki. Gdyby to zrobił, byłoby kolejne trafienie. Na szczęście dla MKS-u Prokić chciał sam zdobyć bramkę i spudłował.

21 min Co dzieje się w Mielcu... 2:0 dla Stali. Kolejny rzut wolny i jeszcze ładniejsze trafienie. Tym razem Nowak.

20 min Teraz faul Kobrynia na Janoszce i kolejny stały fragment dla miejscowych. Czyżby powtórka?

19 min Ależ gol dla Stali! Piękny strzał Getingera z rzutu wolnego. Piłka wpadła w samo okienko. Janukiewicz bez szans.

18 min Ręka Pietruszki przed polem karnym. Wolny dla gospodarzy.

16 min Znowu błąd Kiełpina. Tym razem nie dał rady złapać piłki wrzuconej z rzutu rożnego. Jednak znowu mu się upiekło.

15 min AJJJJ!!! Było gorąco pod bramką Stali. Danielewicz do Przybeckiego. Ten zdecydował się na strzał. Kiełpin "wypluł" piłkę przed siebie. Dobitka Mikołajczaka zablokowana.

14 min Strzał z dystansu Grzelczaka. Niecelna próba.

13 min Dzisiejszy mecz prowadzi Tomasz Marciniak z Płocka. Jego brat Szymon był sędzią głównym w Gdańsku, gdzie Lechia przegrała 0:2 z Piastem Gliwice.

12 min Wrzutka Paluchowskiego z prawej strony, ale obrońcy MKS-u spokojnie oddalają zagrożenie.

10 min Lekka przewaga w posiadaniu piłki po stronie Chojniczanki. Stal zdążyła oddać już dwa niecelne strzały. Goście jeszcze bez uderzenia.

9 min Wymuszona zmiana w Chojniczance. Grzelczak za kontuzjowanego Boczka.

6 min Spokojny początek spotkania w Mielcu. Sporo walki w środku boiska, gdzie grają dzisiaj Paprzycki i Danielewicz - zdobywca hat tricka w ostatnim starciu z Garbarnią.

1 min Gramy!!!

Godz. 17.22 Stal: Kiełpin - De Amo, Dobrotka, Getinger, Janoszka, Nowak, Paluchowski, Prokić, Solijć, Spychała, Urbańczyk.

Godz. 17.17 Chojniczanka: Janukiewicz - Kobryń, Boczek, Sylwestrzak, Pietruszka - Danielewicz, Paprzycki - Przybecki, Żyra, Podgórski - Mikołajczak.

Godz. 17.15 Za kwadrans początek meczu. Znamy już podstawowe składy. Dodajmy, że w meczowej osiemnastce Chojniczanki jest aż ośmiu młodzieżowców.

Godz. 14.50 Zapraszamy na relację tekstową z meczu Stal Mielec - Chojniczanka. Początek o godz. 17.30.