Zamknij

Arkadiusz Reca odwiedził młodych piłkarzy Kolejarza (GALERIA)

12:18, 25.06.2019 | M.S.
REKLAMA
Skomentuj

Szaliki, buty, koszulki i zdjęcia – na takich przedmiotach autografy składał Arkadiusz Reca. Piłkarz Atalanty odwiedził stadion Kolejarza Chojnice – klubu, w którym stawiał pierwsze kroki w karierze. Przy okazji spotkał się z działaczami, trenerami oraz młodymi zawodnikami, którzy chcą pójść w ślady reprezentanta Polski.

Arkadiusz Reca nie zapomniał o ludziach, którzy pomogli mu na starcie kariery. Piłkarz reprezentacji Polski oraz włoskiej Atalanty znalazł chwilę w trakcie urlopu. W poniedziałkowe popołudnie przyjechał na stadion przy ulicy Lichnowskiej.
– Cieszę się, że Arek przyjął nasze zaproszenie na krótkie spotkanie. Obiecaliśmy zawodnikom, że to się kiedyś stanie – mówił Jacek Zakrzewski. Prezes w kilku słowach opowiedział o obecnej sytuacji Kolejarza. Wspomniał o pieniądzach, które dzięki transferowi Recy do Atalanty „wpadły” do klubowej kasy: – Dzięki nim mogliśmy doposażyć młodych zawodników. Jesteśmy bardzo z Ciebie dumni. Wszyscy śledzą Twoją karierę. Życzymy Ci, abyś zagrał w Lidze Mistrzów.

Więcej w najbliższym numerze "Czasu Chojnic".

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone