Chojniczanka: Janukiewicz - Mudra, Wołąkiewicz (c), Michalski, Sylwestrzak, Kuzimski (46. Podgórski), Zawistowski (46. Obrocnik), Wolski, Sacharuk, Trochim (72. Surdykowski), Mikołajczak.

Ławka: Witan - Żitko, Letniowski, Paprzycki, Surdykowski, Wachowiak, Podgórski, Obrocnik.

Podbeskidzie: Polacek - Modelski, Nowak, Figiel, Sierpina, Bashlai, Danielak (75. Rakowski), Jaroch, Sieracki (75. Laskowski), Osyra, Roginić.

Ławka: Leszczyński - Komor, Laskowski, Bieroński, Rzuchowski, Gach, Rakowski, Hilbrycht, Gomez Martin.

Żółte kartki: Wolski, Wołąkiewicz, Mikołajczak (Chojniczanka) - Sieracki, Sierpina, Rakowski (Podbeskidzie).

Czerwona kartka: Wołąkiewicz (Chojniczanka, 65. - za drugą żółtą).

Sędzia: Paweł Pskit (Łódź).

90+5 min Koniec. Przegrywamy z Podbeskidziem po fatalnej grze.

90 min Sędzia doliczył pięć minut.

90 min Rzut rożny dla Podbeskidzia.

89 min Roginić!!! To powinno być 2:0.

87 min Chwila przerwy. Na boisku leży Sacharuk, którego faulował jeden z graczy Podbeskidzia.

85 min Wolski prosto w bramkarza.

84 min Kartka dla Rakowskiego.

84 min Może teraz? Faul na Obrocniku na 25 metrze.

83 min Gach za Sierpinę. Po chwili spalony Podbeskidzia.

82 min Kartka dla Sierpiny za przerwanie kontry. Goście grają bezpiecznie. Chojniczanka nie może za bardzo podejść z piłką pod ich bramkę.

78 min Korner dla Chojniczanki. Centra do nikogo.

77 min Kolejne próby wrzutek Jarocha i Nowaka.

75 min Dwie zmiany w zespole gości. Rakowski za Danielaka i Laskowski za Sierackiego.

74 min Teraz Podbeskidzie miało 100 proc. sytuację. Janukiewicz uratował MKS przed stratą gola w sytuacji sam na sam.

72 min Zmiana. Surdykowski za Trochima.

71 min Za chwilę na boisko wejdzie Surdykowski.

71 min Znowu goście. Strzał i dobra obrona Janukiewicza.

70 min Jaroch z dystansu. Kiepski strzał.

69 min Rzut wolny, centra Trochima, krótkie zamieszanie i Podbeskidzie wyjaśnia. Trudno będzie dzisiaj o punkty.

68 min Uderzenie Nowaka. Mocne, celne, ale w sam środek bramki.

65 min No i gramy w osłabieniu. Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Wołąkiewicza.

62 min Teraz zarysowała się przewaga Chojniczanki. Przed momentem groźne głową uderzał Trochim. Jednak minimalnie chybił.

59 min Wołąkiewicz w porę naprawił błąd i ostatecznie został sfaulowany na własnej połowie.

58 min Uderzenie głową Podgórskiego. Piłka przeleciała pół metra nad poprzeczką.

55 min Kolejny korner. Tym razem faul w polu karnym gości.

54 min Dwa rzuty rożne dla MKS-u. Bez uderzenia na bramkę.

53 min Teraz było groźnie! Podgórski podał w pole karne. Tam piłkę wyłuskał Mikołajczak. Mógł uderzać z pierwszej piłki. Rywal zdążył wybić go z rytmu.

51 min Chojniczanka na chwilę przeniosła ciężar gry na połowę Podbeskidzia. Dodajmy, że Podgórski wszedł na lewe skrzydło, a Obrocnik do środka boiska.

49 min Teraz dwa stałe fragmenty dla gości. Na szczęście bez celnego strzału na bramkę Chojniczanki.

47 min Korner dla MKS-u po akcji z prawej strony boiska.

46 min Gramy! Dwie zmiany w Chojniczance. Weszli Obrocnik i Podgórski. Zmienili Zawistowskiego i Kuzimskiego.

45+1 min Przerwa.

44 min Trochim z wolnego... bez komentarza. Od bramki Polacek.

41 min Kolejna groźna akcja skrzydłem Podbeskidzia.

40 min Rzut rożny dla MKS-u. Kiepska wrzutka Trochima

39 min Centra na Mikołajczaka. Obrońcy wybijają.

35 min Teraz faul w ataku Chojniczanki.

34 min Kartka dla Sierackiego.

33 min Znowu było groźnie. Nowak wygarnął piłkę Zawistowskiemu i Sierpina znów stworzył okazję dla gości.

32 min W odpowiedzi Chojniczanka. Akcja Kuzimskiego, ale Polacek górą.

31 min Strata Mudry, który nie zdążył wrócić na pozycję. Sierpina pomknął lewą stroną. Podał do Roginicia, który z bliska wpakował piłkę do bramki.

30 min Niestety, gol dla Podbeskidzia. Roginić.

27 min Kartka dla Mikołajczaka za próbę wymuszenia rzutu karnego.

24 min Kartka dla Wołąkiewicza.

21 min Sacharuk wywalczył piłkę w narożniku. Podał do Mudry. Ten dobrze wrzucił w pole karne. Trochim próbował do niej dojść, ale mógł ją przepuścić do lepiej ustawionego Mikołajczaka.

19 min Celny strzał na chojnicką bramkę. Pewny chwyt Janukiewicza.

14 min Groźna wrzutka w pole karne Chojniczanki. Na szczęście bez konsekwencji.

11 min Wrzutka Sacharuka. Później Mudra uruchomił Mikołajczaka, który przegrał pojedynek z Bashlaiem.

8 min Kartka dla Wolskiego. Wolny dla gości.

7 min Spokojny początek. Bez groźniejszych sytuacji.

4 min Teraz korner. Wykonawcą obu Trochim. Bez uderzenia na bramkę Polacka.

3 min Rzut wolny dla MKS-u.

1 min Od razu groźny atak gości. Niebezpieczeństwo zażegnane.

1 min Gramy!

Godz. 17.44 Mikołajczak odbiera pamiątkę z rąk działaczy z okazji dwustu występów w Chojnicznace.

Godz. 17.43 Piłkarze wychodzą na boisko.

Godz. 17.25 Jesteśmy już na stadionie. Przez ostatnią godzinę w Chojnicach padło. Teraz już świeci słońce i jest ciepło. Za nieco ponad kwadrans zaczynamy pierwszy mecz ligowy w Chojnicach w sezonie 2019/2020.

Godz. 13.45 Witamy i zapraszamy na relację tekstową z meczu 2. kolejki Fortuny I ligi pomiędzy Chojniczanką i Podbeskidziem. Początek o godz. 17.45.