Chojniczanka znowu bez wygranej. Remis 1:1 z Błękitnymi (GALERIA)

16:13, 06.07.2019 | M.S.

Chojniczanka rozegrała piąty sparing tego lata. Drużyna prowadzona przez czeski duet szkoleniowców Josefa Petrika seniora i juniora zremisowała 1:1 z Błękitnymi Stargard. Jedynego gola dla MKS-u tuż przed końcem pierwszej połowy zdobył Mateusz Kuzimski.

Do tej pory żółto-biało-czerwoni zmierzyli się z Lechią Gdańsk (1:1), Elaną Toruń (3:3), Olimpią Grudziądz (1:1) i Arką Gdynia (0:1). Piątym rywalem w letnich przygotowaniach do sezonu 2019/2020 byli Błękitni. Spotkanie rozegrane zostało na stadionie Kolejarza. Pierwsi na listę strzelców wpisali się goście. Po błędzie Andrzeja Witana gola zdobył Patryk Paczuk. Na pięć minut przed przerwą, po solowej akcji, wyrównał Mateusz Kuzimski.

Skład Chojniczanki w I połowie: Andrzej Witan - Jacek Podgórski, Mateusz Bartosiak (testowany), Hubert Wołąkiewicz, Kamil Sylwestrzak - Michał Sacharuk, Bartosz Wolski, Jakub Letniowski, Emil Drozdowicz, Mateusz Kuzimski - Janusz Surdykowski.

Skład Chojniczanki w II połowie: Radosław Janukiewicz - Jacek Podgórski, Seweryn Michalski, Kamil Sylwestrzak, Jan Mudra - Michał Sacharuk, Paweł Zawistowski, Jakub Letniowski, Wojciech Trochim, Krystian Wachowiak - Tomasz Mikołajczak.