Bramki: 1:0 - Sekulski (3.), 2:0 - Ł. Piątek (76.)

ŁKS Łódź: Kołba - Bielsk, Grzesiek, Juraszek, Łuczak, Ł. Piątek, Pyrdoł (58. Bryła), Sobociński, Rozmus, Ramirez (76. Wolski), Sekulski (58. Kujawa).

Ławka: Bogusz, Bryła (58.), Budzyński, Kujawa (58.), Ratajczak, Rozwandowicz, Wolski (76.).

Chojniczanka: Wnuk - Kobryń, Wołąkiewicz (46. Michalski), Sylwestrzak, Pietruszka, Grzelczak (80. Wachowiak), Paprzycki, Danielewicz, Przybecki (63. Piotrowski), Mikołajczak, Drozdowicz.

Ławka: Janukiewicz, Michalski (46.), Piotrowski (63.), Wachowiak, Żagiel, Zawistowski, Surdykowski.

Żółte kartki: Bryła, Rozmus (ŁKS).

Sędzia: Łukasz Kuźma (Podlaski ZPN).

90+3 min Koniec meczu. ŁKS - Chojniczanka 2:0. Za tydzień gramy z GKS-em Tychy i zapominamy o sezonie 2018/2019.

90 min Kujawa w słupek! Dobitka bardzo niecelna. Sędzia dorzucił trzy minuty.

90 min Rozpoczął się doliczony czas gry.

89 min Końcówka spotkania. Dzisiaj Łódź nie zaśnie. Natomiast Chojniczanka spakuje torby i wróci do Chojnic z zerowym dorobkiem punktowym.

84 min Druga kartka dla gracza ŁKS-u.

83 min Piotrowski minimalnie chybił! Skrzydłowy Chojniczanki huknął nad poprzeczką.

82 min Zmiana. Wachowiak za Grzelczaka.

82 min Znowu Łuczak. Nad poprzeczką.

80 min Korner dla Chojniczanki.

79 min Łuczak z dystansu. Broni Wnuk.

78 min Tymczasem w Suwałkach Wigry znowu prowadzą. Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie.

77 min Na listę strzelców wpisał się Łukasz Piątek.

76 min Niestety, w Łodzi już 2:0.

76 min Zmiana w ŁKS-ie. Wolski za Ramireza.

75 min Tymczasem Wigry już nie prowadzą. Puszcza trafiła na 1:1 i na ten moment Suwałki są w II lidze.

73 min Kujawa sam na sam z Wnukiem. Broni bramkarz Chojniczanki!

70 min W drugiej połowie Chojniczanka wygląda gorzej niż w pierwszej. Przed nami ostatnie 20 minut i później rozpocznie się feta w Łodzi z okazji awansu.

68 min W Łodzi bez zmiany wyniku. Co na innych boiskach? GKS Katowice wygrał 1:0 z Wartą. W strefie spadkowej obecnie Bytovia (1:1 z Chrobrym) i Wigry (1:0 z Puszczą).

65 min Rzut rożny dla ŁKS-u. W kornerach 2:2.

64 min Dobre wyjście Wnuka z bramki, który zatrzymał szarżującego Ramireza.

63 min Zmiana w Chojniczance. Piotrowski wszedł za Przybeckiego.

60 min Kartka dla Bryły, który przed chwilą wszedł na boisko.

58 min Dwie zmiany w ŁKS-ie. Zszedł strzelec gola Sekulski.

55 min Najpierw uderzył Pyrdoł. Obronił Wnuk. W odpowiedzi Grzelczak, ale górą Kołba.

50 min Pierwsze minuty drugiej części nieco spokojniejsze.

46 min Gramy! Jedna zmiana w zespole gości. Michalski zastąpił Wołąkiewicza.

45+2 min Przerwa. ŁKS prowadzi 1:0.

45+2 min Juraszek trafia  słupek! Ogromne szczęście Chojniczanki.

45 min Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu.

44 min Sekulski trafia, ale jest na spalonym.

43 min Minimalna przewaga ŁKS-u w posiadaniu piłki.

41 min Dobra akcja Pyrdoła. Pomocnik podał do Sekulskiego, którego strzał zablokował obrońca.

40 min Pięć minut do końca pierwszej połowy.

37 min Chwila przerwy. Bielak potrzebuje pomocy.

35 min Znowu Hiszpan w roli głównej. Wnuk interweniuje skutecznie.

33 min Minimalna pomyłka Ramireza.

31 min Kwadrans do końca pierwszej połowy. Nadal 1:0.

28 min Teraz Kołba piąstkuje i otrzymuje brawa z trybuny na której siedzi ponad pięć tysięcy kibiców.

28 min Świetna interwencja Kołby po strzale Drozdowicza. Napastnik był blisko trafienia. Tylko korner.

25 min Wrzutka Łuczaka. Sekulski uderzył głową obok bramki.

22 min Rzut wolny. Ramirez niecelnie.

22 min Kombinacyjna akcja miejscowych zakończona kiepskim strzałem Pyrdoła.

20 min Nadal 1:0 dla gospodarzy w Łodzi. Chojniczanka próbuje wyrównać, ale brakuje skuteczności.

17 min Danielewicz prosto w Kołbę.

15 min W odpowiedzi niecelnie Łuczak.

13 min Mogło być 1:1! Mikołajczak chybił z bliskiej odległości po wrzutce z rzutu wolnego.

12 min W Łodzi trwa święto. Po meczu odbędzie się feta z okazji awansu ŁKS-u do ekstraklasy.

10 min Ramirez próbował uruchomić Sekulskiego. Ten wyszedł sam na sam z Wnukiem. Liniowy pokazał spalonego.

6 min Chojniczanka próbowała zaskoczyć Kołbę strzałem z wolnego. Bramkarz obronił, a po rzucie różnym żadnego zagrożenia nie było.

4 min Napastnik zdobył bramkę po wrzutce ze skrzydła. Był kompletnie niepilnowany.

3 min Chojniczanka już przegrywa 0:1. Gol Sekulskiego.

1 min Gramy!

Godz. 10.00 Zapraszamy na relację tekstową z meczu ŁKS Łódź - Chojniczanka Chojnice. Początek o godz. 17.45.