Bramki: 0:1 - Danielewicz (3.), 0:2 - Ojamaa (25. - karny), 0:3 - Mislov (59.)

Chojniczanka: Janukiewicz – Mudra, Michalski, Wołąkiewicz (39. Paprzycki), Sylwestrzak, Obrocnik, Kuzimski (46. Mikołajczak), Wolski, Wachowiak, Surdykowski (73. Trochim), Papikian.

Ławka: Witan – Bartosiak, Zawistowski, Paprzycki, Trochim, Conejo, Letniowski, Podgórski, Mikołajczak.

Miedź: Załuska – Zieliński, Musa, Mijusković, Pikk, Mislov, Purzycki, Danielewicz, Marquitos (72. Śliwa), Makuch (82. Antkowiak), Ojamaa (84. Bartczak).

Ławka: Hewelt – Koziara, Bartczak, Antkowiak, Śliwa, Sabala.

Sędzia: Urban (Siedlce).

Żółte kartki: Wołąkiewicz, Mikołajczak, Obrocnik (Chojniczanka) - Mislov (Miedź).

90+3 min Koniec meczu. Chojniczanka po słabym spotkaniu przegrywa 0:3 z Miedzią. Wynik sprawiedliwy. W niedzielę gramy z Puszczą Niepołomice.

90 min Sędzia dolicza 3 minuty.

88 min Dobry strzał Obrocnika i jeszcze lepsza obrona Załuski. Korner.

87 min Końcówka spotkania. Tutaj już nic się nie zmieni. Może jakimś cudem wpadnie honorowa bramka dla Chojniczanki. Jednak jakbyśmy mieli obstawiać, to prędzej jeszcze Miedź coś trafi.

85 min Po kilku sekundach kolejna akcji gości. Uderzenie celne. Broni Janukiewicz.

85 min Bartczak przywitał się z kibicami niecelnym strzałem z dystansu.

84 min Za chwilę ostatnia zmiana w Miedzi. Wejdzie Bartczak za Ojamę.

83 min Sylwestrzak podaje do zawodnika Miedzi, który wyszedł sam na sam z Janukiewiczem. Górą bramkarz Chojniczanki.

82 min Ostatnia zmiana w Miedzi. Wszedł Antkowiak. Zszedł Makuch.

80 min Dwie wrzutki z pole karne. Jedna z rożnego, druga z autu. Miedź broni się dobrze i mądrze.

77 min Dobra interwencja Janukiewicza, który uprzedził szarżującego napastnika Miedzi.

75 min Główka Mikołajczaka... bez komentarza.

73 min Wstrzelenie piłki w pole karne Miedzi. Zamieszanie. Wybijają obrońcy.

72 min Dwie zmiany. W Chojniczance Trochim za Surdykowskiego, a w Miedzi Śliwa za Barreno Garcię Marcosa.

70 min Obrocnik z dystansu. Wysoko nad poprzeczką.

68 min Strzał głową. Załuska przenosi piłkę nad poprzeczką. Mamy korner.

64 min Kolejna kartka. Obrocnik. W kartkach już 3:1.

62 min Janukiewicz kolejny raz broni. Bramkarz MKS-u wyłuskał piłkę lecącą w światło bramki.

61 min Chojniczanka zgasła po trzecim golu. Miedź rządzi i dzieli w Chojnicach.

59 min No i 0:3... Mislov miał dużo szczęścia, ale piłka w sieci.

57 min Chwila przerwy. Na boisku leżał jeden z graczy MKS-u.

55 min Dobra akcja zakończona celnym strzałem Wachowiaka. Załuska popisuje się ładną paradą. Brawa dla młodego piłkarza MKS-u za odwagę.

53 min Daleki wyrzut Paprzyckiego. Uderzenie na bramkę Michalskiego. Wysoko nad poprzeczką.

52 min Było małe zamieszanie pod bramką Miedzi. Goście wychodzą z opresji.

50 min Kartka dla Mikołajczaka za faul w polu karnym gości. Niepotrzebnie, niepotrzebnie...

49 min Jest celny strzał głową na bramkę Miedzi. Załuska pewnie broni.

46 min Gramy. Jedna zmiana w Chojniczance. Mikołajczak za Kuzimskiego.

45+2 min Przerwa. Nie jest dobrze.

42 min Dobra akcja Chojniczanki. Paprzycki do Surdykowskiego. Wysoko nad bramką.

40 min Groźny strzał z wolnego. Mogło być 0:3...

39 min Zmiana. Paprzycki za Wołąkiewicza.

38 min Miedź kontroluje sytuację. Dodajmy, że karny był po faulu na Danielewiczu.

32 min Chwila przerwy. Opatrywany Wołąkiewicz, który przy karnym obejrzał kartkę.

30 min Wolny dla Chojniczanki. Wrzutka Wolskiego słaba. Poprawka Sylwestrzaka do nikogo.

28 min Zrobiło się nerwowo na trybunach.

27 min Ręka Danielewicza w polu karnym. Nie ma karnego...

25 min Niestety, już 0:2. Ojamaa.

23 min Karny dla Miedzi.

17 min Wachowiak nie daje rozegrać piłki gościom. Dobry wyblok.

16 min Dobra centra Mudry. Kuzimski wyprzedzony. Mamy rzut rożny.

14 min Strzał Ojaamy. Korner po rykoszecie.

11 min Wachowiak nie opanował piłki w polu karnym. Akcja zakończona faulem Kuzimskiego.

9 min Obrocnik przewraca się w polu karnym. Sędzia milczy i każe grać dalej.

8 min Kolejny korner dla Miedzi. Na szczęście za lekkie uderzenie.

7 min Mogło być 0:2. Strzał głową i piękna parada Janukiewicza.

6 min Papikian z dystansu. Obok słupka.

4 min Danieielwcz uciekł spod krycia i głową skierował piłkę do bramki.

3 min Korner i... gol dla gości.

3 min Miedź przydusiła...

1 min Gramy! MKS walczy o trzecie zwycięstwo z rzędu.

Godz. 19.42 Dzisiejsze spotkanie poprowadzi Piotr Urban z Siedlec.

Godz. 19.40 Jesteśmy już na stadionie przy ul. Mickiewicza 12. Na płycie głównej kończy się rozgrzewka obu ekip. Mamy niespodzianki w składzie gospodarzy. Mecz na ławce rozpoczną Trochim i Mikołajczak. Za nich grają Kuzimski i Surdykowski.

Godz. 15.45 Witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica. Początek o godz. 20.00.